Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
cruella ja byliśmy w szpitalu to mała budziła się w nocy co godzinę jak w zegarku 🙂 i ssała trochę i zasypiała a teraz jak jesteśmy w domu to sami musimy ja budzić co 3 h bo tak spokojnie spi i nie płacze 🙂

Na cycku siedzi mi srednio 15-20 minut tak mówiły położne żeby nie wiecej z jednej piersi 🙂

Dziewczyny mój mąż to miał iść wcześniej na pępkowe ale przez to że byliśmy w szpitalu wolał z nami być w 100% świadowmy hihi

On i tak nic nie robi 🙂 znaczy się znajomi sami wynajeli lokal i jakieś tam atrakcje a jemu tylko podali adres i godzinę 🙂 z tego co się już dowiedziałam będą go wozić w wózku ojjj nawet niechce wiedziec co się tam będzie działo - ma bardzo pomysłowych znajomych i ze zdrowym poczuciem humoru więc mogę być spokojna 😁

Ale się wczoraj rozleiłam od moich rodziców dostałam pierścionek za urodzenie wnuczki a Nadia dostała komplet sztućców grawerowanych Gerlacha - przesada zaczyna się rozpieszczanie wnuczki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Cześć Brzuszki 😘

Ale dziś pospałam:P No ale co z tego jak głowa mnie tak boli że SZOK!! 😞 Wpadłam tylko się przywitać i zameldować że nie rodzę 😁 Idę się położyć.

Elwira trzymam kciuki 😘 Zaglądnę później żeby zobaczyć zdjęcie Twojego Maleństwa:P:P

Buziaki Mamuśki, miłej soboty 🙂 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elwira mnie skurcze takie nie bolesne co 20 minut zaczęły się o 14 a o ok 17 pojechaliśmy do szpitala i miałam co 10 minut trwały do ok 19 te nie bolesne , potem zaczeły się dosyć bolesne ale to parę minut po 19 miałam ze dwa może trzy takie że aż mi się ciemno przed oczami zrobiło a potem się urodziła 🙂

Kamis jeśli chodzi o siku piekło trochę pierwsze a już potem było ok, najlepiej to wiem że to nieestetyczne ale zrób siku pod prysznicem woda łagodzi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Mamusie!

Elwira trzymam kciuki!

Melduję się grzecznie, że jeszcze w dwupaku jestem. I nawet sprzątanie nie pomaga... Wczoraj byłam na KTG i lekarz powiedział, że wszystko wyzamykane i skurczy też nie ma...
Widocznie muszę czekać grzecznie do terminu.

Jestem dziś w odwiedzinach u moich rodziców, więc zmykam z nimi posiedzieć 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej hej 🙂
Elwira - super, powodzenia,trzymamy kciuki 🙂
Montusia - Nadusia jest prześliczna 🙂
Mi dziś skręcili łóżeczko i stoi na swoim miejscu , więc cały czas do przodu 🙂 w przyszłym tygodniu mam wizytę u gina,zobaczę co i jak i będę pakować torbę 🙂 i mogę czekać na dzidzię, jej ciuszki już czekają w szufladach,aaa zostaje kupno kombinezoniku 🙂
Idę na spacerek 🙂
Miłego popołudnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No to ja tez sie melduje 2w1. Pospalam az 4 godzinki i od razu lepiej sie zrobilo, ale zjadlabym jakies lody 🙂 tylko do sklepu nie chce mi sie isc.

Nooo widze ze akcja chyba ruszyla. Elwirka mowila ze jak jej nie bedzie na forum to znaczy ze rodzi.

Kurcze znowu bedziemy ciociami. I jak ladnie dziewczyny sie terminow trzymaja:laugh: :laugh: hihi co 3 dni.

Ale ja juz sobie zaklepalam 8 marca i szybciej chyba nie pojdzie.

Buziaki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mamusie wklejam link i proszę o głosiki 😉
http://pl.lennylamb.com/#user/show_photo/501

Jeśli komuś przeszkadza to, że wklejam link na forum Waszego miesiąca to bardzo proszę o wiadomość na prv. Nie to żeby zależało mi na moich oklaskach ( bo ktos mi je cały czas zabiera 🙂) ale nie chcę być upierdliwa z wklejaniem linków jeśli sobie tego nie życzycie 🙂

Konkurs trwa tylko do końca miesiąca więc jeszcze tylko tydzień :P

Pozdrawiam Mamusie i Brzuszki :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...