Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Moja robi tak samo jak ją chce karmic to pokazuje mi jak strasznie jest głodna i pcha sobie piątki do buźki i nie chce ich wziąć to trochę się muszę z nią pomęczyć zanim zamiast piątki butla tam si znajdzie,brakuje mi 3ręki wtedy 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jak u nas padało Majka tez tylko na jedzenie sie budziła taka senna była. dzisiaj mimo ze pogoda nie jest super to i właśnie mogła by spac to marudziła dopiero co podniosłam ja z maty prawi śpiąca w końcu sie zmęczyła i poległa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wygląda dobrze , czytałam opis na innej aukcji trochę drożej, ale więcej opisane mieli 😉chyba też zamówię ten , to na prezent dla Piotra na urodziny sam chciał co będę wymyślać 😉 choć i tak pewno mu coś jeszcze dokupię . Dzwoniła do mnie Kasenn ale nie zdążyłam odebrać tel bo karmiłam Majkę , mieli dzisiaj wychodzić do domku ciekawe czy wyszli , napisze zaraz do niej sms 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anulka - moja też tak potrafi spać , dzis na odwrót , głowa jej leci ale nie zaśnie ,spała dziś tylko 2 razy po 40 min i raz 20 minut i teraz usiłuje mi zasnąc na fotelu na rękach ale z mizernym skutkiem 😞 .
Cruella - kurcze , oby Was nie zalało i aby mąż wrócił do domku 🙂
I gratuluję Wam wytrwałości w brzuszkach 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja mam motywację do brzuszków bo mój Mąż stwierdził że bierze się za siebie i od 2 tygodni ćwiczy godzinę dziennie, 4 razy w tygodniu. No a ja chyba nie mogę wyglądać gorzej niż Mąż więc robię brzuszki bo tylko brzuch mi przeszkadza, reszta jest w porządku 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...