Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Montusia to masz jak ja, mnie tez nie boli kurczenie się macicy a teraz to właściwie ledwo krwawię.
No widzę ze poród jak najbardziej udany.
Ja stety lub niestety ale nie mam co opisywać, poszłam do szpitala usiadłam i dziecko wyskoczyło hihi.
Natomiast popękały mi brodawki, z jednej piersi nie chciało lecieć mleko ale dziś już jest ok 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ile montusia ci spadlo wagi przy porodzie? zjadlam obiadek mielone z kluskami i sosem i zapilam pepsi,nie wiem co sie dzieje sle odkad jestem w ciazy uwielbiam pepsi,probuje duzo nie pic ale tak ciągnie:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewuszki juz jestem. Po wizycie.

I wiecie co?? Chyba ja tez sie zalapie na swoj termin tak jak Kamis. SZyjka juz jest praktycznie skrocona ale maly jeszcze nie ma tak nisko glowki. Takze pani doktor stwierdzila ze jeszcze mu sie do nas nie spieszy i powinnam donosic do 8 marca. Wszystko sie rozwija prawidlowo, maly nie ma zadnych wad, wyniczki mam super i dziecko jest sporych rozmiarow.

June dzieki za ten artykul. Ale ja juz wczesniej o tym czytalam. O tym ze mam dodatni HBS dowiedzialam sie 3 lata temu jak bylam oddac krew. Wiec pewnie zarazilam sie w dziecinstwie przy jakims szczepieniu. No ale trudno, zadnych objawow nie mam wiec nic sie nie dzieje. Watroba funkcjonuje prawidlowo i jest jak narazie ok.

MONTUSIA!!! super ze juz jestes. Zazdroszcze ci ze masz juz mala w domku 🙂 Ja tez tak chce 😞 wrzuc nam pare fotek tego robaczka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale mnie mała kopie a to oznacza ze jeszcze nie bede rodzic( bo podobno przed porodem dziecko sie malo rusza) no aska tak to jest nie mogą wszystkie przed terminem rodzic,ktos musi w terminie albo po 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No niestety trzeba jakas rownowage wprowadzic do naszej listy. Ale w sumie lekarze tez sie myla, bo nikt nie wie dokladnie kiedy sie dziecko urodzi. Wszystko zalezy od niego. Lekarz moze ci powiedziec ze masz jeszcze spokojnie 2 tygodnie a w ciagu kilku godzin wszystko sie moze zmienic. Takze w tym okresie gdy dziecko juz jest donoszone to moze sie porod w kazdej chwili zaczac. Dobra ja sie musze troche polozyc bo plecy mi zaraz pekna.

Milego dzionka brzusie i mamusie:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale czop jak narazie mi nie wypadl,ale to podobno i moze wypasc godz przed porodem a tak se mysle po swojemu ze dobrze ze mi nie wypadl bo podobno ten czop chroni przed dojsciem infekci do dziecka a ja wlasnie mam jakies tam lekką infekcje ktorej nie moge wyleczyc 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U mnie nie widać wizualnie że opadł, ale to chodzi o obniżenie dna macicy na trzy palce od mostka. I gin stwierdził to u mnie już 2 tyg. temu i póki co nie rodzę .... a musimy wziąść pod uwagę że 90% pierworódek rodzi po terminie a nie przed... przykro mi dziewczyny :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...