Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Czytam teraz na lutówkach dziewczyna ma problem z córeczką bo ma zaciśnięte piąstki .
Jak jest u Waszych maluchów, bo moja też w większości jeszcze ma zaciśnięte, otwiera, jak jej włożę zabawkę to chwyta ale jak ma puste rączki to piąstki zaciśnięte.
No i ta dziewczyna idzie do neurologa z małą, jak jest u Was??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moja też mam zaciśnięte piąstki robi tzw. figę z makiem , ale otwiera raczki jak chce coś chwytać i wyciąga tez paluszek wskazujący jak coś dotyka . no i widzę ze przeważnie robi to prawą rączką to chyba znak ze będzie praworęczna 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A moj synus juz czesciej ma otwarte raczki z wyprostowanymi paluszkami, juz rzadko ma zamkniete piastki, zauwazylam jedynieze gdy sie denerwuje na lezaco to ma piastki a tak to juz otwarte i natet butelke sam chwyta i potrafi ja przytrzymac tak w buzi z 10 sekund po czy ja puszcza i mu ucieka 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂
U nas nocka też super, oczywiście po uśpieniu 🙂
Teraz po 2 godzinach padła i śpi , pytanie jak długo 🙂
Moja też juz otwiera piąstki o to bardzo mocno podczas kąpieli,choć kąpiel bardzo lubi 🙂
A pogoda tak jak u większości i u nas do bani ,spaceru nie będzie, co chwilę coś pada i wieje silny wiatr 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Was 🙂

Moja Zuzka ma zaciśnięte mocno piąstki tylko jak je 🙂 A tak w ciągu dnia to chowa sobie kciuka, jakby ktoś miał jej zabrac 🙂 Coraz częsciej wkłada sobie całą piąstkę do buźki, ale tylko lewą, mhmmm
Mam nowy patent na nią, jak nie chce spac i jest marudna to włączam suszarkę i po 4 sekundach odpływa.... Bo zaczęłąm się martwic, ona w dzień nie chciała wogóle spac i pod koniec dnia ma takie podkrążone oczka 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Mamuśki i Dzieciaczki 🙂

A my po udanej nocy, pobudka o 2 i 5 więc można powiedzieć że jestem "wyspana" 😜 No a teraz Nikoś po zabawie z Mamusią smacznie śpi 🙂

U nas pogoda jest masakryczna!!!!! Mój ogród wygląda jak jakiś staw, peeeełno wody!!! Kiedy będzie słońce 😞 😞 😞

Co do rączek to Nikoś też ma czasami zaciśnięte piąstki ale nie cały czas. Jak śpi to zazwyczaj ma wyprostowane 🙂

Cruella łóżeczko super!!!! 🙂

Ola masz oklaska za 3 miesiące, właściwie to Majeczka ma 😜 🙂 No ale dla nas to też ważny dzień bo Nikoś ma dziś 2 MIESIĄCE!!!!! Kiedy to zleciało 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie ja wyszłam przed dom, a dokładnie przed drzwi bo dalej się nie da, stoi mi woda przed drzwiami, dobrze że mam schodek bo już by Amelia pływała z mata po salonie, masakra 🙂

Kinia Wy co dzień święto 🙂
Wszystkiego najlepszego dla Jubilatów 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kinia - gratulacje dla Nikosia z okazji 2 miesięcy 🙂 🙂 🙂 🙂
Cruella - łóżeczko faktycznie super, wygodne na wyjazdy 🙂 ,choć my takie dostaliśmy i będzie stało u babci i spała w nim niunia jak będzie na służbie u dziadków a mama będzie w pracy.
No i moja mała pospała - 40 minut, super, ale poczekam jeszcze może zaśnie ponownie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cruella napisał(a):
moja próbuje wepchać butelkę ale piąstkami, strasznie czasem ciężko ją nakarmić hihihi


u nas wygląda zupełnie tak samo 😜 a jakie nerwy ma przy tym 😲albo zasłoni piąstkami buźkę i nie daje sobie smoczka włożyć 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziękujemy za gratulacje 🙂 Kinia wam też wszystkiego dobrego na te następne miesiące 🙂
cruella współczuje pogody -byle was nie zalało.
a czy wasze dzieciaczki zaczynają śmieć sie na głos ? mojej pojedyncze rechotki wychodzą az sie sama siebie zlęknie Majeczka czasem 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki Ola, trzymajcie kciuki żeby do domu się nie wlała.

Moja tez ma takie pojedyncze ale raczej okrzyki radości, ma tak już od miesiąca gdzieś
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam!

U nas nocka dzis zla...Maluch jak zwykle zasnal po 22...pospal do 1.30 i potem pobudka z krzykiem co godzina...bidulek meczy sie z katarkiem...zatyka go niemilosiernie. Zrobilam mu teraz inhalacje (postawilam obok lezaczka garnek z goraca woda) i jak widac pomoglo bo spi juz 40min az chrapie 😁
U nas drugiego pierwszego razu jeszcze nie bylo i cos sie narazie nie zapowiada bo kiedy jak maluch daje nam co wieczor popalic i idzie spac po 22?? Tak jakby cos czul ze mamusia i tatus chca pobyc sami i marudzi :/ Miedzy nami wogle cos sie popsulo od jakiegos czasu... 😞
U nas pogoda taka sobie, nie pada ale pochmurno i chlodno...
Dzis na 15.30 idziemy na usg glowki. Takie sprawdzenie czy wszystko ok po porodzie bo maluszek byl troche niedotleniony przez odklejenie lozyska...Mam nadzieje ze wszystko bedzie ok...
Do pozniej jak sie uda 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Caarolajna myślę że zmieniło się i trzeba po prostu do tego przywyknąć.
Po za tym jak piszesz że mały daje w kość wieczorami to może po prostu wychodzi z Was zmęczenie a jak wiadomo człowiek zmęczony to i bardziej drażliwy.
Myślę że to przejściowe, ale porozmawiajcie o tym tak aby problem się nie pogłębiał 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...