Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
co tam kochane ...
Anitek 3 maj sie nerki sa bebe ja juz też kiedyś miałam z nimi do czynienia.

a ja mam masakre dzień 😞 spałam może 3 godz i to z meczeniem . do tego teraz mam taki niesmak w buzi że bleee a jestem okropnie głodna a jedno drugie wyklucza 😞


zapisujcie sie do naszej klasy 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
moni27 napisał:
June chyba ci jeszcze nie mówiłam ale jesli na avatarku ta dziewczynka to twoja córa to śliczna jak laleczka 🙂


dzieki Moni, tak to moja wlasna Coreczka choc w 100% do taty podobna 🙂 a jaki ma charakterek.... niech nikogo nie zmyli ten anielski wyglad 😉 mam nadzieje ze Marcel bedzie synusiem mamusi i bedzie dla odmiany sie mnie sluchal 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzisiaj tak straszliwie bolą mnie plecy w odcinku lędźwiowo-krzyżowym, że już sama nie iwme jak siedziec i jak leżec, ach coraz ciężej mi 🙂

A propos pozyzji podczas snu, to jak leżę na wznak to mała szaleje niemiłosiernie, na lewym bok tłucze mnie chyba piętkami w bok a na prawym mi niewygodnie. Najlepsze byłoby takie łóżko z wycięciem na brzuch, wtedy mogłabym położyc się w swojej ulubionej pozycji na brzusiu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
june już sprawdzam loty i lecę 😉 a zazwyczaj córeczki są tatusiowe i synusie mamusi - ja nie będę mieć nikogo 😞 obie będą tatusiowe ,

wiecie ze ja jeszcze w piżamie ? je- ju te zwolnienie od lipca tak mnie rozleniwiło ze sama nie wiem jak sobie poradzę z tyloma obowiązkami jak będzie już mała 😉 co prawda juz wstawiłam pranie i zmywanie , posprzątałam pokój , ale ubrać sie nie chce mi się :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć dziewczyny , ja dziś po nie przespanej nocy, po raz pierwszy, ale nasza koleżanka rodzi od wczoraj i miałyśmy nadzieję że urodzi w nocy więc czuwanie przy telefonie. Niestety akcja porodowa jest mały się pcha a nie ma rozwarcia, kroplówka nic nie pomaga ani nawet masaż, wstrzymali dziś kroplówkę w piątek mają zacząć od nowa.
Messi witaj na forum 🙂
Moja ulubiona pozycja do spania to też na brzuszku, a ponieważ nie mam czucia w rękach takie mam zdrętwiałe przez cały czas to najczęściej śpię na wznak.
Po za tym bardzo opadł mi wczoraj brzuch i nie bardzo wiem czy się martwić czy cieszyć 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
to biedna się męczy -współczuje -a juz mogło być po 🙂

nie no znikam idę sie w końcu myć i ubierać i po zakupy , Eliza została w domu bo się źle czuje oby nic się nie przyplątało do niej a potem do mnie .

moni a ty sie zapisałaś do naszej klasy na nk? bo chyba nie widzę ciebie , i reszta tez nie ociągać się :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anulab mi się też schował pępek i też mnie to zastanawiało dlaczego 😲 ale może tak ma być :P
ja dziś robię spaghetti mniam już mi slinka cieknie :P później szkoła rodzenia ale coś mi sie nie chce jechać bo na dworze sypie i sypie i ziuziu -7 brrr w domu najlepiej a tu busem sie jeszcze tłuc 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Powoli zaczynam się łapac na n-k who is who 🙂 Dobrze, że na forum podpisałyśmy się naszymi nickami z brzuszka, to mi ułatwiło 🙂

Ola73 ja jestem tym przerażona. Jak nie będzie wychodzic to ja sie będę denerwowac, przez co maluch też i nici z karmienia. Licze na to, że maluch będzie mialo zachowany swoj naturalny odruch ssania i wspólnymi siłami damy radę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a moja mi po żebrach nie kopie tylko tak lekko wbija nozie tak jakby się wyciągała i wtedy mi dech zapiera ale zato łapkami mi daje po jajnikach raz z prawej raz z lewej i to cholernie boliii 😲 a najlepsze jest jak ma czkawkę , tym bardziej jestem upewniona że jest głowką w dół cały czas bo dół brzucha mi się tylko rusza jak ją czka :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no tak oby był pokarm, właśnie przeczytałam ze te wkładki do staników to wcale nie są takie dobre ,są delikatne nie podrażniają piersi, chronią przed przeciekaniem , ale nie dopuszczając do nich powietrza i mogę się źle goić albo właśnie pękać , polecają muszle laktacyjne ,no i smarowanie brodawek maściami, a jeżeli nie masz maści to nawet kroplą pokarmu aby ochronić je przed podrażnieniem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no nam na szkole rodzenia mówiła położna że dużo zależy od naszej psychiki jak się nastawimy,jeśli będziemy się nadmiernie martwić że mleka nie będzie itp to że podobno tak się rzeczywiście dzieje
Anulab a co do pepka to cos chyba ma to związek z dzieckiem że znika i sie pojawia bo ja czasem nie mam jakis czas a nagle znów jest. I kiedyś sobie leżałam i patrzyłam jak mała buszuje i nagle na własne oczy wciągło mi go do srodka i nie było jakiś czas 🙂 później był a teraz znów nie ma 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...