Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

A ja zaczynam już dziś, właśnie doebrałam swój abrocket 😁 😁 😁 😁
Rowerek odpada bo kolano...
Moni witaj 🙂 gratuluje samozaparcia hihhi
Ania od poniedziałku... którego... heheheh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moni ja tak samo mam smaki, ale... dostałam okres więc pewnie dlatego hihhi.
W każdym razie diecie one nie słuza hihih
Moni my przy 5 kg przeszliśmy na pampersy 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
My na 2 jesteśmy Happy i sa dobre 🙂
Jeśli chodzi o budziaczki to moja Nadinka ma sporo potówek ale tylko wąłsnie na buzi 😞 ale zauważyłam że jak ciagnie cycka to ciągle jest spocona na buzi chyba niezle sie meczy przy tym hihi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cruella wczoraj tak duzo roznych rzeczy zjadlam ze nie wiem z czego ale tez mysle ze to z jakiegos jedzenia,podejrzewam taką paste z jajek bardzo duzo jej zjadlam a czytalam ze jajka czesto wywoluja wysypke,nie bede teraz jajek jadla,zobaczymy. a ja teraz jeszcze uzywam pieluch 2 z pampersa ale to ostatnia paczka i za 2 dni juz 3 mam tez z pampersa ale kupowalam tez te dada z biedronki i tez sa ok. a jakich chusteczek uzywacie ja teraz mam z pampersa baby fresh i sa spoko wczesniej mialam pampers sensitiv i tez fajne tylko smierdzialy jakas bawełną,mialam tez huggis pure i fajny zapach one takie delikatne dla noworodkow i takie grube ale sie targaly przy wyciaganiu a mialam tez takie jakies gaga tanie i powiem wam ze tez byly ok,takze probuje roznyxch i jak dotychczas nie miala uczulenia na zadne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja dzis obiadu nie robie bo mama robi,nawet jeszcze nie wiem co,ja robie obiad co drugi dzien poki razem mieszkamy i nie wprowadzimy sie do naszego domku a jeszcze sobie poczekam bo dopiero mury parteru są
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kamis ja mam chusteczki z papmersa, ale wcześniej miałam z Nivea i nie byłam zadowolona bo szybko wysychały.
A ja chciałam pójść z córcią na spacer, ale zasnęła więc wolałam jej nie ruszać. Pewnie niedługo się obudzi, bo śpi już 2 godziny, a tam zanosi się na burzę 😠 I nici ze spaceru 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamis, indyka duszę w patelni zeptera potem dodaję warzywa cięte w paski i wszystko razem duszę pyszotka 🙂
Co do kolczyków my przebijemy uszy Amelii pewnie za jakieś dwa trzy miesiące 🙂

Kamis uważaj na to co wprowadzasz tzn wprowadzaj jedną nową rzecz na trzy dni, będzie wtedy wiedzieć 🙂
Jak już się wprowadzicie to zobaczysz jak będzie super, jak małą będzie szaleć po ogrodzie, wspaniała sprawa 🙂
Ja już sie zastanawiam czy nie zamówić huśtawki ze zjeżdżalnią taką z drewna bo mamy ogrodową a zrobię jej " plac zabaw"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas słońce 🙂
A i chusteczk, używałam wszystkich i najlepsze d;la nas najdelikatniejsze są różowe z jonson& jonson są rewelacyjne

Co do pampersów jeszcze mam te dada i naprawdę są tanie i ok 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...