Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
co do czkawki to mojemu daje herbatke ipp ale mimo ze sporo wypije to mu nie przechodzi. Wody przegotowanej wogole nie chce pic.

A czy waze paluszki juz staja same na sztywnych nozkach?? moj mial juz 1,5 miesiaca gdy zauwazylam ze ma taka sile w nogach ze staje na wyprostowanych stoi sam nawet ok 20 sekund. Ja go tylko lekko pod paszkami przytrzymuje bo sie na boki chwieje, ale staje sam bardzo sztywno. Jestem w szoku bo to chyba za szybko. jeczsze glowka nie stabilna a nozki takie silne i pewnie stoja na podlozu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja zamowilam wczoraj hustawke dla mojego szkrabka. Bo on sie przyzwyczail do usypiania w nosidelku samochodowym.Trzeba go bujac. I czasem nie moge nic zrobic. a tak to sie bedzie sam bujal i kolysanek sluchal 🙂 http://www.allegro.pl/item1022856612_elektryczne_hustawki_3w1_hustawka_krzes_lezacz.html i nawet nie droga.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia moja pediatra by Cię zjechała za stawianie dziecka 🙂
Jak go badała i właśnie postawiła jakby do chodzenia, powiedziała że absolutnie nie wolno mi tego robić samej w domu
A huśtawka super 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny a powiedzcie mi szczerze, czy karmienie piersią sprawia Wam przyjemność? Bo muszę się Wam zwierzyć, że dla mnie to przereklamowana sprawa i czasem mam wrażenie, że się dla mojej córci poświęcam... Powinno mi być wstyd! ☺️ Niestety tak to czuję. Może gdyby Mała się najadała to myślałabym inaczej?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anula ja się ogromnie cieszę, że karmie piersią. Z wygody na pewno jest to o wiele szybsze w 'przygotowaniu" jedzonko niż szcztuczne. MAm też poczucie, że Zuza dostaje to co najlepsze, ale z drugiej strony karmię ja już 7 tygodni i znów powrócił mi ból sutków taki przogromny jak na samym początku 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kupiłam nutriton zaraz pierwsze karmienie z tym ciekawe jak będzie wyglądać kupa po tym ? trzymajcie kciuki aby nie ulewała 😉

moja za to dzisiaj śpi ładnie -taka pogoda. musze ja teraz wymęczyć zabawa bo wieczorem będzie problem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko Ola daj jej max płaską łyżeczkę na 120 ml mleka.
Aha i może się okazać że będziesz potrzebować następny smoczek.
My używamy tt 2 powyżej 3 miesiąca oraz krzyżykowy 🙂
! mamy tylko do herbatki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

anula ja sie strasznie ciesze ze karmie piersią,moze nie sprawia mi to jakiejs wielkiej przyjemnosci ale wiem ze dostaje to co najlepsze no i wygoda oczywiscie,takze do 8 mies chce karmic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam 🙂
Ja jak zwykle na chwilke. Dziewczyny jak tam wsze brzuchy po ciazy bo moj... coz ciagle spory, fakt ze mialam cesarke i karmilam piersa tylko 2 tyg ale nadal po prawie 2 mies. mam dosc duze brzucho i wygladam jak we wczesnej ciazy... :/ ratunku, macie jakies sprawdzone cwiczenia czy inne sposoby?

pozdrawiam niestety deszczowo 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez cesarke i o dziwo brzuch juz mam plaski jak przed ciaza,wszyscy sie dziwią ze juz taka chuda jestem,ale moze dlatego ze karmie piersia,i wage mam juz jak przed ciaza 52kg 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...