Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej Mamuśki 🙂 Ja dopiero teraz, bo od rana miałam teściów w domku i męża... Ale się rozpisałyście od wczoraj, ponad 20 stron. Czytając zapraszałam Was do znajomych. Mnie łatwo rozgryźć, nick mam podany w profilu 😉
U nas w Szkole wczoraj był temat o porodach zabiegowych i cesarce. Anulabku, ja też nie ćwiczę. Siedzę tylko i obserwuję. Biorę udział jedynie w ćwiczeniach oddechowych. Jednak przez skurcze przepowiadajace do 36 tyg. nie będę robić ćwiczeń z parciem, zeby nie wywoływać wilka z lasu... A jak tam Twoja szyjka? Bez zmian czy skrócona bardziej?
Nie moge czytać o tym jak to już wszystko macie, bo ja nadal nie mam nic. Nie wiem co wybrać i na co się zdecydować. Dziś oglądałam wózki i tez nie wiem jaki. Ehh...
Teraz u nas pojawił się inny problem. U teścia wykryto jakieś zmiany w płucach i dziś na tomografii komputerowej wykryto guz 60x54mm 😞 Oby tylko to nie było nic groźnego...
Mykam coś zjeść. Dziś wciągam wszystko co słodkie, by wynagrodzić synkowi wczorajszy czosnkowy dzień :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ola73 napisał:
no Angel ,june , elwira , doti i inne które dawno nie zaglądały odezwijcie się 🙂 nie dajcie nam sie tak stresować 😞


witam i grzecznie sie melduje 🙂 od wczoraj, od 16 nie mialam netu i do teraz mam do nadrobienia 36 stron! -zdolne z Was mamuski 🙂 U nas generalnie OK, poza tym ze po tym antybiotyku jakas senna jestem.

Doczytalam o nowej inicjatywie NK i o Pulpeciku Anuli 🙂 Anulko gratuluje , ze faktycznie dziewczynka i ze tak zdrowo sobie rosnie 🙂 a ja sie stresowalam ze Marcel w polowie 31 tyg mial juz 2 kg 😉

Ok zmykam na allegro bo poszukuje ciagle kolyski i jakos nie moge sie zdecydowac a czas nagli! 🙂

papaty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
june to fajnie ze jesteś 🙂 szukaj szukaj cos na pewno znajdziesz -jak to fajnie ze jest internet i można tyle prze niego załatwić , mi dzisiaj wrzucili do skrzynki awizo -przyszła pościel druga na zmianę i rożek dla małej -jutro mąż odbierze z poczty bo mi się nie chce łazić 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też się melduje , byłam dziś w pracy a potem na gorącej białej czekoladzie, przy okazji zaliczyłam kosmetyczkę i czuję się dobrze 🙂
A propos listy chciałam tylko powiedzieć że mam termin na 28 lutego , choć amelia na razie się do nas nie wybiera 🙂
Kalendarz super sprawa 🙂widzę że wspólna inicjatywa= nowe pomysły super.
Na forum Krakowa jedna nasza kochana dziewczynka poszła rodzić trzymajcie za nią kciuki by już dziś było po 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam witam 🙂
Melduję się również 🙂 Próbowałam nadrobić zaległości ale się nie udaje 😞 Wiem,że na nk jest założona szkoła , w wolnej chwili tam zajrzę.
U nas dobrze , jutro powinny przyjść pierwsze rzeczy z allegro , super, a w niedzielę może zrobię małe przemeblowanko w pokoiku dla dzidzi 🙂 Potem będę robić kolejne zakupy i to pranie w końcu 🙂 Z ta torbą to będę pewnie na końcu ale i mój termin jest na koniec marca , więc powinnam zdążyć. Ja zaś na USG idę w sobotę , też jestem ciekawa ile moja niunia przybrała w ciągu 2 tygodni 🙂
Pozdrawiam wieczorowo , idę trochę poodgarniać półki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja juz po wizycie ,nadia wazy 2015g i gin powiedziala ze jest to waga w normie i ze jak urodze w terminie to powinna miec ponad 3kg. a tak pozatym ze jest ladnie głowką do porodu przygotowana i ze nie powinna sie juz obrocic. i ze szyjke mam miekka ale zamknietą czyli powinnam w terminie urodzic ewentualnie tydzien przed.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jutro pakuje torbe bo sie dzis dowiedzialam co trzeba brac do tejkliniki co bede rodzic;powiedzieli mi ze tylko do siebie jedną koszule(bo do porodu koszule dawają)papcie,szczoteczke do zebow i do siebie jakies kosmetyki jakie sie tam chce i tyle i zeby nie brac zadnych podkladow,wladek,podpasek,i do dziecka zeby nic nie brac ani pampersow,kosmetykow,ciuszkow(tylko ciuszkki na wyjscie)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ostatnio dopadają mnie takie wątpliwości jak Ole73, a propos płci dziecka. Mam coraz częściej przeczucie, że to będzie chłopczyk 🙂 A ja przygotowanan n adziewuszkę, szafa w ubrankach bardziej na różowo niż na niebiesko 🙂 Tak sobie myslę, że jeśli na dwóch USG nie było pitoszka 🙂 to chyba nie wyrośnie sobie ot tak sobie 🙂?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozumie Was doskonale, my też jak zamówiliśmy meble zastrzegłam sobie wymianę frontów, ale co z tego jak wszystkie ubrania różowe, ściany pomalowane, ale na szczęście który lekarz by nie robił usg potwierdza a ja wcześniej nie mówię, więc gdyby pitolek teraz urósł to normalnie cud hiihhi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja jak też byłam tydzien temu na usg to sie dopytalam lekarza czy napewno jest "cipuszka" jak to mówi nasz lekarz 🙂

anulab84 u mnie położna i lekarz mówia, że najbezpieczniej jest po 37 tygodniu, ale wsumie wytrzymajmy do końca wtedy będzie najbezpieczniej. Już dużo nam nie zostało. Od poniedziałku pakuje torbę do szpitala idę za przykłądem Oli 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja to jeszcze poczekam z pakowaniem torby, termin mam na 24 marca. Jak zobaczę ja leżącą i czekającą w pokoju to zacznę sie naprawdę stersowac.
Nie wiem jak Wy, ale ja wyczuwam delikatny stresik porodowy i stan alarmowy na naszym forum 🙂

Spokojnej nocki Mamuśki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anula Ty sie nie wyglupiaj i zaciskaj nozki najlepiej do 38 tyg 🙂
co do listy porodow to ja prosze naniesc zmiane z 17 na 10 marca- mam ambitny plan urodzic tego dnia 😉 juz mi ciezko na maxa a co dopiero dotrwac do 40 tyg, albo co gorsze do 42! Obysmy wszystkie urodzily miedzy 38 a 40 tyg 🙂

Jestem juz po 3 kolacji i zmykam wreszcie do lozeczka,
do jutra 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...