Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Mam do Was pytanie:

Od kilku dni pojawia mi sie siara, tak naprawde niewiele. Ale zmalały mi piersi do rozmiaru sprzed ciąży, czy to normalne? Wszędzie jak czytam to one teraz powinny rosnąc, a u mnie oczywiście dzieje się inaczej!
Czy ktoraś z Was też tak ma?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja torbę mam już spakowaną już może tydzień czasu 🙂stoi w innym pokoju i nawet jej nie widzę więc zapomniałam o niej ale juz nie musze się martwić że będą ją pakować w ostatniej chwili 🙂Ja też mam ostatnie usg w czwartek powie mi ile mała waży i ile ma cm bo ostatnio ważyła 2300 ale to w 32 tygodniu wiec teraz pewnie trochę więcej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczynki ja sie zbieram, bo jeszcze w pizamce siedze, a musze isc z pieskiem na spacerek i odebrac wyniki meza z przychodni i posprzatac w domku i wstawic pranie i obiadek upichcic 😲 😲 ojej ale sie tego uzbieralo.

No nic to lece.

Milego dnia mamuski i brzuszki.

Buzka 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Olamat gdzies czytalam ze rozmiar piersi w ciazy nie ma znaczenia, ze gruczoly mleczne sie rozwijaja u wszystkich kobiet jednakowo a rozmiar piersi zalezy od tkanki tluszczowej ktora moze sie zmniejszac i zwiekszac. A po urodzeniu to bedzie zalezalo od ciebie i od tego ja czesto przystawiasz dziecko do piersi. Im czesciej tym laktacja sie zwieksza i nastepuje wieksza produkcja mleka wiec piersi ci sie raczej powieksza. Teraz nie masz co sie martwic.

Dobra ja lece juz na prawde, tylko chcialam ci jeszcze odpisac zebys sie nie martwila 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anulab to sie ciesz ,że jej narazie nie ma bo mi sie brodawki do stanika potrafia przykleic wystarczy że zaczynam gotować to mam zaraz pełno i w tym czasie jest mega ruchliwy.. chyba będzie mu mamy kuchnia smakowac

Kinia Grubasie jak tam leżenie w wyrku nie nudzi ci sie z tymi zacisnietymi nogami leżeć??

ASKA88 masz lanie za pisanie o kawie bo ja ledwo wstałam i wypiłam jedna a teraz mam ochote na kolejna 😁 po prostu nadrabiam 3 miesieczny zastuj bo miałam do kawusi wstręciocha a teraz ahhh ... chyba wracam do normy


a Olamat prawda miałam pare dni ,że z piersi zrobiły się flaczki ale teraz to jak u krówki wysoko dojnej 😁 (pozatym one to maja przerąbane co 14-16 miesiecy kolejne małe i komu one maja się skarżyć ,że tu boli tam strzyka .. gospodarz nie romumie 😁 )


Paulinko jaki Ty wielki brzuch masz ojjj a może ty masz parke i tylko się tak dobrze chowaja za siebie_??

dobra koniec głupot chyba mi słońce zaszkodziło
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...