Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Montusia już pranie się pierze, w bucikach już szał robiła hihihi.
Moja też nosi rajstopy jedne kupiłam w H&M takie z falbankami na dupce heheheh.
A sesją jeszcze Was zanudzimy 🙂
Szkoda że mamy dzieci w jednym wieku bo mogłybyśmy nosić jedna po drugiej heheheh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Montusia napisałam dużymi żeby post między innymi nie zaplątały się 🙂
Dobrze zrobiłaś tylko nie ten link skopiowałaś 🙂

Maja chyba najmniejsza a potem Amelia, kurcze a one po Nadii najstarsze 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Widzę, że temat wagi jest na topie to przesyłam tabelkę:
http://magazyn.netmama.pl/niemowle/4-8-miesiecy/tabela-wagi-2655/tabela-wagi-1/

Moja Zuzula waży 4800 czyli od urodzenia przybrała 1100kg. Doktor mówi, że to idealna waga jak na 1,5 miesięczną Istotkę. Cieszę się, bo przybrała na wadze jedząc tylko i wyłącznie z piersi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam po przespanej nocy 🙂 normalnie się czuję jakbym nie miala dziecka 😁 ale nie chwalmy dnia przed zachodem słońca ,bo wczoraj to mi szkrab na nic nie pozwolił zły dzień miała, nie spala, mało jadła 😞
co do wagi to faktycznie moja najmniejsza 4700g ( ten poniedziałek) co do długości to nie wiem , ale rajstopki 56/62 są za długie 😲 , ale z innych ciuszków 56 to powoli wyrasta , nosimy wiec tez 62 , a tak to dużo mam tych 0-3 mc , i niektóre 6-9mc jej zakładam bo to różnie wypadają rozmiarowo.na niektórych metkach sa podane nawet wagi wiec te do 5 kg jeszcze chwilę będą dobre
Olamat to Majka jest miesiąc starsza i o 100g lżejsza o Zuzi 😉 wie c w tej tabelce to się mieści na 2 mc. ( na ale jak +/- o,8 0) to w sumie prawidłowo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam też po przespanej nocy 🙂
Mała juz na bujaczku rozrabia a ja zaraz zabieram sie za śniadanie tylko czekam na świeże bułeczki z piekarnik ktore dostarczy moj mąż 🙂

Moja Nadia skończyła dzis 3 miesiące i już jest dorosła 🙂 jupi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej moją jak karmilam o 20 i przed 21 zasnela to o 4.30 budze sie a piers jedną mam tak mega twardą i bolala mnie takkze musialam obudzic małą i nakarmic(taka ulga)i spi do teraz i tez by zdalo sie ją obudzic bo ma juz jedną pieluszke taak dlugo,zeby jej pupci nie odparzylo,wprawdzie uzywam juz 3 i tam pisze ze do 12 godzin ale czy temu wierzc?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ola doktor jak bylismy wczoraj to się zapytala na jakim mleczku jest córka, bo taka drobniutka 🙂 Mówię, że tylko na piersi i się zmartwiłam, ale przybiera prawidłowo. Moja córcia zaczęła od większej wagi, bo jak się urodziła to ważyła 3700. Ale i tak jest drobniutka i dopiero zaczynamy wchodzic w 56! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...