Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
dobra i po pogodzie 😜 właśnie zaczyna się chmurzyć 😎
Moja karolina też już wczoraj pierwszy raz na spacerze zaczęła się wszędzie rozglądać na prawo i lewo jej główka chodziła ale nic wiele nie widziała oprócz drzew i nieba 🙂
muszę wam powiedzieć że moje dziecko już próbuje mną manipulowaać 😲
nosić,wozić,huśtać ,śpiewać a jak tylko odkładam ją do łóżeczka to płacz w niebo głosy,conajmniej jakbym ją obdzierała ze skóry takie cwane 😉 ponoszę ją chwilę to udaje że śpi ,gdy ją odkładam na swoje miejsce to oczy już otwarte i ryk i tak z huśtaniem i wożeniem 🙂 macie też tak??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
no to ci się Karolinka rozbrykała 😉 ja staram sie nie przyzwyczajać do noszenia na rekach , na reku jest do karmienia ,odbicia czasem do pogadania i wycałowania oczywiście 😉 a tak to leżaczek , mata tam sie bawimy i niema problemów z odkładaniem do łóżeczka potem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no niestety jest rozbrykana 🤢 i nie powiem głośno czyja to wina bo nie moja oczywiście bo ja nie noszę dziecka na każdy krzyk. Inni próbują być mądrzejsi i się wtrącać ale trudno stało się,teraz uchodzę za wyrodną matkę bo próbuje ja tego oduczyć 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moni nie przejmuj się takim gadaniem. To Ty jesteś matką i wiesz najlepiej 🙂 Ja mam tak samo jak Ola na szczęście. Chociaż moje siostry też próbują rozpieszczać Martynkę. W końcu powiedziałam dosyć! One ponoszą i pojadą do domu a ja zostanę z rozpłakanym dzieckiem! 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
obstawiam że to babcie 😎 moja teściowa też na każde piśniecie Mai stała by już przy łóżeczku i nosiła ją , ale delikatnie jej wytłumaczyłam ze my tak nie robimy 😉 i teraz jak mała zaczyna płakać albo coś ... to najpierw patrzy na mnie czy jej pozwalam 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ola hehe, moje siostry też się już za każdym razem pytają czy mogą ją na chwilę wziąć na ręce. Oczywiście, nie przesadzajmy też w drugą stronę, dziecko musi wiedzieć, że jest kochane 😉

A ja szukam właśnie w necie jakiegoś albumu na zdjęcia. Warunek: musi być duuuuży i pomieścić jak najwięcej zdjęć 🙂 Gdyby coś takiego rzuciło się Wam w oczy dajcie znać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no jasne oczywiście ze musi wiedzieć ze jest kochane i na pewno nasze szkraby to wiedzą i czują 🙂 moja teściowa ostatnio nawet sama sie położyła z Majeczka na kocu i się bawiły -to mi się podoba 🙂
anula moja rada uważaj na albumy na duzą ilość zdjęć -ja kupiłam na 300 fotek 10x15 i powiem ci zaczął rozklejać się ,bo jednak taka ilość zdjęć jest ciężka - jak juz to poszukaj może lepiej szytego a nie klejonego bo szkoda kasy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
he he ,to u mnie jak dotąd to było tak ,że jak byli goście do Małej ,to ona słodko spała 😜 a jak wczoraj byli i nie spała to goście się bali wziąć ją na ręce 🤪 ,zatem jak coś noszę ją ja ,tata i babcie 🙂 🙂 🙂
u mnie pogoda to bani i oczywiście na spacerze nie byłam ,koszmar, na szczęście niunia i tak zasnęła i słodko na razie śpi 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja chce kupić albumy takie z folią na duże fotki powrzucać tam kilka fajnych zdjęć malej od urodzenia do momentu chrztu , z przodu wkleić podziękowanie dla chrzestnych i dać im to po chrzcie malej na pamiątkę .

juz znalazłam ładne podziękowania dla chrzestnych tylko muszę dać wydrukować , a no i chrzestni muszą sie w końcu tez znaleźć dla Majki 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nasz Skarbek też nie jest zbyt często noszony na rękach, są inne metody okazywania miłości Dziecku 🙂 Jedynie Tatuś ciągle by Go nosił bo jak wraca z pracy dopiero ok.18.30 to jest baaardzo stęskniony 😜

Ola świetny pomysł z tą pamiątką dla chrzestnych. Też będę musiała o czymś pomyśleć, na pewno będzie im miło 🙂 My mamy chrzest 20 czerwca 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tyle już zdjęć z Martynka wywołałaś ? 😲 ja dzisiaj też odebrałam kilka fotek i właśnie dostałam sms ze są następne do odbioru , ale my robimy duże 15/20 albo i większe ale za to kilka tylko bo jedno to koszt 1,50 i 3 zł. a takich małych to mam od urodzenia Elizy ok 20 albumów po 200 szt.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kurcze cruella jaka ąmelka jest śliczniutka ,śliczne dzieciątko a twój synuś też taki urodny ?
taa moja już śpi a ja sobie sprzątam po nocach bo w dzień nie pozwoliła mi mała na to

Ola , głównie prababcia i ciotka normalnie już mnie nerwy biorą jak mi się wtrącają 😠 to one twieerdzą że dziecko mam se do siebie przywiązać i wszędzie je ze sobą nosić żeby nie płakała i nie rozumie tego że mam inne zdanie na ten temat to jest jak mowienie do ściany 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o tej godzinie jeszcze pusto? 😜 moja mała dzis pobudka o 2 , 5, 7 takze wyspana jestem tak srednio 😉 ale jak wstala o 7 to miala taki dobry humorek,caly czas sie smiala i kopala nózkami i normalnie chce sie stasznie podnosic tzn lezy sobie sama w łozeczku plasko na plecach i głowe probuje dżwignać i udaje sie jej tak z 3 cm podnies,ja jej w tym wogole nie pomagam 😲 ide poczytac gazetke.dzis robie mielone, sałatke"szefa" i ziemniaczki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jutro ide do znajomej z nowiecką ktora ma 3 tygodniowego Pascala,kupilam jej kocyk taki gruby,paczke pampersów,2 szt chusteczek nawilz i 2 body na jednym napis "jestem grzeczny...gdy śpie a na drugim napis 'mleko albo rycze!!" 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej u nas nocka dobra, była pobudka na smoka, ale tato był a jadła o 4 i teraz o 9 wstała 🙂

wiadomość od anulabka z wczoraj:


'przekaż wszystkim, że nadal mam problem z pisaniem na Brzuszku 😞 Mała ma katar i przez niego zaczyna kaszleć 😞 "

Kamis super pomysł na prezent , te bodziaki. A my idziemy na roczek, pomóżcie co można kupić plisss
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...