Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
wiecie ja pomyśle nad takim kalendarzem na przyszły rok , tyle fotek się będzie robiło maleństwu ze cos ładnego można wybrać i zrobić potem prezent na Dzień Babci i Dziadka za rok.Super prezent uważam -polecam , same możecie taki stworzyć i w Rossmannie zrobią -tylko ściągnąć ich program .45-60 zł. kosztuje ale ile radości dla dziadków 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
kasenn to było jakoś tak :

1 kamis
2 elwira
3 Montusia i Cruella
4 Ola
5 Anulab (ale być może będzie się musiała wepchać przed elwirę lub nawet kamis 🙂 )
6 Kasenn,Doti oraz Olusia
7 Monixa
8 Karka i Asiula
9 June i paulinka
10 Kinia
Tak niby powinna wyglądać pierwsza dziesiątka rodzących mamusiek według dat 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
faktycznie angel się coś ociąga i nie zagląda tu , chyba z nią wszytko ok?

ciekawa jestem jak potem się nasza lista ukształtuje ?czy będą duże zmiany? 😉 mnie przeraża ze to tylko 6-7 tyg. a może nawet jakieś 3-4 😲 , każdy mały ból- a ja panika mała :laugh: jak zaczną się sypać lutowe , to zobaczycie jak nam pójdzie szybko potem 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja to już tym bardziej na szarym końcu tylko skurcze coraz mocniejsze i częstsze ale moje dziecko musi jeszcze poczekać , za bardzo jest w gorącej wodzie kąpana 😉

Już w poniedziałek idę na usg ciekawa jestem jak wyglada czy podobna do mamusi czy tatusia i ile waży moje maleństwo
A tak mnie dziobie pazurami że jak ją tylko 'dorwię" 😉 to zaraz je poobcinam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Widzę że na Waszej liście jestem 10 to jeszcze trochę czasu mam:P A ja się spakowałam do szpitala:laugh: Chociaż mimo wszystko jest we mnie takie uczucie że urodzę wcześniej, ale póki co Nikoś siedzi sobie u Mamusi i nie pcha się na świat:P

Ale wiecie co mój Mąż chyba ostatnio panikuje bo co się gorzej poczuje, np. miałam wyższe ciśnienie niż zwykle, a on od razu czy Dzidzia pcha się na świat. Jak mi brzuszek twardnieje to tak samo:P Wcześniej też mi brzuszek twardniał i nie wypytywał się cały czas czy Dzidzia już wychodzi 😁 I nawet stwierdził że do porodu ani kropli alkoholu nie weźmie do ust bo jakby trzeba było jechać do szpitala to musi być zawsze gotowy 🙂 Kochany jest 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
uf..... ale się zmachałam , umyłam szafkę i przeniosłam ciuszki malej w inne miejsce -ciekawe ile razy to jeszcze zrobię ?:laugh: teraz mam wszytko w jednym miejscu łącznie z kosmetykami itd.

jutro zacznę pakować torbę bo juz dzisiaj nie mam siły , mam juz wszytko przygotowane tylko wpakować 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja też nie ma wanienki i przewijaka jeszcze , ale mówiłam już mojemu ze kupią jak będę w szpitalu -przecież to nie problem wpada do sklepu i ma 😉 i jeszcze tylko kremik do buźki muszę kupić a tak chyba wszytko mam , no nie spirytusu do pępka tez nie mam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
june się chyba dzisiaj też nie pokazała wcale , ciekawe jak ona się czuje bo wczoraj narzekała dalej na nerki biedna 😞

montusia ja ciebie nie mam nawet zamiaru stresować pakowaniem torby 😉 ale wiesz "przezorny ubezpieczony " 🙂

objadłam sie mandarynkami -brzuch mi pęknie zaraz :laugh:

a ja juz na jutro mam pomysł na obiad -robię szaszłyki z wołowinki i piersi kurczaka -wszystko juz kupiłam mniam ..., i faktycznie muszę zrobić zapas jedzonka w zamrażalce dla moich głodomorków bo jak będę w szpitalu to znając życie będą na pizzy albo kebabie jechać przez 2-3 dni.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
montusia to powodzenia w kąpieli 😉 na obiad zapraszam 🙂 ale masz fajnie fryzjer -ja tez muszę się wybrać ale nie wiem kiedy chciałabym jak najbliżej rozwiązania , bo potem z małą to będzie dopiero problem sie wybrać i już mnie kusi aby iść moze do lutego dam radę ? albo w przyszłym tyg sie wybiorę albo 1 lutego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...