Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

A to ta sama kolezanka o ktorej wczesniej pisalas o to wiem...
Kurcze ciezka sprawa 😞 zycie jest takie niesprawiedliwe...Mam nadzieje ze fasolka zacznie sie rozwijac i wszystko bedzie dobrze 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 Trzymam kciuki!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej ja juz po wizycie u gin i ogolnie wszystko wporzadku i tak jak przez wczesniejsze 3 tyg nie zgrublam ani kilograma tak teraz przez 3 tyg 3 kg takze juz od poczatku ciazy jest 12kg. a Nadia ma 1950g czyli prawie 2kg i lekarz powiedzial ze jest drobna ale miesci sie w normie,ze wagowo jest tydzien do tylu ale wiadomo ze jakas granica błedu tez jest.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anulab84 , osobiscie znam dziewczyne ktorej lek prowadzacy w 8 tyg powiedzial, ze niestety ale dziecko sie nie rozwija i tez odeslal na zabieg, ale ona stwierdzila ze skoro tak to ona poczeka max. do 12 tyg az poronienie nastapi samoistnie (lekarz powiedzial ze poronienie to kwestia 2 tyg), i co i poszla na prywatne usg do innego i stwierdzil ze serduszko bije i wszysto jest OK 🙂 a dzis ma sliczna coreczke! 🙂 oby w tym przypadku tez tak bylo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anulab - trzymam kciuki aby się udało Maleństwo uratować i aby wszystko było dobrze 🙂 🙂 Trzymam za nią kciuki 🙂 🙂 🙂 🙂
Ja dziś siedzę na necie i szukam sobie rzeczy , które chcę kupić 🙂 Dobrze ,że ja na allegro nie mam konta tylko mój partner, bo chyba już bym bankructwo ogłosiła a tak przeglądam, oglądam, zapisuję,skreślam i dopiero zamówię ,jak mnie on dopuści do tego konta 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamis Moj Olafek w 32+4 wazyl 1747g i to nadal jest ok waga 🙂 a ta waga wyszla z glowki ktora niby byla za mala o 9dni!!!mialam badanie w szpitalu we wtorek na wizycie i tam wyszlo ze glowka jest mniejsza o 3dni a z tego co wiem to u zawsze u Olafka ta glowka byla mniejsza o te 3dni...juz tak sobie rosnie...I po tym badaniu stwierdzilam ze juz sie nie przejmuje bo to zalezy od lekarza jak zmierzy i od sprzetu...zreszta w szpitalu mi powiedzieli ze glowka jest juz na dole i rzecza oczywista jest ze pomiar bedzie zanizony...a wiadomo ze na wage dziecka maja wplyw te wszystkie pomiary wiec nie ma sie co przejmowac 🙂 tolerancji jest 2tyg od daty porodu wyznaczonej z okresu 🙂
Wszystko bedzie dobrze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hey mamcie maz mi dal lapka na chwile bym zajrzała do was..

a wiec zmiany u mnie.. choć ogórkowa jest pyszna mam mega zgage po niej.
po lodach dziś mnie mdli
mam zapchane zatoki i od rana czuje sie jak by stado słoni po mnie przebiegło

mały daje mi ostro popalić

a jak weszłam wieczorem na wage to okazało sie że waze 61,2kg wooww jestem w szoku bo nawet nie wiem kiedy to sie stało pozatym moj mażmniej waży nież jaaa

no wiec jak coś odezwe sie jutro. pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kamis21 ja też jestem już po wizytcie trochę się przeciągneła, mała wypieła się na nas pupcią i nic nie zobaczyliśmy prócz bijącego serca a to podstawa. Jutro mam usg w 4d więc może będzie lepiej - no i nie wiem jaka waga jutro też się dowiem.

Wsumie dziś rozmawialiśmy o tym moim ciśnieniu i lekarz powiedział, że po 37 tygodniu będziemy rozpatrywać już pomału rozwiązanie - napewno nie przenoszę ciąży, mam urodzić przed 4 marcem. Wsumie zaczełam sie bać jak to dalej będzie z tym moim ciśnieniem chociaż teraz mam dobre.

ehh 😞 mam dołka głupie ciśnienie 😞((((((((((
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
montusia czy lekarz ci powiedział ze ze względu na nadciśnienie będziesz mieć CC? bo ja nic o tym nie wiem nic mi moj nie mówił jeszcze 😞

anula super wiadomości trzymam kciuki za znajomą .A jeśli chodzi o karmienie to nie mam doświadczenia bo niestety nie karmiłam piersią czego bardzo żałuje Elizę zabrali na tydzień do inkubatora i nawet mi jej przytulić nie dali , ściągałam do butelki .

czy te Nivea baby faktycznie jest po 1 mc życia ,bo ja też kupiłam ale nic nie doczytałam tam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No właśnie biorę tabletki bo przed świętami wyladowałm w szpitalu z cisnieniem zbili mi i teraz biorę cały czas.

ola73 cc to nie lekarz powiedział, że naturalnie ale napewno przyspieszą, żeby organizm nie był "przemęczony" długością. cc to w ostateczności - pewnie podadzą mi jakieś leki.

CC to będzie wtedy jak będzie wysoki ciśnienie - teraz ma lekach mam najwyzej 137/86 a najnizsze to 115/76 nie mam równego skacze mi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ola a moze czeka czy uda sie unormowac cisnienie tabletkami stad Ci nic nie mowil...bo do porodu jeszcze troszke Ci zostalo a i tak pozniej wizyty sa regularne wiec gdyby cos bylo nie tak z cisnieniem to pewnie bedzie CC.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jejku nie straszcie , choć sama nie wiem co lepsze aby tylko z małą było dobrze.montusia to ja mam niższe , góra 130/80 chciał mi zejść na 2 tab. dziennie ale u niego zawsze mam wysokie 140-150 nawet i to zazwyczaj po wysiłku bo ubranie butów po badaniu to nie lada wysiłek dla mnie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...