Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dzień dobry mamuśki 🙂

No właśnie Ola pojechała na narty i co nieodzywa się.

Dziś zabieram się za biurowe sprawy ehhh, no i za coś przyjemnego czyli za kolejne pranie maluszkowej wyprawki 😁
Specjalnie robie po malutku żeby jak najdłużej sie cieszyć tymi przygotowaniami 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Was w Nowym Roku!

U mnie zimno, ale cała noc przespana :laugh: .
Dzisiaj niestety mam przykrą uroczystość bo zmarła mama koleżanki z pracy... Zastanawiam się czy iść na pogrzeb, bo jestem strasznie wrażliwa na takich uroczystościach, przeżywam widok trumny, zrozpaczonej rodziny 😞 Boję się żeby nie wywołać u siebie nie potrzebnych dolegliwości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurcze, dziewczyny może ściągniemy Olę myślami? Zaczynam się o nią martwić 😞
A ja pierwszy raz od początku ciąży nie mogłam dziś spać, bo Mała ciągle kopała mnie po pęcherzu 🤨 Lecę do kibelka a tu dwie kropelki... a w łóżku od nowa...
elwira to czy pójść na pogrzeb zależy chyba też od tego w jak bliskich stosunkach jesteś z koleżanką.
Pozdrawiam Was Brzuchatki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Was Dziewczyny w Nowym Roku! zycze Wam wszystkiego dobrego, bezpolesnego porodu, zdrowwych maluchów i szybkiego powrotu do formy 🙂

Anulab ja też dziś prawie całą noc nie spałam, mała tak mocno mnie kopała, że aż skóra na brzuchu mnie boli. Teraz wcale nie jest lepiej. Trzy światy mam z tą małą i jej akrobacjami.

Czytałam wczoraj w internecie, że temperament dziecka z okresu płodowego bardzo często pokrywa się z życiem poza łonowym. Mozna zanotowac sobie godziny aktywności, podobno pokrywają się z aktywnością po tej stronie świata. Będzie ciekawie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hey kochane a ja nie wiem o sie stało obudziłam sie w super formie i wogole (oprócz bólu miednicy)

a tu po zjedzeniu barszczyku z uszkami po chwili wymiotowałam nie wiem czemu bo wkońcu robiłam go wczoraj i jadlam i nic mi nie było.

teraz pije kefir z truskawkami mam nadzieje ,że przejdzie mi to po nim...
a mały daje popaliiiccc 🙂)


buziaki ja teraz zmykam na zakupy z męzem bo remont trwaaa 🙂)) ołłł je
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej,a ja dzis mialam okropny poranek,mała tak mi sie jakos zle obrócila ze tak mocno gniotła mi jakies organy,to byl taki tępy ból w srodku i nie pomagagalo ze przewrócilam sie na ten bok czy na tamten a jak wstalam to jeszcze gorzej i tak przez 3godz,takze mialam dosc na dzis,cale szczescie juz zmienila pozycje.lekarz mi powiedzial ze mała bedzie mi tak gniotła wnętrznosci bo ze przed ciążą bylam bardzo szczupla i mam miej miejsca niz osoby grubsze. 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja wróciłam ze spacerku i chyba się zaraz legne bo zmęczył mnie ten spacer 🙂
Widzę że Oli jak nie było tak nie ma 😞 co z nią?
Ja też mam na obiad barszcz z uszkami ale nie wiedziałam że wy macie poprostu już od wczoraj mnie nachodziło:P
A co do aktywności naszych dzieci to prawie zawsze ,prawie jakie dziecko w brzuchu takie później:P więc ja mam przepapane jak ono będzie takie jaka ja byłam za młodu:laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
co za dzien 😞 wlasnie dostalam wiadomosc ze mojej mamie cofleli urlop zaplanowany na polowe marca, nie widzialam sie z nia od lipca, miala przyleciec chociaz na koncowke ciazy i co i prawdopodobnie zobacze sie z nia dopiero pod koniec kwietnia co i tak nie jest pewne 😞 wiec siedze i rycze bo oprocz meza i corki nie mam tu nikogo i cala ciaze nie widzialam rodziny z Polski 😞

ide co zjesc na otarcie lez
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
june28 biedactwo wspolczuje ci strasznie 😞
ze mna mama jest tutaj w holandii bo zjechalismy tu cala rodzinka, jedynie tesciowa dojedzie w marcu, ale mama to mama, wsparcie

bedzie dobrze, napewno dasz rade i mama przyjedzie do ciebie w kwietniu, albo moze cos sie jeszcze zmieni z jej urlopem, pozdrawiam cieplo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam dziewczynki JESTEM ŻYJE i nie urodziłam jeszcze 😉 , milo że sie martwiłyście o mnie ale nic sie nie stało .Po prostu jak wróciliśmy z nart to sie okazłao że nie ma internetu i tak do dzisiaj , żałowalamże nie mam nr . tel do KAsenn albo innej z was to bym powiadomila sms . I tak chyab zrobiby poprosze ktorąs z was o nr. bo jak zaczniemy rodzic to jakaoś ze szpitala sie powoadomimy choćby 🙂

kilka stron zaleglosci nadrobilam i z tego co wideze łapie waś deprecha -podobnie jak u mnie -wczoraj mialam dzień plakania znowu niewiadomo z jakiej przyczyny -mój maz sie smieje ze mam zespol napiecia przedmiesiaczkowego juz 7 mc i on chyba już dalej nie wytrzyma ze mną :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...