Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

Ola ja przestałam karmić przez ulewanie a wtedy nie chodziłam do mojej lekarki, jak przestałam i poszliśmy do kontroli to mnie opieprzyła i powiedziała że w przychodni lekarka to jakaś.... bo powinna mi powiedzieć że nutritonen nie trzeba tylko mleka można też na łyżeczce podać, to nie tuczy i nie daje uczucia sytości a na ulewanie pomaga bo moja do teraz jak jej daje to nie ulewa a jak jej nie dam to uleje.

Kamis ja od wczoraj nie biorę pod głowę bo amelia sama unosi, no chyba że zaspana to jej główka leci, ale tak to już pod paszki tak głęboko biorę że w sumie trochę pod kark sięga
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Olu skonsultuj wszystkie opinie z lekarzem ale o nutritonie wiem bo nas to samo spotkało, kupisz bez recepty w aptece.
I nigdy przenigdy nie pomniejszaj ilości wody w mleku ani nie dodawaj więcej bo przy dłuższym stosowaniu możesz zaszkodzić Majce!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
montusia ale mi chodzi o mój pokarm ,a dokarmiam ja bebilonem comfort , bo to specjalne p/ ulewaniom bebilon AR działają na nia tak ze kupki sa strasznie luźne , wyglądają jak przecier ja na nie mówię ze wyglądają jak sok kubuś -chodzi o konsystencję 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kamis ja Nadie juz nosze pod paszkami - no chyba ze sie naje i wtedy wyglada jak cpunek i leci przez rece 🙂 no i do spania tez 🙂

Mi juz Nadia po malu to chce siadac - ciagnie raczkami juz do siadu. Nie wiem czy sie cieszyc czy nie bo nei wiem czy to nie jest jeszcze za wczesnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ola koniecznie zapytaj a jak chcesz to ja zadzwonie do mojej lekarki i zapytam 🙂

Anulabku moja dopiero od paru dni ma komfort i to jeszcze mieszany z pepti.
Myślę że od jutra przejdziemy już całkiem na komfort. Po za tym komfort nie jest przeciw ulewaniu tylko AR 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U nas nocka tez spokojna.Maly zasnal o 20.30, pobudka o 24.30, o 3.30, o 6.40.

A ja mam takie nosidelko http://www.allegro.pl/item1035633446_5001_super_nosidelko_5_pozycji_3_12_mies_kurier.html jest bardzo wygodne.

Buźka mojego synka tez raczej jest czysta. Czasem jakas jedna krostka wyskoczy lub maly sie podrapie.

Kasenn dobrze ze chociaz fajne towarzystwo macie. Wracajcie szybciutko do domku.

a tu jest stronka o karmieniu dzieci do 1 roku zycia. http://www.zdrowie.med.pl/nasze_dzieci/ndzieci_01.html

A pogoda dzisiaj do du.. i ciagle pada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Was 🙂

Montusia my idziemy na wesele 3 czerwca, w Boże Ciało! Dziwne nie??
I ja zabieram małą ze sobą, bo jest tylko na piersi i nie potrafi pic z butelki ksztusi się. Jedzie z nami moja siostra, która będzie sobie z nią siedziec w pokoju 🙂 Wesele jest w warszawie i mamy tam zapewniony pokój, wolę przyjśc do niej o 21 i o 3 rano na karmienie niż w czasie wesela ściągac laktatorem. Ale głónym powodem jest fakt, że Malenka będzie miała 2,5 miesiąca, wg mnie jest za mała aby na tak długo zostac sama beze mnie a po drugie że jest tylko na piersi i w inny sposób nie można jej nakarmic. A podobno noce dla takich maluchów bez mamy są najgorsze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzwonilam do pediatry i powiedziala ze mala moze sie pomoczyc z pol godz w tych termalnych wodach ,nawet jak woda bedzie slona to bedzie jej sie potem chcialo bardziej pic ale ze mozna,tylko u nas w tesco sa takie pampersy do kapania powyzej 7 kg,musze poszukac gdzie indziej czy sa mniejsze,a pozatym kupie jej stroj taki z falbankami widzialam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Olu napewno wszystko jest dobrze 🙂 moj tez czasem ulewa i wymiotuje. ale zauwazylam ze czasem musi sobie odbic kilka razy i nigdy nie karmie go na lezaco. W nocy jak do niego wstaje to wyciagam go z lozeczka klade na kolanach i daje butle. On przewaznie po zjedzeniu zasypia ale ja go budze i czekam az mu sie pozadnie odbije po czym go odkladam i juz mu sie nie uleje. W dzien robie tak samo i tylko czasem mu sie ulewa, a kiedys jak go nie podnosilam do pionu i tylko lezal to zawsze ulewal i to makabrycznie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a na moją pogoda działa i po godzinnej zabawie na macie tak sie zmęczyła i zasnęła przy cycku 🙂 moja Bratowa chyba sie przespała z myślą ze nie będzie chrzestną i postanowiła jeszcze raz isć do proboszcza i rozmawiać 🙂dałam jej tydzień czasu , jak jej zależny to sie postara , my musimy wiedzieć wcześniej bo nie będę tydzień przed chrztem prosić kogoś innego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aska ja też karmię tak aby główka była wyżej , a Majka to odbije i to kilka razy nawet, nosze ja pionowo do odbicia 🙂 potem ja kładę na boczku jak ma spać , czasem się zdarza ze ona w czasie snu zaczyna płakać i wiem ze muszę ja podnieść bo chce jeszcze odbić przez sen 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...