Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Cześć Dziewczyny.
Dziś od rana byłam poza domem. Rano w laboratorium oddać krew i mocz, później dzionek w firmie, odbiór wyników, obiadek i dopiero teraz mogę poczytać jak Wam dzionek minął.

Widzę,że Cruella jest już w domku i z nami tutaj spowrotem. Kochana, po raz któryś gratuluję - jesteś dla mnie wzorem do naśladowania :laugh: Ja też chcę się jak najmniej nacierpieć przy porodzie 😉 I jak Ci teraz w domku z Amelką? Jak na nią reaguje Adrian? ps. Musisz teraz już zaktualizować suwaczki, bo na nich nadal czekasz na córcię, hehe. Zazdroszczę,że już masz TO za sobą. Bo dla nas TO jest nadal wielkim znakiem zapytania 😁

Zjadłam całą paczkę pierogów z serem. Tak mnie na nie naszło,że nie mogłam się opanować. Artur nie lubi, a ja dziś wciagnęłam całe 400g :P :P

A teraz idę zrobić herbatkę i sobie nadrobię zaległości 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hey Agus 🙂 Gratulacje wystrzelenia Amelki .. 🙂 pozatym juz napewno czytałaś o Oli 🙂

jak narazie czekam na wieści od niej 🙂

a cruella tak tam z pochylaniem sie i noszeniem małej nic Cię kompletnie nie boli??


nooo i dziś pierwsza kąpiel w domku Ty masz fajnie..

Ale ja nie mam co narzekac mąż mi soczek robi z owoców teraz 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cruella witaj wśród nas, tęskniłyśmy 😘 Zazdroszczę tego błyskawicznego porodu 🙂

Olamat gratuluję spostrzegawczości 🙂 W takim razie czekajmy na 20.02, ciekawe która będzie tym razem:P

Kasenn daj trochę soczku:P Mi leżą pomarańcze i jabłka ale nie chce mi się robić soczku a na Męża nie mam co liczyć bo będzie dopiero przed 20 🤢 Także podziel się z Koleżanką:P:P:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej hej 🙂
Ola na porodówce ,wow , super, kolejna marcóweczka 🙂
ja dopiero odpaliłam kompa ale tylko na chwilę ,bo deska woła i kolejne pranie w pralce, będę szczęśliwa ,jak to pranie się skończy ,ale jestem chyba w połowie 🙂
kurcze, mam nadzieję,że u Oli wszystko w porządku,
będę zaglądać co jakiś czas a na razie zmykam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sms od Montusi:

"Hej. My jutro z rana mamy ostanie badanie i ostatnią dawkę leku więc wieczorem nas wypuszczą jak wszystko będzie dobrze. Oj to widzę że się zaczyna sypać, w sumie Ola miała podobny do mnie termin. Pogratuluj Cruelli od nas. Ja właśnie wiszę na cycku, Nadia bardzo ładnie je a ja miałam pokarm od samego początku, ale to dobrze bo przybiera na wadze. No i zaliczyłam dziś naszą pierwszą kupkę po paszki, poprzednie to były pryszcze 🙂 Buziaki dla was 😘"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jejku Ola rodzi 🙂 ale super 🙂 czy my już mamymarzec ?? 🤪 🤪 🤪
tu o przyśpieszaniu na ddtvn mówili http://dziendobrytvn.plejada.pl/26,10730,wideo,,54377,misja_mama_jak_przyspieszyc_porod,aktualnosci_detal.html

ale widzę że tu nic przyspieszać nie trzeba 🙂
ciekawe która następna będzie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny, ja w przypływie impulsu....przypomniało mi się, jak rok temu szykowałam sie do porodu, co prawda miało byc kwietniowo, ale zostałam marcóweczką, jak Wy 🙂)
U Was już gorąco, jak widzę 🙂))Trzymam za Was kciuki !!!

Aha, jeśli macie możliwość i ochotę, proszę o parę głosików na nasze foteczki 🙂)

http://www.bobovita.com.pl/galeria/40537

http://www.bobovita.com.pl/galeria/40538
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki dziewczyny za gratulacje 🙂
Małą póki co je i spi i robi kupę.
Kasenn nic mnie nie boli móiwę szczerze, w drugi dzień troszkę macica jak się kurczyła ale nawet nie brałam żadnych środków pzreciwbólowych, jako jedyna w szpitalu hihihi.
Dla Amelii najlepszym przyjacielem teraz jest cycek, zwłaszcza od dziś bo dopiero w nocy napłynął mi pokarm, co godzinę wisiała 🙂
teraz się najadła no to tak co 2 godzinki mniej więcej.
Macie mój numer gdyby mnie ni było na brzuszku puśćcie eska co z olką, trzymam za nią kciuki.
Dziewczyny uszy do góry to nie jest takie straszne, choć pamiętam że po porodzie z Adrianem fatalnie się czułam, więc tylko się cieszyć 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja myslalam ze po 18-tej beda juz wiesci od Oli ze juz po wszystkim 😞 no nic czekamy dalej

Kasenn nie kracz 😉 ja 20 nie moge, mam jeszcze remont i nie wszystko gotowe wiec jakby co to moge odstapic ten termin - bardzo ladna data 20.02 🙂

Cruella, farciaro jedna 🙂 gratuluje jeszcze raz i oby Amelka dlaej rewelacyjnie sie chowala 🙂 i czekamy na jakies fotki naszej Walentynki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...