Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
heyy

mam takie niecodzienne pytanie czy któraś z was badz znajomi mieli sytuacjie o wstapienie na droge sądowa by pozbyc jednego z rodziców opieki i odebranie go np matce.. bo u nas doszło juz do takiej sytuacji ,że chyba się bez tego nie obejdzie a nawet nie wiem jak zacząć to wszystko. oczywiście ja bede dopiero jutro wieczorem.. wiec jak macie jakieś takie doświadczenia to napiszcie mi ne e maila [email protected]

bo szkoda mi dziecka a jeszcze bardziej mojego męża bo ciężko udawać ,że nie widzi się jego łez zmartwienia i bezradności
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Kassen moja rada, jak chcesz odebrać matce dziecko to musisz mieć naprawdę dobrego adwokata. Prawo w Polsce jest po stronie matki, więc jeśli nie jest narkomanką prostytutką albo nie znęca się nad dzieckiem to nie masz najmniejszych szans.
Mimo wszystko cokolwiek jest przyczyną życzę Wam powodzenia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witajcie 🙂

Ja też zasiadłam do śniadanka i zajadam pomalutku żeby go nie ...

Nie ma szans dziś sie biorę za ciuszki małej wezmę powyciągam wszystko co mam czyli kilka reklamówek 🙂 i posegreguje które zostają i idą do prania a które dam komuś innemu i czy czegoś nie muszę jeszcze dokupić

Drętwieją mi od paru dni co noc dłonie albo dwie albo jedna normalne to?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam
ale mi się dobrze śpi , oby nie zapeszyć 😉
Dzisiaj na 12 mam wizytę u ginekologa , moja Eliza mnie dzisiaj POCIESZYŁA NIE CHODZĄ WINDY U NAS OBIE , NA DÓL TO JA ZEJDĘ ALE NA 10 PIĘTRO TO JUŻ SIĘ NIE WDRAPIĘ 😞
a wczoraj Eliza kupiła dla swojej siostrzyczki dużego miśka do łóżeczka sama ze swojej kasy , to mnie zaskoczyła 🤔 🙂 mile.

Kasenn to widzę ze macie problemy , niedobrze 😞 ale na pewno musicie mieć żelazne argumenty przeciwko matce aby odebrać jej dziecko .i trudna i długa droga przed wami -życze powodzenia .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moni27 napisał:
witajcie 🙂

Ja też zasiadłam do śniadanka i zajadam pomalutku żeby go nie ...

Nie ma szans dziś sie biorę za ciuszki małej wezmę powyciągam wszystko co mam czyli kilka reklamówek 🙂 i posegreguje które zostają i idą do prania a które dam komuś innemu i czy czegoś nie muszę jeszcze dokupić


moni wczoraj byłam w smyku i 5-10-15 jakie super ciuszki sa za nie drogie pieniążki , ja byłam chora ale już mam wszytko ,więc tylko kupiłam czapeczkę .całe kompleciki a la dresik 24 zł , 😞 body ok 9zł , naprawdę moim zdaniem nie drogo .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Mamuśki, widzę że moni27 drętwieją ręce 😞 A mi od dwóch dni puchną stopy. W sobotę gdy wychodziliśmy od znajomych noga nie chciała mi się zmieścić do buta 😲 Pierwszy raz coś takiego przeżyłam!
A dziś znów szkoła rodzenia, tym razem idę sama bo poniedziałki są tylko dla kobiet 🙂 No i chyba wybiorę się po te koszule do karmienia, trzeba zacząć się pakować do szpitala...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien dobry 🙂
widze ze juz sporo mam sie zameldowalo 🙂
Ja pol nocy przespalam jak dziecko ale jak wstalam do lazienki to juz pozniej miejsca nie moglam sobie znalezc i bol plecow znowu sie przyplatal 😞 oj im blizej konca tym bardziej sie sypie

Anula, moje nozki sa lekko spuchniete od 6 mies, na szczescie jeszcze w buty sie mieszcze 😉 ale w ciazy z Livia to od 8 mies biegalam caly czas w adidasach... nienawidze takich sportowych butow, no ale tylko w takie moglam wepchnac te swoje balerony 🙂

co do dretwienia to czasami tez mam takie mrowienie w rekach , mowilam lekarzowi i oczywiscie standardowo uslyszalam- to przez ucisk rosnacej macicy 🤪 , ze tez nie jestem poloznikiem ile mniej nauki bym na studiach miala, skoro wszytkie ciazowe dolegliwosci wywoluje ucisk macicy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
:laugh: to jego śpiewka którą będziesz słyszała aż nie urodzisz,(przez ucisk rosnącej macicy) 🤪

Kurcze ale mam dobry humor dzis! i sama nawet nie wiem co jest tego powodem :laugh: ( może przytulanki z mężem ... ☺️ :P )
Anula masz oklaska bo wtedy nie pamiętam czy doszedł , coś mi na mózg siada :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja na razie nie mam problemów z butami , kupiłam sobie celowo dość niskie buty zimowe i jakoś w niech jeszcze wpycham syrki:laugh: ale współczuję tym co mają już problemy 😞
dzisiaj jedziemy po łóżeczko 🙂 i zaraz dzwonie i zamawiam wózeczek -ale ten czas leci ............może nawet już za mc co niektóre z nas będą ze swoimi maluszkami .Wczoraj sprawdzałam w Selgrosie i Makro ceny pampersów -są tańsze ok 2 zł . też mi wielki zysk 😉 do makro to moze czasem wyśle męża bo ma po drodze z pracy , a tak aby jechać specjalnie to nie warto 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Taa to pewnie ten ucisk :laugh: :laugh:

Kobitki ja czuję i wierzę :P że urodzę nie końcem marca a początkiem 😆 więc pewnie te co początkiem zaczną już w lutym :P

Ojj bo jeszcze będę dziś płakać!
tak mówią że po śmiechu ...
ale nic mi nie może popsuć tak dobrego nastroju nawet ten garnek który wylałam sobie na nogi z rosołem przed chwilą 🤪 nie dziś!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasenn, niestety w zakresie prawa rodzinnego-opiekunczego specjalista nie jestem, ale wszystko zaczyna sie od porzadnie skonstruowanego pozwu o ograniczenie, czy pozbawienie praw rodzicielskich. I jak Cruella napisala, bez specjalisty w tym zakresie sie nie obejdzie.
Sprawa jest skomplikowana, bo faktycznie w polskim prawie jest takie ciche domniemanie wyzszosci matki nad ojccm.. wiec musicie miec solidne argumenty przemawiajace na niekozysc matki, obiektywnych swiadkow zaniedban itd, nadanie sprawie biegu z pewnoscia zaskutkuje wywiadem kuratora zbieranym z otoczenia Zuzi, bedzie tez konsultowana psychologicznie itd.

Zycze powodzenia i wytrwalosci 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...