Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ejjj ale są plusy durzych dzieci wiecej waża za czym idzie że wiecej Nam ubedzie po porodzie doliczając jeszcze wody łożysko i inne flaczki 🙂) jeszcze potem karmiać ... ahh ale będziemy laski

pozatym jak narazie nie ma dzidzi u nas powyżej 3 kg

Anulabek jedynie Twoje maleństwo miało 2800 na ostatnim badaniu no i moj tymek to też bedzie duzy bo mi sie taki mały wielki robaczek wierci w brzuchu... ojj chyba nie lubi byc nazywany robaczkiem bo oberwałam po żebrach
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Paulinka a pypycha ci się stożek nad biodrem i musisz chodzic przegieta w bok.. 😁 to jest frajda jak ludzie na ciebie patrza jak na nienormalna...


pozatym ja wczoraj wyślałam ,że mi wody odchodza w sklepie 😁

coś mi zabablowało i ooo mokrooo ale to tylko chyba mały cos przygniótł mi coś 🙂)

ale dziś fajne powietrze mam balkon otwarty i tak miłoo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zjadłam sobie przepyszne danio intenso z czekoladą i mała dostała czkawki, aż cały brzuch mi sie unosi 🙂

Anula i Anula ja jestem w 100% nastawiona na karmienie piersią, nie wyobraząm sobie innej formy karmienia malej. Mam kupione tylkie dwie butelki tak na wszelki wypadek i to wszystko. Siłą woli sprawimy, że będziemy miały potok pokarmu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasenn jak Mąż jest w domu to ledwo mi do łazienki pozwala iść, no bo przecież muszę leżeć:laugh: :laugh: Dlatego jak Go nie ma w domu to robię sobie przerwę od tego leżenia i jadę na całego z praniem:laugh: Za raz idę powiesić pieluszki na polu bo tak przyjemnie i będą tak ładnie pachniały wiosną... Ach:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny spokojnie i wam się pojawi ta siara cieszcie sie że jej narazie nie macie nie zalewa was waszych ubrań pościeli moja pościel jest cała w plamy jakby ktoś zobaczył to by stwierdził ze rok nie zmieniana albo ze jakaś świnka na niej spała tak wyglada ale zmieni mój maż jak bede w szpitalu już bo teraz to tak na jedna noc bo zaraz będze zalana znowu 😞 wkładki do stanika jakaś wredna osoba robiła bo wzystkie jakie próbowałam przyklejają się i później po oderwaniu od piersi bolą sutki a próbowałam już chyba wszystkich firm bo niestety bez nich się u mnie nie obejdzie bo przesiaka mi i stanik i wszystkie ubrania jak jestem bez nich
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oj dziewczynki stęskniłam sie za wami bardzo 😉 jak mi strasznie tęskno bylo w szpitalu to pisałam do kasenn albo z nią romawialam 🙂
wiecie jak śmiesznie sie czyta wasze przeżycia co tam w brzuszku słychać itd . jak sie ma już swoja kruszynka z drugiej strony brzusia? trzymam za was wszystkie kciuki 🙂 ja trafiłam na super położna , a i pamiętajcie jak oddychać -to jednak robi cuda w czasie trwania skurczu naprawdę 🙂

paulinka masz super brzusio -oklaska masz ode mnie za to 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczekajcie do karmienia to zobaczycie jak potrafi lecieć mleko hihi normalnie ciurkiem 🙂
wrzucam najświeższa fotkę Amelii z dzisiaj 🙂 [img size=448]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/Amelia_na_brzuszek-0139c470fea64bfbfad5d868e868e26c.JPG" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cruella kiedy ci sie zrobił nawał pokarmu w który dzień po porodzie ? bo mi na razie az tyle nie leci 😞 i sie czasem boję ze mała sie nie najada 😞 wlasnie sie przeciąga mądralka w łóżeczko a jadła godzinkę temu -lubi wisiec na cycku cwaniara
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paulinka owszem uczucie trochę dziwne, zwłaszcza jak się położyłam to głupio bo brzuch nei skakał hihihi.
Ola w nocy z 2 na 3 dobę zaczął mi napływać, mam do teraz tyle że wykarmiłabym żłobek, staram się choć po trochę odciągać ale nie przesadzić bo jak za dużo to pobudzam laktacje. Generalnie co godzinę jak odciągnę to jest tak że da się wytrzymać jak dłużej to jest masakra. Małą też wisi , cycochy i nasze łózko to jej najlepszy przyjaciel hihi, kołyska w pupę parzy, jej łóżeczko jest ok ale tylko po kąpieli, potem najlepszym przyjacielem jest łóżka nasze 🙂
Mam odciągacz ten elektryczny ale powiem tak , mimo że to podobno mercedes wsród odciągaczy najlepsze są własne ręce, odciągacz poranił mi całą brodawkę a jak dołożyć do tego poranione sutki od karmienia to sobie wyobraźcie, tak że póki co doję się sama hehe.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

olamat ja tez jeszcze 2 tyg temu sie cieszylam ze nie mam zadnych rozstepow a tu 1,5 tyg temu czyli 2 tyg przed porodem zrobily mi sie na srodku brzucha,wprawdzie narazie są widoczne tylko z bliska ale jak zaraz nie urodze to beda niezle.kurcze moja mama po 3 dzieci zadnych rozstepow nie ma a ja co,ale cóz cos za cos 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...