Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Cruella masz rację, sorry za wprowadzenie w błąd ☺️

Zasugorowałam się tym co powiedziała mi położna jak była u mnie wczoraj. I chlapnęłam to co mi przekazała nie sprawdzając tego. Ale swoją drogą pneumo i meningokoki są intratnym biznesem firm farmaceutycznych!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
kurcze mam problem 😞 wybraliśmy dla malej chrzestnych i dzisiaj dzwoniłam do parafii okazuje się ze moja bratowa nie może być jednak matką chrzestną bo nie ma ślubu kościelnego 😠i teraz nie wiem kogo wybierzemy niby duża rodzina a kandydatów brak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
z drugiej strony tak trudno kogoś prosić ,bo czasem wydaje mi sie ze ludzie traktują to jako obciążenie a tak bym nie chciała 😞 jak mnie brat prosił na chrzestną dla synka to bardzo sie cieszyłam , tak samo mój Piotrek też a jest u drugiego synka mojego brata chrzestnym. musimy podjąć szybka decyzję bo chrzest na byc 25 lipca a to wiadomo tez ores urlopu wiec muszą sie jakoś dostosować do terminu . zmartwiła mnie ta wiadomość 😞, ale bratowa o tym sama mi mówiła ze raczej nie moze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OLa a po co się przyznawała że nie ma ślubu kościelnego??
Przecież nie trzeba zaświadczeń.
W razie czego to my w tym roku na wakacje nie jedziemy, no cóż zrobimy sobie podróż nad morze hihihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tez jestem zła bo by nic nie gadała , choć w ich parafii mają to zaznaczone więc może by nie dostała zaświadczenia 😞 a byłą sama u proboszcze sie pytać no i tak mówi ze jej sumienie nie pozwala , bo nie dostaje rozgrzeszenia i nie moze wziąc komunii
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tez jestem zła bo by nic nie gadała , choć w ich parafii mają to zaznaczone więc może by nie dostała zaświadczenia 😞 a byłą sama u proboszcze sie pytać no i tak mówi ze jej sumienie nie pozwala , bo nie dostaje rozgrzeszenia i nie moze wziąc komunii
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to jest chore, jak można człowiekowi tak utrudniać.
Z fajnej wiary zrobili po prostu cyrk, człowiek by sobie wierzył czcił i szanował ale nie księża potrafią zepsuć nawet najpiękniejszą uroczystość, zamiast zachęcać zniechęcają
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie, powinni się cieszyć że chcemy ochrzcić dziecko w tej wierze.
Mam nadzieję że nie wywołam burzy ale normalnie to czarna mafia która rządzi w tym kraju.
Czasem żartobliwie Polskę nazywam KATOLANDEM.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam mialam do nadrobienia 18 stron ale jakos poszlo.

Kasenn
wracajcie szybciutko do domku, ciesze sie ze z Tymonkiem juz lepiej.

Olu jeszcze ja nie mialam swojego drugiego "pierwszego razu" jakos mam taka blokade 🤨, Durex w torebce ale odwagi brak, ale wogole ostatnio sie nie dogaduje z mezem i ciagle na siebie warczymy z byle powodu.

Paula ja szczepilam mojego malego na pneumokoki, tak mi doradzila znajoma pediatra, Bo to moze wywolac zapalenie opon mozgowych, sepse i jeczsze jakies grozne choroby dla zycia i zdrowia. A pneumokoki przenosza sie droga kropelkowa wiec wolalam nie ryzykowac. Rotawirusy to tzw. trzydniowka.

A my wczoraj mielismy 2 miesiace 🤪 🤪 ale ten czas leci 😆

anulabku moj Oliwierek tez tak czesto odchyla glowke jak lezy, przewaznie gdy jest rozbudzony to wtedy macha raczkami, nozkami i wygina cialo i glowke do tylu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ola dziękujemy za życzenia 🙂

Ola a nie możecie sprobowac w innym kościele. Moja koleżanka też miała taki problem i w innym kościele ochrzcili córę bez problemu a ojcem chrzestnym został jej brat bez ślubu kościelnego.

Ciekawa jestem jak to będzie u Nas bo my nie mamy slubu kościelnego 🙂 Może byc ciekawie 🙂

A ile kośztuje u Was chrzest? W Łodzi jest cennik "co łaska od 600 zł" 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Małgosiu zawsze można poprosić o chrzest indywidualny, wtedy nie powinni robić problemu 🙂
My będziemy mieli taki, co prawda dlatego że taki chcemy, bo chrztu będzie udzielał nam przyjaciel rodziny książę, i nie chce aby to było na mszy. Będzie bardziej kameralnie a po z atym ja nie chcę chrztu grupowego 🙂

Natomiast Ola , Małgosia ma racje, wiesz jak to jest co kraj to obyczaj. Idźcie do innego Kościoła a bratowa niech się nie przyznaje i już 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cruella no wlasnie rotawirusy to biegunka z odwodnieniem jak jelitowka 🙂 dzieki za sprostowanie 🙂

Olamat ja tez bede miala taki kameralny po mszy razem ze slubem koscielnym, bo nam proboszcz powiedzial ze nie ochrzci nam dziecka bo zyjemy w grzechu i nawet do komunii nie mozemy isc i rozgrzeszenia nie dostaniemy.

A w koperte to ja dam co laska yyyy 100 zl. Na wiecej mnie nie stac zeby dawac tym hienom, mnie to nawet proboszcz za swiadectwo chrztu do slubu wzial 20 zl, a jak bylam po swiadectwo chrztu meza w innym kosciele to dali za darmo. Normalnie naciagaja jak tylko moga.

Ja tez bylam chrzestna u coreczki mojej przyjaciolki i tez nie mam koscielnego i wszystko poszlo normalnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...