Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
trzeba jeszcze patrzeć do jakiej wagi i od jakiego wzrostu jest dane nosidełko, ale to wszystko zawsze jest podane na opakowaniu (większkość tego typu nosidełek jest od 3,5 kg i 53 cm)
a nosi się maluszka w nim super 🙂 śpi sobie cały czas
w tym modelu który my mamy w miejscu gdzie ma główkę jest coś w rodzaju śliniaczka i to też dobra sprawa bo nawet jakby się cos ulało to nie zostaje nic na ubraniu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
trzymam kciuki żeby się udało jak nadłużej 🙂 wiem jakie to ważne, też walczyłam ale poległam
Paulinka potrafiła ssać po dwie godziny i nic się nie najadała bo dalej krzyczła o butlę i zjadała całą

ja karmię NAN-em bo tym była dokarmiana w szpitali i jej pasowało, ładnie przybiera na wadze więc lekarz nie zalecał zmian
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry Mamusie 🙂 U nas nocka rewelacyjna. Mała obudziła się o 3:20, więc stwierdziłam, że szybko myknę do kibelka i dam jej cyca. Wracam a ona śpi 😁 Obudziła się dopiero o 5:00. A spała od 21:00 🤪
Kurde, kto powiedział, że w maju jak w raju? Leje jak z cebra!!! 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anulka u mnie taka sama "piękna" pogoda 😠
u nas też nocka ok. , ja wstałam ok. 2 bo mnie cycki już bolały a mala dalej spałą odciągnęłam szybko obudziła sie o 2,30 na śpiocha zjadła , potem dużo ulała -tak mi jej szkoda męczy ja to ulewanie 😞 a potem spalą jeszcze do 6,30 wypiła może 40 ml . i zasnęła mi na rekach 😉dopiero teraz 8.30 wypiła 120 ml. i już jest zabawa na macie 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej 3 czerwca jedziemy na 3 dni na wegry z mala,bedzie miala wtedy 3 mies.i to 400 km ale nie o to chcialam spytac bo ona lubi w aucie jechac tzn spi w nim ale czy takie niemowlaki moga w cieplych zrodlach sie kapac,niby temp odpowiednia 36 stopni ale ona nie jest pewnieozonowana co o tym myslicie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witajcie mamcie 🙂

U mnie na razie ładna pogoda czyli troszkę słonca ale sporo chmur ,nie pada i już 18stopni a ma być 21
może uda mi się na spacer wyskoczyć choć na chwilę póki nie pada 🙂
Ja też karmię nanem bo w szpitalu taki dostawała ale jej on odpowiada i szybko po nim przybiera na wadze
U nas noc jak zwykle,czyli poszła spać o 20tej , 24 pobudka na amciu i później o 4tej amciu , 7 amciu i śpi na razie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej
u nas nocka prawie jak wczoraj, zasnęła o 19.30 i pobudka o 5 z tym ze dziś o 5 juz nie jej nie chciało spać 😁 😁 😁 😁 po marudziła chwile u usnęła.
Kamis myślę ze możesz się z nią kapać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a cruella,ola wasze mają juz prawie 3 mies i wy je podnosicie jeszcze pod głowke czy pod rączki??? a jak je nosicie pionowo to trzymaja juz same glowke czy musicie podtrzymywac?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ola a ja słyszałam że jak dziecko dużo ulewa to trzeba geszcze mleko robic - czyli mniej wody 🙂

A moja Nadia zasneła wczoraj o 20,15 i dzis sie obudziła dopiero o 6 🙂 i teraz o 9 poszła dalej spac 🙂
Nic nie chce chwalić ale to chyba dzieki zasypianiu Majki - bo mowiłas Ola ze ona z pieluszka zasypia i my wczoraj jej tez dawalismy 🙂 A powiem Wam że juz wszystkiego probujemy zeby sama zasypiała ehhh zobaczymy na jak dłygo to bedzie działac 🙂

Dziewczyny czy wiecie cos o zamrazaniu mleka ? ile mozna w zamrazalniku przetrzymywac ? bo my w pierwsza sobote czerwca jedziemy na wesele - i z mała zostaje moja mama i chce im zostawic mleko 🙂 wogole tez nie wiem jakie ilosci nie bedzie nas w domu od 16 do rana - co myslicie o tym ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cruella a to bez recepty mogę kupić czy lepiej iść do pediatry ? żal mi jej no i prania mam dziennie tyle...... bo ją przebieram po 3-4 razy dziennie , w nocy raczej nie ulewa dzisiaj jakiś wyjątek , bardziej wyglądało na chlust jak wymioty po odbiciu 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...