Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

cruella; tak,kamis21 to kamila g:laugh: ola masz włosy jak moja siostra,kręciołki 😉 ja dzis mam wizyte i usg wiec tez sie dowiem ile moja juz wazy 😉 anulab to małego dziecka nie bedziesz miala,ale po kim? 🙂 chodz moja mama urodzila nas trojke(3 dziewczyny) i 2 mialysmy po 3700 a jedna 3800 wiec male tez nie bylysmy a moja mama szczuplutka,niska i maly brzuch przy kazdej miala ze wszyscy jej mowili ze ona male dziecko bedzie miala:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam marcóweczki

wyspałam sie dobrze obudziła mnie sen 0bo szlam po schodach na 4 piętro i obudziłam sie zasapana :laugh: :laugh: :laugh:

Anula co ja czytam mala waży ok. 2800g 😲 😲 😲 jeju ale ja wyhodowałaś -przecież to 34 tydz. jestem pod wrażeniem , moja Eliza w 36 ważyła 2400g jak sie urodziła . to jak tak dalej pójdzie do 4000 dociągnie.Ale ja myśle ze moja wcale nie mniejsza 😉 1 lutego dopiero usg mamy .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam marcóweczki 🙂
Anula jestem pod wrażeniem, moja amelia tydzień nie cały temu ważyła 2kg hihihi jaka chudzinka przy Martynce. Gratuluje że potwierdzona płeć ale dziewczyny mają racje poczekaj na swoja kolej 🙂
Ja jem właśnie śniadanko a zaraz zmykam na chwile do pracy, potem umówiłam się z koleżanka i idziemy na najlepszą w świecie gorącą białą czekoladę 🙂
już się nie mogę doczekać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
uuuuuu....gorąca biała czekolada i to pisze ta co mało mówi o jedzeniu ? Ty kusicielko 😉
No właśnie niech anula trzyma się listy jest za mną :laugh: ,ale Martynka to faktycznie duża babka :P

na tym naszym profilu Nk jakieś rekordowe wejścia na nasza galerię -widziałyście jakie mamy powodzenie? 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam dziewczyny 🙂

Już byłam na porannych badaniach teraz czekam na wyniki, będą dziś wieczorem.
Po wczorajszym wysokim ciśnieniu też już chyba całkowicie spakuje torbe do szpitala.

anulab84 gratuluje, widzę że Twoja córka jest naprawdę spora 🙂 moja tydzień temu ważyła 1700g więc różnica jest.

Pozdrawiam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olu każdy chce oglądać takie śliczne dziewczyny 🙂
Wzięłabym dla Was tej gorącej czekolady ale chyba wystygnie hiihhihi.
Jest tak gęsta że aż miło, żadnej wody czy mleka, czysta prawdziwa biała.... ehhh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No jeszcze się okaże że będziemy miały najsławniejszy profil na nk :P

Ja wczoraj umieściłam 2 zdjęcia u mnie na profilu i mam ciągle sms z gratulacjami bo ja aż tak wszystkim się nie chwaliłam że mam brzuszek hihi

Tylko wiedzą przyjaciele i rodzina a teraz to już wszyscy wiedzą nawet zagranicą hihi znajomi :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja też dopiero w grudniu wstawiłam na nk fotki z brzusiem ,a tak to się kryłam 😉 i sie wtedy zaczęło -ale szczerze to jest miłe przecież te wszystkie gratulacji itd.

ale mam lenia ,nic mi się nie chce 😲 chyba dzisiaj juz wyjdę po zakupy małe , czuje się ok.

wieczorem w łóżku już dostałam takiego twardego brzucha ze mąż się wystraszył i mówi że lepiej abym pakowała już tą przygotowaną torbę -jeszcze sie okaże ze będzie bardziej panikował niż ja 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Brzusie 🙂 Ja dziś wyjątkowo wcześnie wstałam jak na swoje możliwości ale to tylko dlatego że się ze spółdzielni zapowiedzieli coś sprawdzać ale póki co ich nie ma.

Aga, a Ty nie kuś tak tą czekoladą bo będziesz w czwartek robić 😉

Dzisiaj robię sobie taki leniwy dzień bo wszystko mam zrobione, tylko pranie wrzucę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a Ola wam nie powiedziała o pomysle na ddatkowe becikowe??

a wiec tak zróbmy kaledarz kobiet w ciaży i sprzedawajmy na allegro mamy pełno pieknych zdj .. prawda a sa tez i programy do obrabiania.. OLI MAŻ NAPEWNO TAKI MA 🙂))


a nawet jako pamiatka dla nas wszystkich to już super pomysł by był...

a ja dziś w firmie z mezem siedze bo u mnie kafelki leca 🙂) buziaczkii mamusie


a która ja jestem w kolejce do porodu bo ja nie moge znaleść tej listy wiem że 3 na raz miałyśmy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Mamuśki 🙂
Wpadłam tylko się przywitać bo jakaś nieżywa jestem dzisiaj:P W ogóle nie mogę się obudzić...
Anulab gratuluję sporej córuni 🙂
Kasenn pomysł z kalendarzem super, chętnie zostanę sławną "ciężarówką":laugh: Swoją drogą nie wiedziałam że ciąża może przynieść tyle sławy, patrząc na NK ile osób nas odwiedza i komentuje zdjęcia:P
Zmykam się położyć bo usypiam:P Ale komputer będę miała włączony więc będę obserwować jak rozwija się nasza sława:laugh: Do później 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wybaczcie dziewczynki jeśli niechcący wcisnę się w kolejeczkę, ale kurde wolałabym urodzić trochę szybciej niż potem rodzić 5-kilowe dziecko :laugh:
Kasenn świetny pomysł z tym kalendarzem 🙂
Lecę obiadek robić, kotleciki, ziemniaczki i marchewka z groszkiem 🙂 MNIAMMMMM 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kamis ty juz lepiej nie chudnij tylko przytyj , bo ty największa chudzinka jesteś .

lepszym pomysłem na kalendarz było by dla naszych mężów i rodzin 9 mc z czasu naszej ciąży + 3 jakieś tam dodatkowe fotki , ale to trzeba było myśleć już w czerwcu a nie teraz . 😉

ja nie narzekam na apatyt -właśnie zjadłam bułeczkę i teraz pije kawusie słabiutka+ pączusie parzone.

kupiłam sobie duża fajną kosmetyczkę i spakowałam już ja do szpitala 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja najadlam sie teraz cisteczek owsianych tych "złotokłose" niepotrzebnie bo zaraz mi obiad bedzie trzeba jesc bo przd 14 wyjezdzamy do tej kliniki.jakos w dziwnych miejscach sie mi mala wypycha ,mam nadzieje ze nie przewrocila mi sie bo ostatnio jeszcze byla główką w dół 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...