Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Ola no cisnienie ok zjedz sobie cosik dobrego hehe 🙂a obraczka no coz najwyzej Meza na diete on Twoja a Ty Jego obraczke 😁
Montusia ja tez bylam na kilku wizytach bez Mojego bo nie zawsze mial wolne choc staralam sie wiekszosc wizyt w weekend bukowac 🙂co do obraczki to ja mam z Węca i tez mam diament i mi powiedzieli ze nie mozna regulowac rozmiaru. Zakupy robilam przez internet i na wzor wyslalam Nasze obraczki srebrne ktore nosilismy przed slubem i wiecie ze za duza mi zrobili!!! wmawiajac mi ze to ten sam rozmiar. Wkurzona poszlam do irlandzkiego jubilera i rozmiar byl inny i zmniejszyli mi bez problemu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HURRRRRRRRRRRRRRRRRRRAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!DOM DOM DOM DOM DOM DOM DOM DOM DOM 🤪 🤪
w moczu bialko sie podnioslo troche ale cisnienie jest na stalej 130/90 wiec nie dadza mi lekow jak narazie bo nie ma po co. Zrobia jeszcze testy z krwi i jesli one beda ok to na 100% do domku w porze lunchu! Dziecko sie super rozwija i nie ma zadnych problemow z Nim tyle ze bede musiala tu wracac we wtorki i piatki na cisnienie krew i mocz, ale co tam wazne ze domek 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
widzę że dziewczyny w pelnej gotowosci czekacie na poród, ja jeszcze nic nie pakowałam.... Ale chyba czas się za to wziąść. Byłam wczoraj na wizycie synek waży 2200, całkiem nieźle. Teraz wizyty mam mieć co dwa tygodnie, czy u Was też tak lekarze praktykują?? Ja mam skurcze macicy przepowiadające, bezbolesne na szczęscie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny mam takie trochę dziwne pytanie nawset nie wiem jak się do niego zabrać ☺️
Bo mam skurcze już trwające całymi dniami z przerwami oczywiście i lekkie nie taki mocny co wtedy 😲 tylko takie jak na okres i twardnienie brzucha , ale nie licze ich sobie (a chyba powinnam)nie może być więcej niż 10 na dzień? tak mi się coś obiło o uszy . No nic muszę zacząc liczyć ile wychodzi bo zawsze jak miałam wcześniej to tylko wieczorami. Druga sprawa kłucia tam... no wiecie gdzie to mam od wczoraj dość często ,dzis też ale głównie to chodzi mi o to że wczoraj jak szłam spać to w pewnym momencie jak już leżałam to nagle coś mi zjechało w dół,coś się osuneło czy zsunęło no i to mnie zastanawia co to mogło być bo uczucie takie jakby dziecko ustawiło się już w kanał dosłownie nic innego mi to nie wyobrażało,przypominało ☺️ normalne to? albo możliwe to? lub czy wiecie co to mogło być?

Anitek wieści piękne z rana 🙂 ciesze się :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Głównie to zastanawia mnie co to było te zsunięcie się w dół było poczułam je dość mocno ale nie bolało to tylko dziwne uczucie było
A te kłucia to już jakiś czas mi się zdarzały ale rzadko i krótko trwały. twardnienie brzucha i skurcze to tylko wieczorami były i prawie codziennie natomiast teraz całymi dniami z przerwami a jak mi się chce siusiu to momentalnie mam twardy brzuch i skurcz czego wczesniej nie miewalam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Mamusie 🙂
Ja jak zwykle się nie wyspałam bo od kilku dni w ogóle nie mogę się ułożyć 😞

Anitek super wieści!! Cieszę się że wszystko dobrze się ułożyło 🙂

Co do obrączek to ja swoją noszę bo specjalnie kupiliśmy większą:P
Montusia też mamy obrączki z Kruka i też mam z brylantem tylko jednym i babka powiedziała że będzie można zmienić rozmiar. Może jakaś niedoinformowana? 🤢 W sumie wyglądała jakby była pierwszy dzień:laugh:

A ja Babcię mam tylko jedną i Dziadka też jednego ale nie wiem czy się dzisiaj do nich wybiorę bo mnie tak plecy bolą że MASAKRA!! Poza tym jestem taka przyćmiona, coś jak na początku ciąży kiedy cały czas spać mi się chciało:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześc dziewczyny 🙂

Moni ja mam tak samo. To schodzenie jak mówisz to nic innego jak skurcz. Zawsze od góry do dołu. Też mam twardy brzuch jak chce mi sie siusiu i chwilę po tym jak zrobię. I również wieczorami napina mi sie brzuch czasami tak mocno, że aż boli. Ja na to biorę cały zestaw leków, ale mnie się szyjka skraca i to dlatego. Jak będziesz na wizycie u doktorka to koniecznie o tym wszystkim mówsisz powiedziec.
Teraz nie panikuj, spokojnie dużo sobie leż i dużo pij, a będzie dobrze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiecie co dziewczyny wy piszecie o jakiś ukuciach i jakiś bólach przepowiadających, skurczach - a ja nic nie zauważam takiego u siebie.

No oprócz bolu miednicy ale już mi przeszedł.

Z jednej strony to może dobrze, ale z drugiej strony jak mnie dopadna w dniu porodu wszystkie naraz to chyba oszaleje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anitek powodzenia na pewno dzisiaj juz będziecie w domku 🙂
montusia nie masz za czym tęsknić :laugh: powiem ci ja w ogóle nie pamiętam z pierwszej ciazy ( no może dlatego ze to było 17 lat temu 😉 )żebym miała jakieś bóle przepowiadające lub twardnienie brzusia , w ogóle cala ciążę jakoś bardziej beztrosko przeszłam niż teraz , teraz to panikuję czasem bez sensu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A wiecie co ja o dziwo na koniec ciąży uspokoiłam się, nie panikuję już tak. Nie przerażają mnie te skurcze przepowiadające. Jakoś tak nastawiłam się już na spokojne czekanie i nie dopuszczam paniki do siebie:P

Natomiast żeby nie było za dobrze to pojawiają się inne obawy, czy sobie poradzę... Niby mieszkamy u Rodziców i zawsze mogę liczyć na pomoc Mamy ale ja i tak się boję. Nie wspomnę już o tym czy poradzę sobie w szpitalu, bo dziecko będzie przy mnie i będę musiała się nim zajmować. No a wiadomo że to różnie bywa z tymi położnymi 🤢 W domu będą Rodzice, Mąż, a tam... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...