Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Wpadłabym tylko życzyć spokojnej nocki i miłych snów 🙂 😘

Monisiaczek powodzenia jutro 🙂 Tylko nie dziękuj, ja podziękowałam i za pierwszym razem nie zdałam:laugh: Napisz jak Ci poszło 🙂

DOBRANOC BRZUSZKI, MAMUŚKI I MARCOWO-LUTOWE SŁODKOŚCI 🙂 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzien dobry 🙂
niewatpliwie jestem dzis pierwsza bo jest 4 rano... nie moge spac, duszno mi i jeszcze zaziebilam gardlo tak ze nie daje mi spokoju 😞 aj w ogole chyba lapie jakas depresje przedporodowa 😞
Fajnie ze sie wczoraj nie obijalyscie i zostawilyscie 20 stron do poczytania 🙂

Anulab, co do szycia to mi tez mowili ze uzywaja rozpuszczalnych ... i owszem ale jedynie do szycia wewnetrznego typu szyjka itp a naciecie na zewnatrz szyja normalnymi szwami no chyb aze nie beda musieli nacinac to tylko uzyja tych rozpuszczalnych wewnatrz. Ale jak sie trafi na dobra polozna to zdejmowanie nie boli 🙂

Monisiaczek dzis ma prawko, trzymam kciuki i nie stresuj sie bo jeszcze bedziesz miala nadplanowego pasazera zwlaszcza ze dzis 23! 😉

ok, zmykam sie polozyc chociaz raczej i tak nie zasne,
do pozniej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien dobry to ja dzisiaj druga jestem 🙂

Jest 5.20, mezus przed chwila do pracy wyszedl wiec ja sobie wcinam wafelka i zagladam do was.

Cos mnie juz drugi skurcz chwycil w ciagu 10 minut i to taki dosyc mocny ale to jeszcze nie to.

Monisiaczek czemu dopiero teraz nam mowisz o prawku.

Najwazniejsze to sie nie stresowac. Tylko byc skupionym. I sluchaj plac jest najtrudniejszy i najbardziej stresujacy, jak juz z placu wyjedziesz to na ulicy dasz sobie rade.

Ja tez zdalam za drugim razem. A zdawalam 1,5 roku temu we wrzesniu o 21.30. Bylo ciemno jak w d.... i tylko ciagle pytalam egzaminatora gdzie sajakies linie bo ja nic nie widze:laugh: :laugh: :laugh: nawet przejezdzalismy kolo kina CinemaCity i wjechalam na zly pas, ktory prowadzi na parking:laugh: :laugh: :laugh: to zapytalmnie czy do kina chce go zabrac:laugh: :laugh: a ja na to "czemu nie". Zdalam, Ale potem jak sie wszsycy dowiedzieli kto mnnie egzaminowal to tylko mi gratulowali bo podobno wiekszosc oblewal i byl z niego kawal drania.

Hihi ale sie rozpisalam. Fajnie tak powspominac 🙂 A nie zapomne jak ze stresu na placu pomieszalo mi sie wszystko co jest pod maska:laugh: :laugh: :laugh: i on ciagle do mnie mowil "źle" a ja na to ciagle tak samo odpowiadalam i juz widzialam ze sie robi czerwony z nerwow:laugh: :laugh: i w koncu mi sie udalo:laugh: :laugh:

Dobra lece sie przespac z moim piesiem kochanym, wczoraj ja wykapalam to teraz ze mna w lozku spi 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien dobry Mamusie i Brzusie 🙂

U mnie za oknem wiosna, słoneczko świeci, ptaszki śpiewają, aż chce się życ! Taki śpioch się ostatnio zrobiłam, prawie jak na samym początku.

Monisiaczek trzymamy kciuki. Najważniejsze to nie stresowac się. Pomyśl sobie, że przecież tyle godzin wyjeździłas i naprawdę potrafisz jeździc 🙂

Tak ostatnio w ciągu dnia łapią mnie skurcze. W niedziele miałam 4 w dstępie co 0,5 godziny każdy i one nie sa już calkowicie bezbolesne jak kiedyś. Wczoraj wieczorem też miałam i trwaja ok 40 sek. Powolutku zaczynam sie chyba przygotowywac do porodu.

Idę sie jeszcze położyc i poczytac sobie 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej,ja kompletnie nie wyspana,w nocy juz nie co 2 godz ale co 1godz musze wstawac do kibelka,ciekawe ze w dzien tak czesto nie musze siku tylko akurat w nocy,co za złosliwosc!:P a tak pozatym zadnych skurczy,no nic co by mialo swiadczyc ze za 3 dni mam termin,wiec kochanie sie z mężem juz bylo i kompletnie nic nie dalo a dzis biore sie za mycie podłog na kolanach az padne:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a u nas niby słoneczko świeci ale jest tak straszne wiatrzysko ze wydaje mi sie ze by mialo zaraz okna powyrywac.ale wczoraj sie najadlam slodyczy i dzis od rana znowu juz pol milki jogurtowej zjadlam :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć Dziewczyny

Widze, że nie tylko ja mam problemy ze spaniem. Poszłam spać ok 4 w nocy i ciagle sie budziłam aż w końcu wstałam 🙂
Zaczęłam chrapać, mąż ma mnie dosyć......
Czekamy na tą naszą kobietke z coraz większą niecierpliwością, szczególnie mąż, codziennie pyta czy już dzisiaj mu urodze.....
Jednak co zauważyłam, mam całkiem dużo energii i mam siłe góry przenosić...

Ale kiedy myslę o sali porodowej czuję delikatny stresik, raczej ogromny...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej brzuszki -wszystkie jeszcze je macie?

anula ja już zużyje te otwarte chusteczki ale miałam wcześniej Johnsona i były lepsze , mam jeszcze dzidziusia , będe próbować jakie najbardziej mi i malej odpowiadają 🙂 jeśli chodzi o połóg tez sie czuje dobrze i podobnie jak Agnieszka jakbym wcale nie rodziła ,po porodzie zero zmęczenia wesoła i uśmiechnięta byłam po 3 godzinach lecialam pod prysznic nic mnie nawet nie bolało . Teraz lekkie swędzenie krocza sie zaczyna -chyba sie goi 😉 dzisiaj przyjdzie położna zdjąć szwy , nie byłam cięta lekko pękłam ale naprawdę niewiele , mam chyba po 2 szwy góra -dól , 🙂 ale boję sie ściągania.

paulinka co do obecności męża jeszcze przy porodzie -to oczywiście przecinał pępowinę, a po tym wykładzie pani położnej o łożysko itd. to teraz mówi ze juz sam by nie jeden poród odebrał :laugh:

mój mały ssaczek kochany śpi słodko , muszę wiec szybko wykorzystać czas i wskoczyć pod prysznic 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja tez bym chciala juz urodzic ale jednak jestem tego zdania ze skoro maluch jeszcze tam siedzi to musi miec jakis powod. Nie ma co go pospieszac. Jak bedzie do konca rozwiniety i gotowy to sam da znac. A teraz powinnysmy ostatnie chwile spedzic na odpoczynku i relaksie bo i tak sie jeszcze nameczymy i nalatamy przy maluchu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
maryś położna myślała ze obejdzie sie bez cięcia 😉 ale lekko poszło nie bylo nic czuć , strasznie balam sie szycia bo niemile wspominam wląsnie to z pierwszego porodu ale znieczuliła mnie bardzo dobrze 🙂 coś tam czulam ale nie ból , trochę bardziej moze jak wargi mniejsze szyła ale dało sie przeżyć mąż trzymał mnie za rekę i całował więc było ok.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć kochane
A ja dziś wykończona, Amelia spała w miarę budzi się dwa razy w nocy, natomiast od ok 6 rano złapały mnie takie boleści wszystkiego, nerka mięśnie, kości macica krocze ucho a przede wszystkim miałam takie dreszcze że szok, n ie mogłam wstać ani zawołać Andrzeja z zimna nie mogłam się ruszyć, po ok 1,5 godzi zadzwoniłam do niego bo przecież spał na dole, owinął mnie kocem zadzwonił do położnej.
Teraz zażyłam przeciwbólowe ale z trudem się poruszam, do tego zaczęła boleć mnie głowa łącznie z zawrotami. Kurde masakra jakaś. Teraz mała śpi ale nie wiem co będzie potem. Ręce znów zaczęły drętwieć, skurcze macicy jak do porodu, nie wiem co się dzieje. Pojechał teraz Andrzej po leki do apteki i herbatki wygrzewające bo przecież wiele nie m ogę. Myślałam że od nawału pokarmu ale w sumie nie jest tak źle zaczęłam powoli nad tym panować.
Marys mnie nie nacinali ale troszkę mnie otarło więc moja gin stwierdziła że założy mi dwa szwy tak kosmetycznie, a ponieważ nie byłam znieczulona a miejscowo żel nie działał to bolało jak cholera.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej kobitki 🙂

A ja dziś się czuję o niebo lepiej aż żyć się chce 🙂
W nocy mnie tylko strasznie brzuch bolał i krzyż ale rano już przeszło i jest supcio :P
Jak widzę za oknem piekną wiosenną pogodę a do tego śpiew słowika witającego wiosnę to achhh , wszystko sie chce , wyobraziłam już sobie że jest maj i siedzę z moją Karolinką na huśtawce i się lekko husiamy :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...