Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
no karka to jak tylko sie pojawia jakies skurcze to dzialaj. to jest pewny sposob i zupelnie naturalny wiec nawet i kasenn by mogla tak sobie zrobic.

moj cycolek wlasnie spi sobie u mamusi na raczkach. mam tylko nadzieje ze w nocy da mamie pospac bo wczoraj nie spal od 22.45 do 5.30 rano i ciagle tylko cyc. Masakra normalnie. Czasem mam wrazenie ze sie nie najada. Dlatego cyasem sobie spuszczam ok 60 ml i wiem ze sie naje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
kochana ja sie ciesze ale uwierz mi ze takie karmienie po 1,5 godziny co godzine jest troszke meczace. A w dzien wcale nie lepiej. no przynajmniej moj cycol tak ma. Ale to dobrze przynajmniej bedzie ladnie rosl. Tylko ze czesto mu sie ulewa i nie wiem czy to takie normalne.

No Kasenn to jak bedziesz miala skurcze nawet nie regularne to zastosuj ta rade co pisalam wczesniej do Karki. To jest sposob mojej poloznej ktora w ten sposob przyspieszyla moj porod. W 100% bezpieczne naturalne i skuteczne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bede stowować ale ja skurczy nie mam wcale skurczy tylko brzuch mnie boli .. i coś mi teraz wogole blee


ale mysle że to przez te zarazkiii mnie meczyyy

a teraz buziaki ja spadamm może nie spać ale zajać sie troche męzem i położyc mała spać bo mam dość nianczenia tego ryczka dziś 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie!
Na początku gratulacje dla nowych mamusiek!!!
Macierzyństwo to coś pięknego!!!
Moja kruszynka jest bardzo grzeczna, przesypia nam całe noce(ostatnie karmienie o 24:00, a pobudka o 7.00- dzisiaj nawet o 8:30). W dzień też dużo śpi, także jak już wszystko sobie w domciu porobię, to siadam i patrzę sobie na nią- aniołek mój kochany.
Dzisiaj leje cały dzień, także nawet spacerku nie było 😞
Oby jutro była piękna pogoda...
Pozdrawiam wszystkie marcóweczki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej mamcie a mi przeszło bo jakże by inaczej 🙂 wkurzające jest to, lepiej niech nie chwyta skoro nie zamierza się nic wydarzyć, bo ino wymęczy i nie potrzebnie stresuje ludzi 🥴
W każdym razie gdyby się coś zmieniło ale już na poważnie to będę pisać do Olamat
Idę pomyć podłogi 🙂
Do jutra pa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Mamusie i Brzusie 🙂 U nas z górki na pazurki... Cyc boli trochę mniej, chociaż nadal twardnieje. Antybiotyki łykam i się nie poddaję. A moja Mała miała dziś płaczliwy dzień. Chyba brzusio dolegał, po tym chorym cycu, Teraz już jej go nie podaję, tylko ten zdrowy. No i muszę ją dokarmiać 😞 A tak chciałam tego uniknąć... 😞
Nooooo... a marzec dobiega końca, więc niedługo wszystkie będziemy już Mamusiami 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczynki (te po terminie) nawet nie wiecie jak Wam współczuję 😘 Pamiętam jeszcze kilka dni temu stresowałam się że za raz mój termin a tu cisza. No i nagle mnie złapało czego i Wam życzę 🙂

Asia u mnie jest to samo, też Nikosiowi się dość często ulewa. Trochę się tym martwię ale w poniedziałek najprawdopodobniej będzie u nas położna to się wszystkiego dowiem.

Zmykam Kochane odpocząć przed nocą pełną pobudek:P Dobranoc, wyśpijcie się póki możecie:P 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aska ja tez pierwszy tyedzien karmilam calą godz albo i dluzej i co godz i gadalam o tym z babką od laktacji i ona mi powiedziala ze mala niekoniecznie jest glodna tylko sie tak przyzwyczaila ,ze przy piersi jest jej cieplo,milo,slyszy bicie serce moje i dlatego sie tego domaga i udaje ze jest glodna i kazala mi ja przetrzymywac coraz dluzej bo mowi ze jak mala sie tak nauczy to ciezko mi bedzie ja oduczyc i faktycznie tak zrobilam , jak zaczynala pdo godz od ostatniego karmienia szukac to nie dawalam jej piersi tylko zabawialam jak moglam i udalo sie ,po paru dniach budzila sie mi juz do karmienia co 2,5 godz i zostalo tak do dzis.a zeby karmienie nie trwalo godz to zaczelam karmic mala spod pachy i w tej pozycji to ona sie najada w 15 min ,a w pozycji klasycznej to wlasnie godz wisi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej hej 🙂
wpadłam się przywitać 🙂
u mnie też nadal cisza , bez skurczy i innych objawów
kurcze jak nasze dzidzie są już tak uparte,to co to będzie później 🤪
idę gotować dalej 🙂
miłego dnia, u mnie wychodzi słońce po deszczowym poranku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...