Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Dzień dobry.
Pewnie jeszcze smacznie śpicie. Ja mam ostatnio regularne budzenie na siusiu o 1 i 4 w nocy. A że Marcin teraz chodzi na pierwszą zmianę, to wstaje o 4:30 i ja później spać nie mogę.

Taka jestem jakaś... podobno marudzę jak baba w ciąży 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Witam 🙂
Ja zaraz na śniadanko i potem do jakieś roboty , tylko sie zebrać coś nie mogę 😞 U nas sypie prawie cały czas od wczoraj śnieg , jest biało , biało, wczoraj zaliczyłam paraliż uliczny ale i tak nie miałam najgorzej, moi bliscy wracali średnio 2-3 godziny do domu . A dziś jak widać powtórka. Zaś miałam jechać do miasta ale chyba sobie odpuszczę 😞
Miłego dnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,
u mnie dla odmiany całą noc padał ale deszcze, niby jest jeszcze biało ale okropnie, śnieg jest taki przemoknięty brrr, okropnie i do tego zimno.
Jedziemy za chwilę na dni otwarte do szpitala, dopniemy wszystko na ostatnią chwilę już dziś.
Wczoraj też spakowałam sobie rzeczy do szpitala, teraz już tylko czekamy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
magdulkakupiłam 2 zmiany pościeli a wypełnienie jedno , wystarczy po co więcej ? na razie mam mały komplet bo 100x70 kołderka i podusia 40x30 chyba 🤔

ja chce się też w poniedziałek zacząć pakować , zobacze wtedy dokladnie co jeszcze brakuje , dla malej już ciuszki do szpitala i na wyjście ze szpitala odłożyłam popakowane mam w woreczkach i podpisane w razie ja bym nie zdążyła zapakować to mąż na "czarne ma białym":laugh: :laugh: :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pod koniec ciąży dziecko waży ok. 3 kg, płyn owodniowy 1 kg, łożysko 0,6 kg, dodatkowa porcja płynów i krwi nawet 3,5 kg, powiększone piersi do 1 kg, macica aż 1 kg, a tkanka tłuszczowa niecałe 3 kg- i już ok 13 kg razem , a my się stresujemy naszymi wagami 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzien dobry 🙂
a ja dzis poleniuchowalam troszke i dopiero teraz zabieram sie za sniadanko 🙂
piszecie jaka u Was pogoda, wiec tez sie pochwale co u mnie- u mnie dzis w lazience z kranu wisial sopel! 🤪 cos mnie tchnelo zeby odrazu po przebudzeniu nastawic pranie , wchodze do lazienki a tam taka niespodzianka... ale to nic dziwnego skoro w nocy bylo -25 st.C a okno tam jest nieszczelne , gdybym nie planowala prania to do tej lazienki pewnie weszlabym dopiero jutro i prawdopodobnie bysmy mieli rury do wymiany... a tego to juz bym chyba nie przezyla bo i tak martwie sie ze z remontem gory zdazymy na styk.

No tak Kasenn nie ma wiec ktos musi w zastepie miec takie przygody 😉 swoja droga mam nadzieje ze u niej cisza i spokoj 🙂

ok zmykam na sniadanko 🙂
do pozniej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ola73 napisał:
magdulkakupiłam 2 zmiany pościeli a wypełnienie jedno , wystarczy po co więcej ? na razie mam mały komplet bo 100x70 kołderka i podusia 40x30 chyba 🤔


wg mnie 2 zmiany poscieli spokojnie wystarcza, ale przescieradla warto kupic 3-4 szt w razie jakiegos mokrego wypadku 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam tez jeden komplet wypelnienia,2 komplety poscieli i narazie 2 przescieradla frotte na gumke. a podklad pod materac mam wielokrotnego uzytku,"ceratka,orginalna folia szwecka"tak na niej pisze,cos 10 zl kosztowala. a laktator mam od kuzynki meza pozyczony z aventu ale reczny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
june dziekuje za pamiec.

ja niestety chora jakies dziadostwo mnie dopadło..
ale nie dammm sie...

pozatym moj komputer naprawde umarł i jedzie do doktorka 🙂


jak coś pojawie sie jak najszybciej bo juz miałam 30 str do czytania

a co tyczy sie brzusiów ja mam dumne 96 cm wystrzelił młodyyyy 😁

a co tyczy sie remontu to we wtorek dopiero kafle beda polożone w toalecie a gdzie łazienka!!!
ale piotrek zwinny jest to sobie da rade powiedział że pomoże mi ze wszystkim jeszcze w dzieciecym pokoju by mały miał wygodnie


buziakiii
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
muszę poszukać tych podkładów i tez kupić 🙂 , właśnie rozebrałam choinkę i stoi łysa nawet igły cale zmiotłam z niej , szkoda ze nie postała dłużej 😞
ja laktatora też nie mam , sama nie wiem czy jak bee tylko karmić piersią , bo takie mam zamierzenie to czy mi się przyda ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasenn to się kuruj dziewczyno, siła ci się przyda bo kto posprząta burdelik po remoncie ? 😉

a ja w czwartek oparzyłam sobie udo , niewiele ale bąbel był niezły sama się zdziwiłam , już się goi skóra schodzi i trochę boli jak leżę na lewym boku 😞 ot taka przygoda , a to wszytko z głupoty mojej 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anulab84 napisał:
Ja mam ten podkład:
http://canpolbabies.com/index.php?page=shop.product_details&flypage=shop.flypage&product_id=13&category_id=69&manufacturer_id=1&option=com_virtuemart&Itemid=25

A laktator kupiłam ręczny. Z aventa, podobno dobry 🙂


anula a zamawiałaś przez neta czy kupiłaś w sklepie normalnie i jaka cena ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzięki dziewczyny 🙂 za dobre podpowiedzi.
Podkłady kupiłam jakieś ceratkowe 5 szt, ale chyba na wszelki wypadek jeszcze dokupię.
Ja się rozkręcam w końcu w tych zakupach , tylko jeszcze tez muszę sobie zrobić jedną listę co trzeba, bo na razie mam to na kilku kartkach i jest jeden wielki bałagan 🙂
A laktatora tez nie mam i chyba go na razie nie kupię , poszukam sobie tylko namiarów i jak coś szybko wyśle po niego moją drugą połówkę 🙂
Kasenn wracaj szybciutko do zdrowia 🙂 🙂 🙂 🙂 Ja swoją drugą polówkę omijam grzecznie od 2 dni, bo też jest podziębiony a nie chcę aby to przeszło na mnie.
A u nas dalej sypie śnieg - już dali mi znać ,że mam grzecznie siedzieć w domu a nie szwendać się po mieście 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej ja właśnie wróciłam z zakupów - kupiliśmy dziś fotelik 🙂 do samochodu maxi-cosi kupilismy też bazę która też bedzie póżneij wykorzystywana do fotelika jak dziecko podrośnie - znajomy powiedział że tak do 7 latek.

I sprzedawca dorzuciła nam do fotelika śpiworek - więc już odpada mi zakup jego 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja w poniedziałek zamawiam wózeczek 3w1 już z fotelikiem pewno środa , czwartek będę mieć nie mogę sie doczekać .

montusia gratuluję zakupów , a i muszę ci powiedzieć ze bardzo jestem zadowolona z tej maści Maltan naprawdę stan skóry wkoło brodawek sie poprawił , dzięki za podpowiedz 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...