Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Cześć dziewczyny 🙂

Ola73 no widzisz wyleżałaś się i wygrzałaś i odrazu lepiej 🙂 dziś też nie szalej tylko poleż, wygrzej się 🙂

June28 biedna jesteś z tymi nerkami 😞 ale dasz radę tylko się nie przemęczaj 🙂

Ja dzis w nocy kiepsko spałam obudziłam się o 3 wc i koniec spania - zgaga tak mnie męczyła, nawet tabletki nie pomagały, spanie na półsiedząco wrrrr zasnełam chyba koło 5 a mąż mnie już o 8 obudził rozrabiając w kuchni robiąc śniadanie dla nas wrrrr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
raczej dzisiaj się nigdzie nie wybieram choć nie mam nic na obiadek -jakoś damy radę coś wymyślę 😉
moja mała chyba tez sie wczoraj wymęczyła moim złym samopoczuciem i mało się ruszała teraz coś tam zaczyna brykać 🙂

montusia sama się dziwię ze jest ze mną już dobrze -wypije jeszcze mleczko z miodem i wapno .oby obeszło sie bez leków i nawet lekarza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej,a ja bylam dzis oddac mocz i po 15 wyniki,ciekawe czy poprawil mi sie czy dalej jakies zapalenie.a ostatnio sie troche podenerwowalam bo mialo sie okazac ze nie dostane zadnego macierzynskiego,cale szczescie dalo sie to jakos zalatwic 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
szkoda że ja nie chodzę na szkołę rodzenia tam gdzie będę rodzić ,też bym od razu zwiedziła szpital a tak będę musiała specialnie się tam wybrać.
a ja za tydzień mam usg to zobaczę jaki postęp wagowy ma mój szkrabek 🙂 myślę że mniej niż 1,5 kg nie ma ? :P

Anulab widzę że twojego zdjęcia już nie widzę :laugh: ciekawa jestem co tam zaś wymłodzisz nowego . Mi mężulek nie pozwoli zamieścić swojego 🤔

Montusia ale fajnie masz, mąż ci śniadanko robi , pewnie jeszcze do łóżeczka przynosi ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja też jestem ciekawa swoich wyników czy sie co nie pogorszyło , miałam dziś zrobić morfologie i mocz ale jutro ze mną mąż pojedzie bo boi się mnie puścić samą że nagle mnie skurcze chwycą i nie będzie miał mi kto pomóc

Witaj Aniu 🙂 cieszymy się że do nas dołączyłaś
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witaj aniu wśród marcóweczek 🙂 będziesz miala synka super , napisz coś więcej o sobie ,jak sie czujesz itd

ja też nie chodzę do szkoły rodzenia ,ale oddział znam miałam tam 15 lat temu praktyki 4 tyg. choć na pewno sie wiele zmieniło ale jakoś mnie tam nie ciągnie jeszcze:laugh: :laugh: :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ola73 przygotowuję się do tego psychicznie od wczoraj 😉 Bardziej obawiam się ataku histerii ze strony męża :laugh:
moni27 mój facecik też był na początku przeciwny a już przede wszystkim pokazywania się na nk, ale chyba mu już przeszło. Przecież same ciężarne tu są :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anula to może niech sobie coś golnie przed albo chociaż meliska ?:laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

mój mąż ostatnio ogląda rożne filmy( nie celowo) i trafia w nich na porody np. dom zły ., albo nawet ciacho -byliśmy w kinie na tym i się śmieje do mnie i mówi " jak on to przeżyje ", ale ostatnio mi powiedział ze nawet mogę sie drzeć i go wyzwać i tak będzie tam ze mną 🙂 milo co?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześśćć Mamusie 🙂)


jak mija poranek u nas zimno i snieg pada.. ja wczoraj miałam jaieś dziwne bóle powtarzajace sie co jakiś czas wieczorem...

wygieło mnie jak nie wiem Krystian panikował ,że zaczynam rodzić 🙂

a ja się z niego śmiałam wziełam nospe i po godzinie przeszlo.
wogole z niecierpliwościa czekam na kolejne zakupy z allegro bo bez koszuli i szlafroka to nie ma co jechac rodzic 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a june dzieki za porade


anulab TY pozatym masz pełno slicznych zdj na nk 🙂)


Ola ja nie mam zamiaru porodówki ani szpitala odwiedzać do mometu porodu jakos nie chce wnikac w to jak tam wyglada 🙂

a pozatym Ola ty rodzilaś too prawda ze dziecko 2 tyg przed porodem sie bardzo uspokaja??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anula mój tez tak mówi ze sobie golnie jednego na odwagę 😉 ja się boję ze on zemdleje , jak w marcu 2009 miałam zabieg usunięcia pęcherzyka żółciowego jak mnie zaraz po odwiedził to po chwili wyszedł z sali biedny 🤔 w dzieciństwie tez mdlał jak krew widział i teść tez ( a wojskowy) ale teraz mówi ze jest juz "twardziel "
:laugh: za duzo nie może sobie golnąć bo jak przetnie pępowinę ? :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...