Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

Montusia dziękujemy 🙂
Wynagrodzone wszystko mamy naszymi mężami 🙂

Olamat moja też tak ma, wkładam ją do kołyski tam za zapiętą karuzelę chwilę się na nią popatrzy, pomacha rączkami pobiegnie a potem przywołuje, trzeba do niej mówić , grzechotać i wtedy jest anioł hiihih.
Tak samo jest jak ja położę na macie, potrafi nawet 2 godziny na niej poleżeć ale od czasu do czasu trzeba koło niej stanąć "porozmawiać" po grzechotać zabawką i znów na chwilę jest spokój 🙂
Tak ze myślę że to normalne, dzieciaki są bardzo ciekawe świata a sufit w dłuższej perspektywie jest nudny.
Spruj ją położyć tak aby miała coś na głową, coś co ją zainteresuje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dzięki Aga 🙂 W sumie jak leży w łóżeczku i ma karuzele to popatrzy na nią chwilkę dłuższą czasami 🙂 Mam taką matę z fisher price z pałąkiem do którego można poprzyczepiac różne rzeczy. I Zuzka popatrzy się na nią chwilę, ale potem jej się nudzi i chce aby ruszac tymi zabawkami wtedy się uśmiecha.
Dobrze, że nie tylko moja taka towarzyska, bo martwiłam się, że za parę miesięcy sama nie będzie potrafiła się bawic 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Małgosia Tobie też by się nudziło jakbyś miała cały czas patrzeć na nieruchomą zabawkę hiihih.
Ja strasznie chorowałam na tą matę z fischer price ale dostaliśmy od chrzestnej Andrzeja więc nie wybrzydzam 🙂

Anulabku super że impreza się udała, tylko chyba śpiąca Martynka nie bardzo oczarowała przyszłego męża 😁 😁 😁 😁

Ja kończę obiadek i popołudniu też mamy gości, więc już nie odbieram telefonów bo z jednej osoby zrobiło się 7 a nie wiem kto jeszcze zadzwoni 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Mamuśki 🙂

Widzę że niedziela pełna gości 😜 A my mieliśmy jechać do Prababci ale jest tak paskudna pogoda że nawet nosa nie chce się wychylać z domu. Poza tym Nikoś jakiś marudny dzisiaj, może też reaguje na taką paskudną pogodę bidulek.

Miłej niedzieli Wam życzymy 🙂 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej kiedyś była rozmowa na temat łóżeczek turystycznych , czy któraś z Was kupowała??
Muszę Amelii zamienić kołyskę co sądzicie na ten temat??

http://www.allegro.pl/item1028193557_hit_kojec_lozeczko_lozeczko_turystyczne_bujak.html
doradźcie bo nie mam pojęcia czym się sugerować 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cruella powiem Ci ze te łóżeczko to jest bajeranckie 🙂 przeczytałam jego mozliwosci i jak bym miała kupowac to raczej cos w tym stylu.

Niedługo tez bede szukac cos takiego bo chcemy jechac na wakacje w gory - choc moj maz sie uparł i szuka hoteli z wygodami dla dzieci - mianowicie znalazł hotel w ktorym jest łóżeczko, wanienka, nocnik, przewijak i nawet monitor oddechu 🙂 dla maluszkow w pokoju i doba za dziecko wynosi 20 zł za dorosłych 100 zł z wyzywieniem - bajer 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Montusia w naszych górach??
Podaj link bo my to w góry dosyć często, choć my mamy koleżankę ona ma pensjonat i u niej nocujemy, no ale gdyby ine było miejsca...
Czyli co uważasz że takie jest godne uwagi??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczynki

U nas nocka super ale z zasnieciem byly problemy. Oliś zasnal dopiero o 22.15 a ja ze zmeczenia padlam z nim 🤢 i obudzil sie o 3.30 czyli spal ponad 5 godzin, to jest nasz rekord, potem obudzil sie o 7 na amciu i pampersa i spi juz 1,5 godziny 🙂

Cruella lozeczko sliczne i nawet malo miejsca po zjozeniu zajmuje.

A u nas z wczorajszego drugiego "pierwszego razu" nici 😞 tak jak maly spal przez caly dzien to wieczorem jakby go piorun strzelil, ryk,marudzenie, szamotanina i zero spania 🤨 noi mezulek musial sie odkrecac bo juz sie nakrecil, no ja w sumie tez ale bralam pod uwage ze maly moze nam nie pozwolic.

Pogoda do du.. leje w toruniu tak strasznie ze ja nie wiem czy wogole z psem wyjde, chyba poczekam az maly usnie mocniej i z sunia wyskocze na 3 minuty bo z nim nigdzie nie ide, a na obiad to maz sobie pizze zamowi. jest za zimno zebym szla z synkiem do sklepu na zakupy. Milego dnia i sloneczka zycze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂

Ten hotel jest w Karpaczu - moj maz taki znalazł jak wroci z Londynu to podeśle Wam linka do tego hotelu. My jestesmy narazie na fazie szukania ale ten zwrócił moja uwage bo jak czytałam ze ma tyle rzeczy dla dzieci to az szok 🙂

Ale mam dzis piekna pogode za oknem - mała własnei usneła bo oczywiscie jak tata rano wyjezdzał to ona tez musiała byc na nogach a teraz poszła mała spac 🙂 a mama bierze sie za ogarniecie domu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczynki
moja Majka dzisiaj o godz. 5 stwierdziła, że jak sie ma już 3 mc. to nie trzeba długo spać 😁,i była zabawa do 6.30 potem zasnęłyśmy obie 😉 ona jeszcze śpi. a mnie obudził mały głód 😲
cruella łóżeczko turystyczne pierwsza klasa super kolorki i widać ze praktyczne z bajerami , ja też chciałam kupić coś takiego na wakacje , ale móż stwierdził zę jak jedziemy tak blisko domu na Kaszuby to on skoczy kilka razy autem do domu i przewiezie jej łóżeczko tam na miejsce na te 2 tyg. zobaczymy ? 😉
a co do pogody to na razie nie pada 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziekuje za oklaska. No tak wyszlo maly nam nie pozwolil sie zajac soba 🤨 chyba poczul sie zazdrosny. 🤔 🤔

Dziewczynki moj szkrab tez nie lubi lezec sam, czy to lezak czy lozeczko czy mata, to jest tylko na chwile i potem marudzenie i ryk. Masakra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Montusia będę czekać na linka 🙂

Asia pośpieszcie się z tym drugim pierwszym razem bo ja nadal kciuki trzymam, a nie wygodnie mi tak hihihi.

Co do łóżeczka no to niebieskie bardzo mi się podoba Arti ale w sumie chciałam się Was poradzić bo Amelia w sumie cały dzień w nim będzie, bo to zamiast kołyski 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...