Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
allloooo , wstawac!!! co tu tak pusto?

dzien dobry 🙂
przed chwila dopisalam sie do marcowych mam na NK i nawet wrzucilam jakies grubasne zdjecie- Jezu czy ja kiedykolwiek bede wygladac jak przed ciaza? bo mam jakies niefajne przeczucie ze juz zostane taka pyza... a tak w ogole to fajny pomysl z tym profilem Kasenn 🙂

Poniewaz jestem na nozkach od 5:30 to zmykam do lozka dochrapac to co nie bylo mi dane bo pozniej mam klientke i jeszcze sprzatanko mnie czeka - ale mi sie nie chce...

Milego dnia i do pozniej
chrapu, chrap....
😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Hejka Mamusie jak sie czujecie? ja jeszcze w szpitalu wiec mam ograniczony dostep do neta. Anulanb co sie dzieje???
glowka do gory jak Ci wskoczy tutaj na suwaczku 37tydzien mozesz rodzic 🙂
poza tym od 34tyg nie podaja juz sterydow na przyspieszenie rozwoju wiec juz i tak jestes na bezpiecznym etapie 🙂
wszystko bedzie dobrze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie brzusie 🙂

Ja już wypiłam pyszne kakałko + chlebek z dżemem truskawkowym :P i powoli sie trzeba na zakupy wybrać po cos na obiadek , pomarańczki,kiwi , jabłka i coś słodkiego oczywiście 🙂 a wieczorem na szkołę
Anitek a co tobie że w szpitalu się znalazłaś ?? też dzidzia na świat się już wybiera?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witajcie brzuszki marcowe, ja zmęczona jestem od 4 rana do 6 nie spalam ,potem sie męczyłam ,nogi i ręce mam jak z ołowiu i jest mi niedobrze 😞

anitek -coś chyba przeoczyłam -jesteś w szpitalu co sie dzieje ? zdrówka mimo wszytko dla was życzę.

june ale masz plana 10 marzec :laugh: :laugh: :laugh: może się uda no nie? kurcze może byś mi internetowo zrobiła pazurki , bo ja mam takiego lenia ze nawet do kosmetyczki mi się nie chce iść , a mam 2 kol. które mają zakłady 😉 a przydało by mi sie , do fryzjera muszę sie umówić i chyba pójdę w przyszły piątek bo już nie mogę patrzeć na swoje siwe odrosty 😉 :P

olmat z ta płcią to faktycznie obawy jakieś tam mam , ale co zrobić okaże się na 100% w dniu porodu :P a wczoraj jak spytałam męża co będzie jak urodzi sie chłopak to się śmiał i mówił ze zamienimy na oddziale , wybierzemy najbardziej podobna do nas dziewczynkę , bo ma być cora i już -on jest śmieszny :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂

Ojj ale się dobrze dziś wyspałam, ale nie będę zapeszać, zeby kolejne noce były takie super 🙂

Zaraz lece do lekarza rodzinnego a pozniej do fryzjera 🙂 ale się ciesze 🙂

Dowiedziałam sie jak to jest z tym spirytusem - można go kupić w aptece ale trzeba miec recepte od lekarza - tak mi powiedziano w aptece 🙂

Dzis sie spytam u lekarza to dam znac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
przeczytałam w czaspopiśmie dla mam ciężarnych żeby w zaawansowanej ciąży nie spać na wznak
a kiedy mi się tak najlepiej śpi 😞 jak śpie na lewym boku to mi dłonie strasznie drętwieją co chwilę a druga sprawa to dziecko mnie wtedy strasznie dziubie pazurami że się nie da
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anitek85 Ty też masz wysokie ciśnienie - jej to kolejna z nas. Ja wczoraj tez miałam robione badania - czy właśnie mam białko w moczu, i kwas moczowy. wszystko wyszło dobrze - ale jeszcze dzis nie mierzyłam cisnienia ale zaraz musze to zrobie i zobaczymy jak dzis dzialam :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje Mamusie za mile slowa 😘
Anulab glowka do gory mnie boli krocze tzn mam na mysli kosci pochwy + klucie w pochwie od paru tygodni i mi lekarz i to nie jeden mowil ze to ucisk Malego bo juz jest glowka w dol. Co do szyjki to sie oszczedzaj i wszystko bedzie dobrze 🙂 zakaz sexu hehe to pewnie tez wiesz? 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mnie się strasznie źle leży na wznak , najlepiej zasypia mi się na prawym ale wtedy mam taką zgagę ze szok 😞 😞 😞 a ja lubię się kręcić zanim zasnę , lewy bok najlepszy dla nas i maluszków lepsze dotlenienie , nie uciskamy tętnic itd.

zakaz sexu :laugh: -jak sobie nawet o nim pomyśle to ze strach mi brzuszek twardnieje 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mnie boli juz jakies 8tygodni choc teraz od jakis 3tyg bardziej.
Wlasnie przyszedl lekarz i powiedzial ze nigdzie mnie nie wypuszcza i ze prawdopodobnie juz do porodu tu zostane 😞 😞 😞 😞 😞 siedze i rycze!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz przyszedl i mowi ze tak naprawde nie wiedza co jeszcze bo musze czekac na wyniki badan bo nie wiedza skad nagle u mnie takie cisnienie i ze najprawdopodbniej do konca tutaj. Jest szansa ze moze wyjde...odwiedzac mnie moze Maz i moze siedziec 24h na szczescie. Bo jak ktos jeszcze by chcial to tylko godzine wieczorem i to jedna osoba.
No ale cale szczescie ze Maz moze byc...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...