Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej!
Wiecie co chyba dzisiaj kolej na mnie... mam skurcze co 30 min i od 5 rano ból podbrzusza jakbym okres miała. Do 14 jak nie przejdzie mam się zgłosić do szpitala chyba że wcześniej będę mieć skurcze co 10 min. Także trzymajcie kciuki. Jak będę mogła to się odezwę dzisiaj, jak nie będę pisać znaczy że rodzę 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczynki wlasnie wrocilam ze sklepu i zajadam sobie serek wiejski z truskawkami, swiezutka buleczke i popijam napojem sojowym waniliowym:P ale pysznosci.

Oooo co ja tu widze. Liczylam ze Anulab poleci a tu elwira. Mam nadzieje ze ktosma do niej numer telefonu, bo chyba umrzemy tu z ciekawosci.

Montusia, Anulab mój mąż to wrecz sie doczekac nie moze do pepkowego. Oczywiscie za zdrowie Oliwierka. Ale ma zamiar zrobic impreze dzien pomoim porodzie zamiast zalatwiac formalnosci. I nie moge mu przegadac zeby zrobil kilka dni pozniej, bo on chce zeby to bylo wtedy gdy mnie jeszcze w domu nie bedzie z malym.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ooooo co ja widzę, jednak co 3 dni, Elwira trzymamy kciuki.
Montusia moja Amelii odwrotnie kąpiel taka se ale ubieranie pierwsza klasa, czuje ze modnisia będzie hihihi.
Co ile mała budzi ci się do jedzenia, zwłaszcza w nocy??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anulab moj to zaprosi kilku kolegow do domu. Gdzie tam po barach sie beda szlajac. Zawsze na noc moga zostac, a jednak w domu to inaczej, spokoj i wogole relaks bo jestes u siebie. Tylko zeby mi porzadek zostawil bo jak wroce i sie przewroce przez jakies butelki i smieci to chyba go powiesze na suficie.:laugh: :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny a wasi mezowie jak dlugo beda z wami po porodzie??

bo moj bierze na mnie opieke na 2 tygodnie i jeszcze tydzien tacierzynskiego.

Fajnie przynajmniej bede miala jakas pomoc bo nie wiadomo w jakim stanie po porodzie do domku wroce.

Ale jak sie okaze ze bedzie jak male dziecko i bede miala jeszcze z nim problem to chyba w jakas depresje wpadne.

Wiecie nigdy nie wiadomo jak facet sie bedzie zachowywal jak dziecko sie pojawi.Mowi ze bedzie w nocy wstawal i sie opiekowal i przewijal. Ale w teorii tak jest latwo, a jak sie okarze ze wogole nie bedzie mial reki do dziecka?? i zostane z tym sama?? 😞

To mnie najbardziej przeraza. 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no pewnie wszystkie mnie wyprzedzcie:P mnie oczywiscie nic nie bierze, az wzielam sie dzis rano z mężem za male 'conieco' ale i to jak narazie nic nie dalo... elwira powodzonka 🙂 a pytanie do mamusiek; strasznie boli pierwsze siku po porodzie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No moze troche panikuje bo go znam. On ma dopiero 23 lata i lubi gry komputerowe, spotkania z kolegami na piwko, jakos specjalnie nie interesuje sie moja ciaza, tzn wiem ze sie cieszy ale malo mi pomaga nie pyta jak sie czuje. Ja sama sprzatam, robie zakupy, czasem pojdzie mi na reke i z psem wyjdzie. Przywykl do wygody bo jego mama mu wszystko na tacy do lozka przynosila, sprzatala mu pokoj i totalnie sie od niej uzaleznil. Czasem mam wrazenie ze oczekuje odemnie tego samego co od swojej matki. Dlatego boje sie ze nie bedzie mi pomagal przy malym 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...