Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

hej! ja nie mialam internetu przez tydzien i dlatego sie nie odzywalam. u mnie narazie ok choc gdzies 3dni temu myslalam ze bede juz rodzic bo; bo od rana mnie czyscilo(a podobno przed porodem tak jest) i brzuch tak bolal jak przy okresie i nie przestawal,ale po gdzies 7 godz przestal i od tego czasu spokoj juz sie nie powtorzylo i dobrze bo np w srode tak nas zasypalo ze przez caly dzien bylismy odcieci od swiata ,nie bylo mowy zeby autem wyjechac przez te zawiecie takze jakby mnie wzielo to chyba jedynie porod domowy 😠 no i jeszcze tydzien moj maz pracuje cos 90km od domu i co drugi dzien przyjezdza do domu wiec musze jeszcze sie wstrzymac z rodzeniem:P a teraz biore sie za czytanie zaleglosci,chyba ze 100 stron tego jest albo i wiecej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak narazie doczytalam sie do 50 stron wstecz i na dzis starczy,jutro reszta. a tak pozatym to gdzies od 5 dni łapią mnie takie mocne skurcze łydek w nocy,to jest okropne ,taki bol,to np borowanie zeba nawet gleboko do nerwa to jest łaskotanie w porownaniu do tych skurczow i przez to ciagle sie w nocy budze i mysle czy mnie zaraz nie zlapie.a czytalam ze myslalyscie czy przypadkiem nie urodzilam,hehe no jestem teraz pierwsza na liscie.bylam w zeszly czwartek u gin i powiedzial mi ze szyjka miekka ale rozwarcia nie ma i teraz ide w nastepny czwartek to zobaczymy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień doberek 🙂

Ja już zjadłam śniadanko i trzeba sie wziąść za sprzątanie i obiad a taak mi sie spać chce że szok
Mnie już takie schizy łapia że oszaleję ,ciągle mam ta niepewność czy na pewno moja data porodu jest właściwa jesli tak to ok jesli nie to ja nic nie spakowane mam i wogóle 🥴

Olamat nie ma a spytała bym się jej ile jej dziecko teraz ma bo moje jest wielkością podobne do Oli a różnica w tyg jest 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja juz wstalam ale jeszcze bez sniadanka.i dostalam zaraz rano wiadomosc ze od meza kuzyna zona w angli co są, wczoraj urodzila,miala normalnie ale mała zablokowala sie glowka i nie zeszla do kanalu rodnego i miala cesarke,mała ma 3350g i 52cm i ze jest bardzo spokojna 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mnie oczywiscie w nocy znowu złapal skurcz łydki 😠 a tak pozatym to biore tabletki bo mialam za duzo leukocytow w moczu i zobaczymy czy sie poprawi jak nie to bede musiala brac antybiotyk 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć dziewczynki, a myślałam że będę pierwsza 🙂
Kamis gratulacje dla żony kuzyna 🙂 kruszynka jak moja hihi.
Moni absolutnie powinnaś się już spakować, nie ma na co czekać, a w torbie rzeczy się nie zepsują.
Wszystkim mamusią życzę miłej soboty 🙂
My zaraz zbieramy się i jeździmy za samochodem, bardzo pilnie potrzebujemy kupić drugie autko a tu jak na złość w Krakowie nic nie ma. Dziś zaliczymy południowy wschód 😆 Polski jutro Śląsk 😆 😆 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja tez nie śpię już po bułeczce i kawce jestem.mimo bólu nawet sie wyspałam już jest lepiej -dzięki za troskę anula i cruella -ale ja z tymi piersiami bylam u lekarza w zeszłym tyg. i nic nie może poradzić oprócz zimnych okładów wiec tak robię 😉 spalam z podusia pod pacha najgorsze bylo przewracania le wiedziałam ze dzisiaj to już będzie lepiej.dzisiaj jadę w poszukiwaniu stanika 🙂

kamis dobrze ze juz jesteś martwiłyśmy się

moni czym ty sie martwisz każde dziecko ma inną wagę -moja ma podobno małą 🤔 co mnie dziwi Eliza tez taką miała w tym okrasie a teraz jest z niej duza baba 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej mamuski 🙂

Ja już tez wstałam, wyspałam się po tym wczorajszym dniu stresu - i dziś się dobrze czuje 🙂

Zaraz jadę z mężem na zakupy i po wanienkę dla naszej księżniczki 🙂

Ola ja cały czas biorę Elevit, Aspargin (na łydki)

Biedna jesteś z tym biustem trzymaj się mocno 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olu ja biorę Feminatal, aspargin , magne B6 oraz jodid i rotinoscorbin.
Powiem tak, dużo tego ale wyniczki mam lepsze niż przed ciążą 😁
Powodzenia na zakupach 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak anulab rutinoscorbin 🙂
biorę od przeziębienia które złapałam nie am przeciwwskazań do niego a chyba właśnie dzięki niemu wyniki mam lepsze, wcześniej nie brałam a jednak HB mi spadała a teraz rośnie i super 🙂
Dziewczynki lecę w poszukiwaniu samochodu, trzymajcie kciuki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...