Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Montusia dziękuję 😘 Nie chwalcie mnie tak bo się zarumienię ☺️ Imprezkę oczywiście urządzę, przecież pisałam ostatnio z Cruellą o wakcyjnym zlocie to akurat będzie okazja do świętowania mojej maturki:P A o studiach jeszcze nie myślałam bo na razie w pierwszej kolejności jest Nikoś 🙂 Tak jak Kasenn, odchowam dzieci i coś pokombinuję:P

Kasenn ja mam taki temat: Przemiana bohatera literackiego i jej sens w literaturze.

A co do tej mądrości mojego dziecka to właśnie każdy nauczyciel śmieje się że strasznie wcześnie zaczyna Maluszek naukę i będzie baaaardzo mądry:P Wiedziałam kiedy zajść w ciążę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasenn tez slyszalam te teorie tylko jakos u mnie sie chyb anie sprawdzila - w ciazy chodzilam na 4 roku studiow wiec caly czas siedzialam z nosem w podrecznikach, kodeksach i ustawach poza tym sporo czytalam literatury do tego ambitna muza itd i co moja corka jakos geniuszem nie jest 😉 nawet zalamana bylam bo pozno zaczela mowic, teraz jest OK ale co sie nastresowalam to moje 🙂 Jedyna co podoba mi sie w Norwegii to to ze tu dzieci do 5 roku zycia sa wychowywane jak dzieci, a nie jak w Polsce wyscig szczurow od kolyski 😠 jak dziecko w wieku 5 lat nie przeczytalo w Pustyni i w Puszczy to juz uposledzone musi byc..., zalamka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MONI ONA PO CROSTU LUBI SKAKAC ALBO TO PIJACKA PO PLYNIE OWODNIOWYM JAK SIE ZACHŁYSNIE.. OJJ MALY PIJACZEJ



JUNE ALE SPOKOJNIE CO BYS CHCIAŁA BY TERAZ SZTYWNYM PRAWNIKIEM BYŁA... ZOBACZYSZ JAK POTEM SIE ROZPEDZI MAŁA LIVKA

KINIA ZOBACZYSZ ZE WSZYSTKO SIĘ UŁOZY I ZE IM WIECEJ OBOWIAZKÓW SOBIE TERAZ NAŁOŻYSZ BEDZIE CI LEPIEJ SZLO W ZYCIU JA ZAŁUJE 2 LATNIEJ PRZERWY MIEDZY SREDNIA A STUDIAMI A JESZCZE KOLEJNE 2 MNIE CZEKAJA I POTEM NA UG NA HISTORIE 🙂
ALBO MOZE CHOCIAZ NA PEDAGOGIKE SPECJALNA BO OD EKONOMI BEDE TRZYMAC SIE Z DALEKAAAA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no bo w polsce tak jest.

Ja tez sie teraz ucze i smiac mi sie chce, bo maly zawsze kopie i sie wierci gdy mam lekcje biologii:laugh: a i jeszcze jak egzaminy mialam to tez chyba przez moj stres.

:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: ale mi sie cos przypomnialo:laugh: :laugh: :laugh:

w styczniu mialam egzaminy semestralne i nagle historia, wszyscy spanikowani bo facet taki nie tego. Dojrze nie umie prowadzic zajec to jeszcze strasznie wymagajacy.
Wszyscy po kolei wchodza do sali i ja zostalam na koniec, balam sie ze nie zdam bo kompletna noga jestem z humanistyki. Ale przyszla moja kolej to wchodze, i pierwsze co slysze od pana to pytanie ,,Na kiedy masz termin?", ,,Na 8 marca", ,,To jeszcze troche, tylko sie nie denerwuj, jakbys zaczela rodzic to sie nie martw, jestem ratownikiem medycznym to odbiore poród". Normalnie tak sie potem nasmialam az mi lzy lecialy. Nie moglam sobie wyobrazic tego co mowil. :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: Troszke stresu na egzaminie bylo ale ocena semestralna 3+. hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no, no, no widzę ze ambitne plany naukowe was czekają 🙂 june ja zdawałam maturę i dyplom z Elizą i tez nie wiedzę żeby moja orłem była ,ale jakoś daje radę sama sobie szkole wybrała. 😉

kinia to super ze zaliczyłaś lekturę i ty jej nie miałaś zamiaru czytać jak wybrałaś taki temat na maturę ? oszalało dziecko 😲

u nas piękna pogoda , aż chce sie wyjść, no i byłam się przejść -US i zakupy wolnym kroczkiem 🙂 gdybym miała więcej siły jeszcze bym połaziła 🙂

a no i przez was kupiłam pączki -ale tylko po jednym na os. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a propos dziwnej polskiej rzeczywistosci to kumpela jest teraz w 25 tyg ciazy i kilka dni temu zapisala tego Maluszka do zlobka!!! bylam w szoku zwlaszcza ze dzieciaczek jest numerem 300 na liscie!!!! tak jest w Gdansku wiec Ola i Kasenn wspolczuje jesli byscie chcialy szybko do pracy wrocic, moze chociaz na przedszkole sie zalapiecie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ojj Ola to przez Anulab cały czas mówi o tych pączkach 🙂 a mi sie już ciąża kończy to trzeba było zjeśc choć "1" 😉 bo tak przez całą ciąże nie było pączków 🙂

Ja z moją Nadią to muzykę poważną słuchamy 🙂 byłam nawet raz na koncercie - ale ja wolę jazz 🙂 słuchać więc dziecko sie męczy ze mna 🙂

a nie zgadniecie jaka wybrałam muzykę na poród :P mianowicie metalice mąż ma płytę instrumentalną czyli bez śpiewu i to mnie najbardziej uspakaja 😁

A drugą mam sondtrack z piratów z Karaibów 🙂

Różnych już utworów suchałam na uspokojenie i to mi pomaga - natomiast szum ocenu czy delfini spiew doprowadza mnie do szału - raz poszłam na zajęcia z muzyko terpii dla ciężarnych to wyszłam i tak miałam podniesioną adrenaline po takiej muzyce ze głowa mała

Wiem dziwna jestem :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Montusia, jak bedziesz rodzic to nawet mloty pneumatyczne bedziesz miala gdzies 😉 ja nie mialam swojej muzy ale bylo wlaczone radio i po chwili poprosilam polozna o wylaczenie bo kurwicy dostawalam ze dopiero 2 piosenka minela a mi sie wydawalo ze to juz 3 godzina porodu 😉 poza tym gdybym tylko siegnela to zegar ze sciany by tez polecial bo kazda sekunda trwala wieki, dlatego teraz licze na towarzystwo meza - mam nadzieje ze tym razem szybciej zleci 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
June wcale mnie nie zadziwiłaś ja tymka w pażdzierniku zapisałam do jezyków do [państwowego na 4 godz od 8-9 do 12-13
i jest na rezerwowej 🙂) wiec wiesz

ej skończcie z tymi paczlami bo u nas sa tak niedobre , ze jak mi sie przypomina ich smak to łeee nie ma to jak paczusie od pana ADAMA SOWY I WOGOLE CIASTAAA MNIAMII 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aśka88 , ja mialam takiego wykladowce, ktory jak mnie zobaczyl na 1 zajeciach -to byl 6 miesiac, to po wykladzie poprosil mnie do siebie i z panika w glosie oswiadczyl- jesli zadowoli pania 3 w indeksie, to ja juz dzis pani ja wstawie ale niech pani nie przychodzi na zajecia bo mi jeszcze pani tu urodzi 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
june u nas żłobka a ni jednego w Tczewie nie ma 😞 ja planuje posiedzieć z mała choćby rok jeszcze na wychowawczym a potem zobaczymy , bo jak sie okaże ze moje miejsce pracy jest już zajęte to do 3 roku życia , zresztą mam inne plany Kwiaciarniano a wtedy albo babcia albo przedszkole 🤔 i też myślę ze nie będzie aż tak źle to nie Warszawa :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasenn to jak Ty dasz radę z weflonem w szpitalu jak Ty masz takie sensacje z tym pobieraniem krwi 🙂

June masz racje ale wole sobie przygotowac bo anóż będzie mnie wkurzała ta "cisza" nie wiem wole sie przygotowac na wszystkie możliwe sytuacje - ciesze się tez że jak mój mąż jest zdenerwowany to wiecej mówi niż ja i to takie dziwaczne rzeczy :P więc będzie śmiesznie

Dobra ciasto na naleśniki gotowe stoi w lodówce na 30 minut, farsze tez przygotowane - zupa już dochodzi do siebie 🙂

Może komuś zrobić obiad dzis bo mam jakąs wenę kulinarną dziś 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
lubię takie rzeczy robić i chce iść na kurs florystyczny są w Gdyni 🙂 sama sobie zrobiłam bukiet do ślubu cywilnego z białych margaretek a do kościelnego to juz zamówiliśmy 😉 zawsze marzyłam o kwiaciarni albo jakiejś kawiarni ale to drugie to droższy interes 😞 a po drugie te kawki , herbatki i ciacha do tego to niebezpieczne dla mnie :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
june28 on tez ode mnie za duzo nie wymagal, cos tam wydukalam ze stresu i zaliczyl bez niczego. Nawet nie musialam sie rozwijac z tematem. teraz 13 marca zaczyna mi sie kolejny semestr i juz do czerwca do egzaminow mnie nie zobacza 😞 bo mam termin na 8 marca i potem tylko opieka nad bąblem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...