Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Olu pomyśl od razu za prezentem, dla moje Adriana, jeszcze nic mu nie kupiliśmy a urodzinki już miał, mam totalny brak pomysłu 🙂
Anula powodzenia u lekarza.
Wspólny profil na nk super sprawa, ja jestem za a nawet przeciw hihihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no asiula cały czas nasze wyskakuja daj link z jakaś fotka wtedy bedzie oki 🙂

cruella 😞 ja już nie bede ich karmic niebieskim tortem wybacz moje brzydkie zachowanie ale coż ja tylko gosciem byłam u chrześniaka 🙂)a ja wam za raz link podam z tortem dla zuzi 🙂)

http://www.deserlandia.pl/product.php/1,21/190/Tort-z-Kucykiem-Pony-Delicje.html

Ola rozpróte w marcu 🙂) sory ale ja naprawde jak coś dziś wymyśle to wstyd się z tym pokazać 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Was bardzo serdecznie 🙂

Posegregowałam ubranka, jakie one sa przesłodkie takie tyci maleńkie 🙂

Tak się zastanawiam, chcę kupic laktator tylko nie mam pojęcia jaki? Zastanawiam się tez nad podgrzewaczem, podpowiecie coś?

Ja swój głos oddaję na Marcóweczki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wróciłam ze spaceru już lepiej jest ze mna, ale z cisnieniem nie zabardzo dobrze 😞 nadal takie samo mam - poczekam jeszcze może taki dzień dziś mam jutro idę na badania a w środę i czwartek ide do lekarza.

Widzę, że wymieniamy się profilami na nk 🙂 super - a tez tak myślałam żeby założyć profil brzuszkowy na nk 🙂 hihi

kurcze nie umiem linka przesłać żeby tutaj sie wyświetliło 😞 moje konto na nk ;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
montusia przewietrzyłaś się to super tylko to RR cię meczy widzę, a jak główka przy tym ? bo ja czasem jak mam podwyższone to swoje tętno az słyszę i łeb boli .

ja chyba tez kupię takie ręczny laktator ale na razie to daje sobie z tym spokój mam nadzieje ze bede mogła karmić i mała wszystko spije , zawsze można skoczyc do apteki i kupić 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...