Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Kasenn spokojnie ja tez sie balam ale dziwczyny mnie uswiadomily ze to jest dostepne w aptece i ze samej w domku mozesz sobie zrobic kilka dni przed porodem i ze to nic nie boli. A lepiej to zrobic po przy porodzie jest takie parcie na stolec ze raczej nie obedzie sie bez oczyszczenia, lekarze moze przywykliale nie chcialabym zeby mojmaz to zobaczyl.Spalilabym sie ze wstydu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
asia na allegro masz wszystko 🙂

no ja wiem ale po dzisiejszej akcji nie wiem czy wpuszcze mojeggo męza na sale znajde pretekst by na sam koniec powiedzieć mu pewne slowo na "S" i wypchne go za drzwii 🤪

a teraz pije sobie kawkee bo musze sobie przemyśleć pare rzeczy ... o i kolejne pranie szykuje się do wyciągniecia .. kurde musze sobie kupić jeszcze jeden suszak stojący
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasenn wiem ze to nie tania impreza ale polecam pralke z suszarka, ja jestem bardzo zadowolona w ogole nie musze suszarki wyciagac no chyba ze jakies bardzo delikatne rzeczy piore a teraz przy 2 dzieciaczkow to juz w ogole bym musiala miec zainstalowana suszarke w salonie non stop.

Kurcze szkoda ze nie mamy zadnego kontaktu z nasza kolejna dzielna mamuska, mam nadzieje ze juz po wszystkim i Elwira jakos da nam znac.

zmykam do lozeczka,
do jutra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej mamuski dziś ja pierwsza :P

Witam się i zmykam i być może że dziś już tu nie zajrzę
zajrzałam czy coś nowego w związku z Elwirą lub którąś inną ale widzę że póki co cisza
No nic, biorę się za śniadanko i wybywam z domku.
Miłej niedzieli wam życzę mamuśki pa 🙂

Anulabku jakby się coś działo to nie ma problemu jestem przy tel i komp pod ręką też będę mieć 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witamm


ja juz spać nie mogłam to wstałam zjadłam kanapke z serkiem i mysle co ja mam robic sama , nie moge ani sprzatac ani prac bo zaraz pan obrazalski wyskoczy z pretensjami 😞

pozatym niby się wyspałam ale noc nie należy do udanych . odpoczywajcie mamusie a jak któraś wstanie z posiadających moj nr i tez się bedzie nudzić niech pusci sygnał to sobie popiszemy .. o ile nie stwierdze predzej ,że ide spac na nowo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Brzusie 🙂


Ja też nie śpię ale nadal w łóżeczku, w objęciach Mężusia:P:P Noc przespana, ale nadal mnie głowa boli 😞 Na wieczór były dwa skurcze i cisza.

Kurcze ciekawa jestem co z Elwirą...

Chyba jeszcze trochę pośpię:P Buziaki, miłego dnia 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry dziewczynki,
Jak mija niedziela??
Ja dziś wspaniale wyspana i wypoczęta, moje cudowne dziecko nie dość że przespało cały dzień wczoraj to jeszcze w nocy obudziła się tylko raz do karmienia, grzeczniutki aniołek zajęczał tylko mamusi że jest głodna.
Mam nadzieję że to już na stałe, a końcu już jest prawie dorosła dziś kończy tydzień 🙂
Dziewczyny która z Was ma numer do Elwiry?? może by zadzwonić albo napisać?? bardzo jestem ciekawa czy urodziła.
Kasenn jak chcesz poplotkować wyślij numer na nk, to poesemeskujemy 🙂

Nie wiem jaka dziś pogoda u Was ale u mnie piękne słoneczko aż żal że jeszcze nie możemy na spacer, ale nic prawe marzec się zacznie to będziemy wychodzić.
Natomiast Wy moje drogie brzusie wstawać bo szkoda dnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...