Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
oj dziewczyny ,nie było mnie kilka godzin a tu tyle się zaś dzieje 🙂 kolejne marcowe dzieciątko przyjdzie na świat 🙂 🙂 🙂 super 🙂
cruella powodzenia , trzymamy kciuki , oby było szybko i jak najmniej boleśnie 🙂
po weekendowych rewelacjach jutro chyba zacznę pakować torbę ,posprawdzałam ,prawie wszystko mam ,kwestia spakowania, ale jak spakuję to będę spokojniejsza 🙂
ja jestem mega najedzona - byliśmy na obiadku w knajpce i się objadłam na maxa 🙂 ale najbardziej spodobało mi się ,jak mój partner mnie spytał w drodze ,czy mnie but nie uwiera, bo się jakoś dziwnie kulam :laugh: , no więc go uświadomiłam ,że to już teraz tak jest ,że się toczę a nie idę a jak się już najadłam to ledwo dotoczyłam do autka :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no wlasnie june, jak ty nam dasz znac?? moze daj ktorejs numer tel.

Kurcze mam nadzieje ze sie cruelli uda jeszcze dziesiaj. Przywolala malenstwo myslami bo bardzo przeciez chciala dzisiaj urodzic, to jak juz zaczela to mogla by dopiac swego.
Kurcze ale ma dziewczyna szczescie 🙂

Ale ja tez mam super date 🙂 8 marca- dzien kobiet

tylko ciekawe czy trafie w nia 😞

bo tu wszystkie marcowki powoli sie rozpakowuja i tak juz pewnie zostanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wiem ola ale jak juz sie czlowiek przyzwyczai do jakiejs daty a tym bardziej jak jest to jakas znaczaca data to az sie chce w ten dzien urodzic.

Chociaz moj maz mowi ze nie chcialby zeby Oli urodzil sie 8 marca bo tak dziwnie. Chlopak mialby urodziny w dzien kobiet.

Mezulek juz sie smial ze zonie bedzie kwiatka kupowal a synkowi prezent.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
to tez dobry prezent dla ciebie był by ten 8 marzec, ja tez jakoś wiąże nadzieje do mojej daty 5 marzec -faktycznie człowiek się przez te 8 mc przyzwyczaja do daty wyznaczonej .
no ciekawe jak Cruella oby jest poszło szybko i gładko bez bólu 🙂 ciekawe kiedy się dowiemy dobrych wiadomości ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja też umieram z ciekawości i zaglądam tu co chwilę 😁
Ola, masz rację, pobudka bedzie skoro świt i biegiem do kompa po wieści od cruelli 🙃
Ja też się przyzwyczaiłam do mojej wyznaczonej daty z OM.
Podoba mi się, łatwa do zapamiętania 🙂 15.03 😆
JEJ... 15 MARZEC TO JUŻ ZA MIESIĄC!!! 🤪
Co to będzie, co to bedzie... 🙃 😲 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...