Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

Hejka 🙂
June nie odstawiaj antybiotyku kuracja powinna byc zakonczona. No a skad reakcja alergiczna? pencicylina jest rowniez na gorne i dolne drogi oddechowe wiec to raczej nie przeszkadza chyba ze zlapalas jakies chorobsko 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
witam ranną porą

wyspałyśmy się -już od 7.30 na nogach i po śniadanku 🙂 widzę ,że jedna po drugiej się pakuje .Ja dzisiaj robię listę zadań dla rodzinki co mają zrobić jak będę w szpitalu 😉 bo trochę wymagań mam :P

junereakcja alergiczna raczej wyglądała by inaczej na antybiotyk niż sam kaszel ,jeżeli nie puchniesz , nie masz wysypki , duszności silnej to raczej się nic nie dzieje , ale oczywiście konsultacja z lekarzem jak najbardziej wskazana 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekam cierpliwie na lekarza powinien byc ok 8smej tak mysle...
nie wiem czy winiki przyszly a to wszystko zalezy od tego bo jak wynikow nie bedzie to do jutra trzeba bedzie czekac...Cisnienie rano 130/90 wiec to cholerne rozkurczowe sie obnizyc nie chce 😠 a bialko z moczu z rana pokazalo sladowa ilosc no ale to nie test paskowy zadecyduje tylko wyniki na ktore czekam sobie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anulka nie biegaj , zrób wszytko powolutku , po co masz potem narzekać ze coś boli i sie źle czujesz .Ja dzisiaj też z moimi dziewczynkami do babci i dziadka idziemy -do moich rodziców , a w sobotę odwiedzimy babcie męża i tesciowkę . Ja już nie ma swoich dziadków 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny 🙂

Jestem wyspana i najedzona ciepłymi bułeczkami 🙂 mąż jest biedny i musi mi rano latać do piekarni hihi

nie mam tak dobrze jak anulab84 z tą piekarnią 🙂

June ja to jestem bardzo źle nastawiona na leki z penicyliną, ponieważ 3 lata temu mój mąż też dostał antybiotyk i o mało się nie przekręcił 😞 bo lekarz nie sprawdziła (a on nie wiedział) ze jest uczulony na penicylinę i podała mu bardzo silny lek.

Dziś wizyta wieczorem u lekarza 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Montusia powodzonka na wizycie 🙂
Anulab Ty to rzeczywiscie masz dobrze z ta piekarnia 🙂no i Dziewczyny maja racje nie biegaj tam za duzo!!!
a ja wlasnie czekam na sniadanko :P
no i na lekarza bo cos ich nie widac 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hello dziewczynki 🙂

A ja po śniadanku i zastanawiam się czy nie wyskoczyć na zakupy maleńkie tylko te zimno mnie odrzuca u mnie teraz -9 za oknem brrr
Za co tu by się wziąć hmm 🤨
Anulab, June ma rację widzę że ty chcesz już nawet namieszać w kolejce lutówkom 😆
a ja widzę że mi zaczynają puchnąć palce u rąk bo obrączka mi się wrzyna 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
montusia ty to masz dobrze 🙂
kiedyś robiło się próbę penicylinowa jak lek miał być podawany drogą domięśniową , jeśli chodzi o reakcje alergiczne to nie ma reguły możesz brać leki któryś raz z kolei ten sam i nic ,a 10 razem reakcja wystąpi , więc nie wina lekarza no chyba ze wcześniej już zgłaszał ze coś się działo 😞 wiem ze lekarze czasem nie myślą i dają leki , moja Eliza miała w wieku 11 lat problemy z RR ,a lek. pierwszego kontaktu kiedy miala problem z zatokami bez przerwy chciała zeby brała Ibuprom zatoki , ktory zawiera pseudoeferdynę a ona podnosi RR

ja pójdę świętować do moich rodziców w końcu w brzuszku przyjdzie wnusia to chyba się załapie na jakiś kawałeczek torcika 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mona rada dla Ciebie scignij obraczke...Ja mialam szczescie rece puchly stopniowo i w koncu sciagalam obraczke na mydlo bo inaczej nie szlo a 2dni po tym jak sciglam tak mi spuchly dlonie ze szok...Gdybym nie sciagla tej obraczki wtedy to nie wiem co by bylo 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja schowalam do pudeleczka po orbaczkach razem z moim zareczynowym ktory byl nawet troszke duzawy a pozniej go sciagnac nie moglam :P a teraz patrze na swoja dlonie to takie pućki sie zrobily hehe 😁
Ola zmierz sobie zwlaszcza jak Cie trzesie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moni27 nie przejmuj sie ja już też nie noszę obraczki bo moje paluszki wyglądają jak paróweczki 🙂

anitek85 dzięki, tylko nie wiem jak wytrzymam do tej 18,30 bo wtedy mam wizytę dopiero - no i dzis jadę sama poraz pierwszy bo mąż musi zrobić zebranie w firmie bo chce wprowadzić jakieś nowe zmiany na nowy rok i raczej się nie wyrobi 😞 fajnie miec swoja firme ale czasami to buuuuuuu

ola73 zjedz coś słodkiego lub wypij kakao i zaraz Ci przejdzie, aż tak Ci sie paluszki powiększyły po pierwszej ciązy jejjjj ja tak nie chce bo ja mojej nie powiększę i będę musiała kupić nową

Bo ja mam z brylantami i juz przy zakupie powiedzilie w Kruku że jeśli paluszki mi się zmienią to trzeba nową zamawiać, bo nie powiękaszją z brylantami 😞(((( to sie zmartwiłam teraz 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja swoja obraczke zdjelam juz miesiac temu bo mi sie juz pod nia paluch odpazyl, Ola nie strasz bo my mamy obraczki z laczonego zlota (standarg + biale) a takich obraczek nie roztacza sie!

ok , jest 9:30 dzwonie do tego doktorka , ciekawe co mi powie, pewnie ze rosnaca macica tym razem uciska mi juz oskrzela i stad ten kaszel 😉 trzymajcie kciuki zeby mnie krew nie zalala przy tym telefonie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...