Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Witajcie Kochane 🙂

Ja nie mam zbyt dobrych wiadomości. Jestem przerażona stanem pogody, mieszkam może 1km od Wisły, Mąż wczoraj był zobaczyć jak to tam wygląda i strażak powiedział żeby być przygotowanym no i dzisiaj mam spakować wszystkie najważniejsze dokumenty 😞 😞 Nie wiedziałam że jest aż tak źle. A jeszcze w radiu usłyszałam że Wisła co godzinę podnosi się o 8cm 🤪 Jak tak dalej pójdzie popołudniu most dębnicki będzie zalany 🤪 MASAKRA JAKAŚ!!!

A z takich lepszych i milszych wiadomości to przynajmniej dzisiaj się wyspałam. Mały wczoraj od ok.18.30 do 24 nie spał ale za to jak usnął to spał do 6 🤪 No i zjadł i znów do spania tak do 8, znowu jedzonko i teraz śpi 😜 To na pewno ta pogoda.

Moni ja też dostałam kilka oklasków 😜 Dziękuję nie wiem komu i nie wiem za bardzo za co ale dziękuję 🙂 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Was cieplutko 🙂

Ja to wam zazdroszczę, że wasze maluchy śpią w dzień. Moja Zuzka wcale nie śpi tylko cały dzień marudzi i płacze 😞 Może z nią jest cos nie tak??

Dziewczyny ze zgrozą oglądam pogodę, jestem z Wami. Jeśłi będziecie potrzebowały jakiejkolwiek pomocy to dajcie znac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczynki u nas nocka super, Amelia spała do 6.30 od..... 19!!!!!
Niestety tyle z dobrych wieści, mamy powtórkę z wczoraj, woda stoi mi pod drzwiami, nad ranem znów zalało wszystko ech nie to się już skończy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry Dziewczynki 🙂
Dziecko dało mi dzisiaj pospać do 9:30 🤪 🤪 🤪 normalnie szaleństwo jakieś 🙂 szkoda tylko że dalej tak szaro i leje i nici z jakich kolwiek spacerków, niech ta pogoda się już skończy!!!!!

Kinia, powodzenia!! miejmy nadzieję że Wisła jednak da radę i nie wyleję.

Moja Paulinka jeszcze też nie potrafi się sama bawić, owszem zajmie się sobą ale na jakieś 15 min a potem wzywa kogoś 🙂 najbardziej lubi jak się do niej mówi to wtedy sama zaczyna "opowiadać" i ślcznie się uśmiecha 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam u nas nocka dobrze minęła , spać po kąpieli poszła 20.30 pobudka pierwsza 1.30 potem 5.50 i spała jeszcze do 8.20 a teraz zabawa na całego na macie z siostrzyczką 😉
współczuje pogody ,trzymajcie sie tam dziewczyny 🙂 u nas nie pada, ale z tego co widzę z okna Wisła u nas tez wysoko 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Temat z innej beczki! Gnębi mnie to od niedzieli rano.

Mój mąż poszedł do kolegi na wieczór kawalerski. Zorganizowali mu clubing po klubach go go. Wcześniej mój też chodził na wieczory kawalerskie do tych klubów, ale jakoś to po mnie spływało. Teraz czuję się fatalnie 😞 Obejrzałam sobie na youtube jak te laski się wyginają i mnie aż ściska w dołku, że on na nie patrzył. Rozbierają się do całkowitego zera!!!!!!!! Nie mogę sobie z tym poradzic. Najchętniej zabrałabym małą i pojechała do rodziców. Nie mogę na niego patrzec!! Przed ciążą mi to nie przeszkadzało, ale teraz to ciało nie jest już tak jędrne jak wczesniej chociaz ważę mniej niz przed ciążą (55kg) a moje cycki nie są obiektem pożądania bo ciągle z nich leci mleko. Mam depresję........ Pomóżcie mi. Czy ja przesadzam??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Małgosiu ciężko jest tak komuś coś radzić 😞 ja powiem tylko co ja bym na twoim miejscu zrobiła
Najpierw bym z nim porozmawiała że nie chce żeby tam chodził ,przeprowadziła bym z nim szczerą rozmowę a gdyby to nic nie dało to pewno bym wzięła małą i pojechała do rodziców a on by miał czas to przemyśleć
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Olamat podziwiam Cię. Ja lepiej nie będę Ci w tej kwestii radzić bo na Twoim miejscu pewnie wpadłabym w furię 😜 Ja jestem chorobliwie zazdrosna choć i tak już mniej 😜 Mój Mąż na szczęście swojego kawalerskiego nie robił, straaasznie się tego bałam 😜 No i w sumie na żadnym kawalerskim nie był i niech tak zostanie 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AA i pociesze cię że moja też marudzi całymi dniami i nie myśli spać , zamknie oczka na 5min i znowu to samo 🙂 a powiedz mi kochana bo pytalam wczoraj ale moze nie doczytalas. Jak twojej Zuzi zdrowie ? wiesz co mam na myśli, ten jej jajniczek ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moni ja też bym nie pozwoliła.

Olamat w 100% rozumiem Cię jeśli chodzi o nasz wygląd po ciąży. Mi jest przykro jak Mąż ogląda tv i idzie reklama chipsów chakalaka, co te dziewczyny tak tyłkami wywijają 😜 Też miałam ładny tyłek a teraz jest z rozstępami ☺️ No i w ogóle jak gdzieś jest jakaś ładna dziewczyna to mi smutno bo mam wrażenie że ja to już taka nieatrakcyjna, cycki niby duże ale pełne mleka... Mąż niby zapewnia że jestem śliczna ale ja myślę że on tak tylko gada
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂
U nas też nocka ok, spałyśmy do 9,oo 🙂 🙂 🙂
Pogoda kolejny dzień do bani, nie pada , choć takie chmury jakby miało zaraz lunąć 😞 ale i tak zimno i wiatr ,czyli o spacerze to można tylko pomyśleć .
Cruella , Kinia - mam nadzieję,że jednak tak pogoda sie u Was przede wszystkim poprawi i nie pozalewa Was.
Olamat - moja też wczoraj prawie nie spała, robiła sobie tylko drzemki ,nawet babcia ją próbowała uśpić ,uśpiła i co po 40 minutach oczy jak 5 zł 🙂 🙂 🙂: ale za to dziś też zasnęła - zobaczymy na jak długo 🙂 , pogoda jednak dużo wpływa na nasze dzieciaczki. A co do męża , to ja chyba też niewiele doradzę, tym bardziej że nie byłam w takiej sytuacji ale rozumiem Twój dyskomfort i jest on jak najbardziej zrozumiały.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ojjjj dziewczyny widzę, że nie tylko ja mam kompleksy po ciąży 😞 Kurcze Olamat rozumiem Cię jak cholera, ale ta złość minie, zobaczysz. Przyjdzie czas, że znów będziemy wyglądać jak kiedyś! A on Cię przecież kocha, prawda? Głowa do góry 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Małgosiu najważniejsze abyście rozmawiali o tym.
Przede wszystkim co się stało to się odstanie, Twój mąż zapewne poszedł tam ponieważ jak sama wspomniałaś wcześniej Ci to nie przeszkadzało.
Przypuszczam że do głowy mu nie przyszło że coś będzie nie tak.
Porozmawiaj z nim i powiedz mu aby więcej tego nie robił. Jestem przekonana że jesteś dla niego najseksowniejszą kobietą i nawet jeśli będzie patrzył na inne to kocha Ciebie i pożąda Ciebie.

Kinia błagam Cię masz 19 lat jędrną skórę za 3 miesiące nie będziesz miała śladu po porodzie, więc sorki ale nie dramatyzuj dla zasady.
Miałam 19 lat jak urodziłam Adriana i 5 miesięcy potem nie wiedziałam że w ciąży byłam.
Gorzej mam teraz ja i Ola bo w naszym wieku skóra tylko traci jędrność a nie zyskuje.

Samo się nie zrobi, weźcie się za ćwiczenia a wszystko będzie ok 🙂

Małgosiu a Ty uszy do góry, nie uciekaj przed problemem, ucieczka do mamy nic nie zmieni, tylko pogorszy sytuacje a potem Wam będzie coraz gorzej rozmawiać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...