Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Hej June widze ze u ciebie cos ciekawego sie zaczyna. szkoda ze ja nie mam takiej galopki hihi:laugh: :laugh:

W nocy mialam tylko 3 mocniejsze skurcze co 10 min i cisza. Od rana tez lapia mnie jakies skurcze jak na okres ale mocniejsze i dluzsze,oprocz tego klocie w prawej pachwinie.

a do Elwiry chyba nikt nie ma numeru 😞 ale napewno pojechala rodzic i na dniach zobaczymy zdjecie malenstwa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
mam dobre wiesci 🙂 chyba zaczyna mi przechodzic 🙂 oby, oby...

Cruella, musze sprawdzic w aptece ale tu generalnie maja strasznie slabe leki... dlatego ja co tylko moge to zawsze z PL sprowadzam.
A co Amelka ma juz kolki? Infacol jest bardzo dobry , podobno nr 1 na wyspach no i wg mnie tez super, ale jak tylko bede w okolicach apteki to sie dowiem o Sabsimplex.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cruella, sprawdzilam na norweskich stronach i nie ma tych kropli ale na niemieckich znalazlam http://www.apotheke-online-internet.de/advanced_search_result.php?keywords=sabsimplex , a jakas mamuska z tego co pamietam mieszka w Niemczech wiec moze ona bedzie mogla pomoc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

June amelia na razie nie ma i miejmy nadzieję że tak pozostanie, ale koleżance uroatowało to życie więc wolę mieć na wszelki wypadek, wiem że w Polsce nie ma możliwości ich zakupić.
Nie pamiętasz która mamuśka mieszka w Niemczech??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć Dziewczynki 🙂
Ale wczoraj zabalowaliśmy. Jak na mnie alkoholowa impreza do 1.00 w nocy to wyczyn - myślałam,że nie dam rady, a tymczasem nawet nie zaczęłam się męczyć. Oczywiście jako jedyna niepijąca pilnowałam porządku :P Mężuś mi się troszkę zniszczył, hehe i do tej pory jeszcze śpi. No ale było bardzo fajnie. Teraz dopiero zgodę na alkohol ma na pępkowym, na które już oczywiście sie ze wszystkimi umawia. Ach te chłopy, bardziej to pępkowe przeżywa niż poród :P

Cruella, mój Artur Sab simplex hurtowo przywozi z każdej delegacji do Niemiec. Ostatnio tez miał zmówienie od kumpeli na dwa opakowania. U nas nie ma szans tego dostać, ale bez problemu jest na niemieckim rynku. Ja też się w te kropelki zaopatrzę, bo ponoć są rewelacyjne i bez nich to katastrofa...
Kolki mogą się utrzymywać do 3 miesiąca, więc życzę cierpliwości.

Myślałam,że wejdę na forum i dowiem się,że Elwira urodziłą, a tu cisza. Pewnie nie ma dostepu do komputera, więc musimy poczekać aż wróci ze szpitala...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny, kupowała któraś z Was kombinezonik przez internet? Bo ja nie mam w czym Małego do domu przywieźć i musze kupić, tylko nie wiem jaki? Zimowego juz chyba nie ma sensu... Może jakiś taki bardziej wiosenny lub polarkowy?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U mnie samopoczucie dziś super. Wczoraj mąż kumpeli tak mi smalił cały wieczór, że niby tak pięknie i seksownie wyglądam, że ten brzuszek to taki super, itd., itp. Mąż mi przez 9 miesięcy takich komplementów nie prawił... więc miło było wreszcie coś takiego usłyszeć :P 😉 :P

Jedyne co mi dokucza, to niekiedy takie kłucie, ale nie tak jak Wy macie w pachwinach, tylko centralnie pod brzuchem, na linii włosków łonowych... ciekawe co to? Ale ja nie chcę rodzić. Jeszcze nie teraz. Za jakies 3 tygodnie dopiero. Jak już będzie cieplej i jak zdążę wszystko kupić, bo na razie to mi jeszcze dużo brakuje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Super, teraz jak ja jestem to nie ma żadnej 😞
No nic, popisze sobie sama ze sobą, a może mi któraś odpisze jak tu zajrzy.

Bo zastanawiam się jeszcze jakie nożyczki do pazurków kupiłyście. Wczoraj chciałam kupić, ale były takie proste i zaokrąglone w łuk. Ale całe nozyczki, nie tylko zaokrąglone końcóweczki, bo to to oba rodzaje miały... I oczywiście nie kupiłam żadnych w nadziei,że mi ktoś podpowie, które lepsze 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien dobry 🙂

Ja po sniadanku i kąpieli, ale wypoczęłam sobie. Po wczorajszym bieganiu po sklepach bylam tak zmęczona, że zasnęłam jak małe dziecko. Ale moje kochane malenstwo obudziło mamusię o 6.00 i koniec spania! Tak się kręci ostatnio, że aż mnie skóra na brzuchu boli.

Dziś jak sie obudziłam to uświadomiłam sobie, że za miesiąc o tej porze powinnam miec ja juz po TEJ stronie brzucha i wpadłam w delikatna panikę!!!! 🤪 🤪 Nie mam wszystkiegokupionego a czas leci!!

co do kombinezonu Karka to ja też kupię taki wiosna-jesień, chyba polarkowy, sama jeszcze nie wiem. Kurcze a tu trzeba sie decydowac a ja taka niezdecydowana się zrobiłam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karka dzięki za info, pisałam do mojej kuzynki jest w UK jeśli tam nie będzie to powiedz czy ew Twój Artur przywiózł by nam też te kropelki??
Co do kombinezonu kup sobie raczej taki cieńszy i możesz dzidzie ubrać grubiej pod spodem, nie ma sensu takiego grubego bo zimy już prawie koniec.

Co do nożyczek ja kupiłam te z zaokrąglonymi końcówkami, ale sprawdź dokładnie i kup sobie te cieńsze bo grube od razu możesz wyrzucić do kosza, miałam przy Adrianie i nie da się nimi obcinać, a te cieńsze są ok a okrągła końcówka zabezpiecza rączkę dziecka żebyś niechcący krzywdy nie zrobiła, tym bardziej że zwykle maluchy są ruchliwe i nie utrzymasz tak łatwo rączki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Olamat - no właśnie te same nozyczki oglądałam. czyli masz takie ciut wygięte w łuczek? Nie zwróciłam uwagi czy one sa cienkie - wg rady Cruelli... Powiem Wam, ze mnie jakoś przeraża wizja obcinania pazurków. Słyszałam, że lepiej kilka dni odczekac z tym, zeby się ciutek wzmocniły i dopiero na spokojnie w domku obciąć, podczas snu maluszka... ale to tylko usłyszana teoria, jak wszystko w moim przypadku.

Cruella - nie ma sprawy. Jak ten mój pijak się obudzi to dowiem się jakie są szanse zakupu. On teraz już nie pojedzie, bo go nie puszczę z wiadomych względów. Wiem, że miał 22 marca jechać na tydzień, ale też jakoś tego nie widzę. Ale może któryś z kumpli jedzie jakoś wkrótce więc nam kupi (bo siebie też musze zaopatrzyć).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A my wczoraj byliśmy w 4 sklepach z wózkami i powiem Wam, że nic mnie nie urzekło. Jak wizualnie super, to cena do dupy. A jak cena ok, to widzę braki w wykonaniu... i tak w kółko.
Wy już się wszystkie ogarnęłyście i macie swoje bolidy, tylko ja chyba jeszcze nic nie wybrałam 🤢

Zastanawiam się nad takim - producent polski - model BOLDER SD, gondola, spacerówka, nosidełko: http://www.implast.com.pl/

Przymierzaliśmy go czy zmieści się do mojej fiesty i jakoś tak. Podobają mi się duże pompowane koła, przednie skrętne 360stopni, wiec leciutko się o prowadzi. Stelaż czarny. Duża gondola. Czy któras gdzie się spotkała z tymi wózkami? Bo ja przypadkiem wczoraj na nie trafiłam...
Nosidełko ma też taki jakby śpiworek/nakrycie, że gdybyśmy się na ten zdecydowali, to na pewno gruby kombinezon nie będzie potrzebny...

No i jest zecydowanie tańszy niż Bebecar, Mutsy czy Bebe confort...

Jej, ale mi się gości na dziś na kawę zapowiedziało. Brat z żoną i córeczką prawie 2 letnią oraz kuzynka...
Musze zatem lecieć jakieś ciasto do kawy na szybko upiec.
Buziaki Brzuszki i do później, papa 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej hej
cruella, ja o tych kroplach też dużo dobrego słyszałam ale na razie ich nie kupowałam,znalazłam link
http://www.gieldamamy.pl/p4466-SAB-SIMPLEX-ORYGINALNY-NIEMIECKI-NAJTANIEJ-35zl.php
http://shop.ebay.pl/i.html?_nkw=sab+simplex
może coś Ci się uda 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karka to ja też bym sie pisała na zakup 🙂)

Olamat moj mały niespał miedzy 3 a 6 potem przysnełam
napisałam na brzuszku wstawiłam pranie na złość mężowi i poszłam spać 🙂


Cruella prześle ci napewno nr. bo ja nie wiem czy dziewczyny wytrzymaja mój natłok sms-ów szpitalnych bo nie wiem czy u nas będzie można mieć lapka

JUne spokojnie zrób kisiel i nie rodzimy do marca chociaż ...

Kinia zazdroszcze sie prztulania ja dziś sie wydarłam na mojego że mi kołdre ze stópek zabrał..

wogole straszne bole głowy mam jak sie kłade. musze siedzieć i tyle 🙂)

aa kolejna dziwna rzecz-- zamiast śluzu mam piane biała ale nie taka jak late tylko jab by teń śluż sie zbąbelkował... zastanawiałam się czy mały nie pierdzi i dlatego tak jest 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jezu, a teraz to i ja się wystraszyłam.
Ja, z moimi mega zaparciami, poleciałam do kibelka i zamiast wyduszania jak zwykle - rozwolnienie!!!!!!!!!
Boże, a Wy tu o galopkach pisałyście...
Nie, ale to nie możliwe. Ja jeszcze nie gotowa jestem.
Do 15 marca jeszcze daleko.
Może wczoraj coś zjadłam na tej imprezie i dlatego...

Cruella, a jakiej Ty masz firmy te nozyczki, zeby były cienkie?

A tu naprawdę dziś cisza...

Magdulka, no to są te kropelki. One jakoś coś koło 8 euro kosztują. Ale dziwi mnie, że ludzie tak nielegalnie je sprzedają. Bo ich rozprowadzanie jest u nas zabronione, ponieważ lek ten nie jest dopuszczony przez Ministerstwo Zdrowia... No ale Polak potrafi :P

Kasenn, taki u Was wiatr? U mnie słonko i chyba fajna pogoda, ale ja jeszcze zmojego 3 piętra nie zeszłam na dół... 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Statystyka wzięła w łeb!!

Trzymaj sie Elwira, bo nikt nie zna dnia ani godziny ( tak mowiła moja pani prof. od biologii w liceum) :laugh: 😉

Zmykam cos ze soba zrobic, bo idziemy dzis na obiad do teściowej i musze się ogarnac.

Będę wieczorkiem, buziaki 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasenn głowa do góry, już niedługo zajmiesz się malutkim i nie będziesz musiała się denerwować na swojego M.
Elwira napisz mi proszę na NK Twój numer, nikt do ciebie nie ma a my tu od zmysłów odchodziłyśmy. Tak na przyszłość 🙂
Karka ja mam nożyczki Canpol ale nie mam linka bo kupowałam w hurtowni w KRk, one są z zaokrągloną końcówką ale takie cieniutkie, są super, choć maluszkowi naprawdę najlepiej obcinać pazurki jak śpi, najwygodniej. Uwierzcie że z wszystkich rzeczy właśnie obcinanie pazurków jest chyba najtrudniejsze hihihi. 😆 😆 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No chyba że tak, w sumie to Cię rozumiem bo najprzyjemniejsze jest godzenie się potem hihihi.
U mnie niestety lub stety nie ma czegoś takiego, kurcze nawet nie mam sobie co wyszukać żeby się pokłócić nawet tak troszkę.
W ciąży to samo, jak poczytał co się z kobietą dzieje to się na wszystko zgadzał.
Pamiętam że powtarzał sobie takie zdanie:
" jak Cię twoja ciężarna kobieta wyśle po śledzie i jak z nimi wrócisz a ona zrobi Ci awanturę ze kupiłeś śledzie a nie czekoladki to pamiętaj, bez słowa odwróć się nie próbuj dyskutować tylko idź i kup czekoladki" to jego ulubione zdanie hehehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...