Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Fajnie by było gdyby ta pogoda działała na mojego Nikosia w nocy 😜 Marzy mi się cała noc przespana 😜 Od porodu to najdłużej w nocy spałam 6h, raz przed maturą odciągnęłam pokarm i Mąż wstał do Małego. No a tak Nikoś jak w zegarku co 3h 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dzięki Olaza wiadomosć. Pozdrów Kasenn 🙂
Kinia brawo za brzuszki, ja nadal pozostaję przy myśleniu o brzuszkach 😁

Goście poszli, Mała wykąpana i najedzona, teraz zasypia a ja wcinam grzankę 🙂
Jutro zadzwonię po lekarza. Niech ją zobaczy, martwi mnie ten katarek i kaszel. 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Majka po kąpieli śpi juz jakieś 30 min., a ja odciągam mleczko 🙂dzisiaj trochę mnie wykończyła i strasznie mnie plecy bolą 😞zaraz znowu zrobię masaż 😉i uciekam do wyrka . dobranoc mamusie

Cruella mam nadzieje ze Andrzej spokojnie dotarł do domu i sytuacja z wodą nie pogarsza się .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem jestem, Andrzej wrócił, jedną drogę otworzyli nie jest źle.
Natomiast od miasta jest zamknięta, ta droga którą zjeżdżały z autostrady ciała prezydenta i żony w ogóle nie ma, całkowicie zalana.
Gorzej jest bo sąsiednia rzeka wylała całkiem, jak nie przestanie padać to zaleje drogę wojewódzką i wtedy nie mamy dojazdu. Oby już nie padało.

Po za tym jestem strasznie zmęczona Amelia dziś była baaaardzo marudna, nawet spać nie mogła.
Jutro jadę z nią do pracy, mam akt notarialny jestem pełna obaw, ale w głębi duszy mam nadzieję że pozwoli mamie popracować. Na wszelki wypadek oczywiście biorę ze sobą nianię 🙂


Anulabku jesteś najbardziej dzielną i wytrwałą mamusią tutaj , dałabym Ci oklaska ale mam zablokowane 🙂 ale daję wirtualnego 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cruella nawet nie wiesz jak miło mi to czytać, bo tak wiele razy traciłam już wiarę w sens tego co robię...
Mam nadzieję, że przestanie padać. Kurcze, niewesoło tam u Ciebie.
Moni dokarmiam ją Bebilonem Comfort. Wybrałam Comfort bo podejrzewałam, że Mała ma zaparcia. Ale to chyba nie to, bo kupka jest luźna a i tak robi ją co kilka dni.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aga dobrze ze twoj maz wrocil do domku.

monisiaczek gratuluje 2 miesiecy.

moj maluszek juz spi, mam nadzieje ze pospi troche.

A dzisiaj przyszla mi hustawka i jest super. Jutro musze akumulatorki kupic i bedzie sie sama bujac. Przyszly tez stringi modelujace polecane przez Cruelle. Jutro je zaloze i zobacze czy daja jakis efekt.

Dobra dziewczynki ja mykam spac. Milej nocki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Mamusie, my po udanej spokojnej nocy. Mała obudziła się o 3 na cyca a potem o 6 i nadal śpi 🙂 Chyba nawet katarek mija, więc zobaczę jeszcze czy wezwać lekarza.
Monisiaczek ja używałam maści Bepanthen. Troszkę mi ulżyła, więc możesz spróbować.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witajcie 🙂

Ja też po udanej nocy jak zwykle ale mało wyspana jestem 🙂 chyba biomet nie korzystny jest
Jak tam u was z pogodą dalej wam leje ? Cruella co u ciebie? jest poprawa? u nas tylko przed wczoraj tak lało a tak to dziś np jesat pochmurno i wiatr dość silny no i tylko 8stopni 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...