Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
anula to mamy czas dla siebie 😉 dziewczynki śpią 🙂
ja już zrobiłam obiadek , pranko, zmywanko wstawione 😉 ubrana też juz jestem 😁 😁 😁 tylko malować mi sie nie chce jak widzę ta pogodę za oknem 😞 jak sie Majka obudzi to może skoczę do apteki -jak nie będzie padać, a jak nie to muszę czekać aż Eliza ze szkoły wróci
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej hej 🙂
U mnie nocka też spokojna, 2 budzenia na jedzenie ale je na śpocha i śpi dalej 🙂 🙂
Teraz Malutka nie śpi, wyspała się wczoraj , spała całe popołudnie 🤪
Moja ulała raptem 2 razy , nawte nie zawsze jej się odbija pomimo noszenia .Za to nadrabia kupami ,bo robi ich kilka razy dziennie 🙂, zresztą teraz też 🙂 ale czekam aż ją skończy bo niedawno też zrobiła 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ola moj tez tak ma ze przez sen zaczyna plakac wiec tez go biore do odbicia. Sluchaj a moze twoja mala je za duzo?? 🤔 albo zoladek nie toleruje takich mieszanek cyc i butla. Ja mojego nie trzymam do 3 godzin bez jedzenia bo potem gwaltownie sie nalyka powietrza apotem sie napina, placze i nie moze mu sie odbic. wiec daje mu butle na kazde zawolanie lub co 1,5 godz- 2godz. Wtedy nie je tak labczywie i latwiej sie odbija i potem nie ulewa. Czytalam ze ulewa sie tez gdy dziecko sie nalyka powietrza podczas jedzenia i wtedy tworzy sie w przelyku taka banka powietrza i dalsza czesc pokarmu zatrzymuje sie na niej i dlatego gdy dziecku sie odbija to wtedy sie ulewa badz wrecz tryska w zaleznosci od ilosci pokarmu i sily odbicia. http://www.forumpediatryczne.pl/specjalista/ep,122-ulewania-u-niemowlat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a wiecie co mi sie dzisiaj śniło 😁 że przyjechała do mnie Paulinka -rzadko tu zagląda ostatnio 🤔ale odwiedziła mnie na nk i chyba to wpłynęło na moje sny , na dodatek była w ciąży i 3 dni przed porodem ,a brzuszka wcale nie miała , nic nie było widać -kurcze może jej coś wywróżę tym snem 😁
w ogóle dużo dziewczyn nie zagląda do nas 😞 widziałam ze june sie odezwała to super , ale Doti , Karka, Angel i wiele innych nie widać od dawna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aska był czas jak była po szpitalu ze faktycznie dużo jada teraz już sie unormował jej apetycik je tyle ile powinna 🙂 a ulewać może dziecko te z przekarmienia to wiem 😉 myśle ze taka mieszanka moje i bebilon nie ma wpływu w koncu tak ci mądrzejsi ode mnie tak zalecili
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ola ja też uważam że mieszanka nie ma tu nic do rzeczy, ulewanie u niemowląt to dosyć częsta sprawa 🙂

Angel tak jak June na nk bywa 🙂
a z resztą nie wiem, Doti w ogóle rzadko tu bywałą, no może w ostatnich tygodniach częściej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spróbuj nutriton, nie zaszkodzisz na pewno 🙂 a ulga dla niej duża, po za tym będzie ładniej przybierać na wadze i będzie dłużej najedzona bo nie zwróci 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olka możesz spróbować dać jej przed jedzeniem będzie łatwiej 🙂 a potem cyca a jeśli w butelce to jej zrób z mleczkiem, na 120 ml mleczka daj jedną płaską łyżeczkę( tam ejst miarka) jeśli masz Twój pokarm odciągnięty to też jej wymieszaj z mlekiem. Na łyżecze jej podawaj tylko wtedy gdy dajesz z piersi bezpośrednio 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzięki cruella, bo ty pisałaś ze podajesz po na łyżeczce , spróbujemy na rożne sposoby , byle nie dostała po tym sraki jak po tym mleku .Bo to chyba tez ma w składzie mączkę chleba świętojańskiego co ?

wiadomosc od kasenn
mały jest w super formie, delikatne szmery nad prawym płucem. w poniedziałek powinni być w domku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

źle doczytałaś , mogłabym tylko mi lekarka z przychodni o tym nie powiedziała i przestałam karmić piersią.
Ja jej podaje do butelki, w razie czego masz tu numer do mnie i dzwoń 602 378 041 bo żeby nie było żadnego przekłamania z niedoczytania 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...