Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

no właśnie dzwoniłam , jutro dopiero, ech procedury. Musiałam sobie jeszcze skierowanie załatwić ale na szczęście już mam 🙂

Strasznie się cieszę że się udało, mój drugi pierwszy raz też był raczej suchy, ze strach miałam ściśnięte pięści hihihihi, ale na szczęście nic nie bolało 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej hej 🙂
My już też po śniadanku 🙂
Ola u Ciebie ładna pogoda a u mnie masakra, lało pół nocy i cały ranek i teraz znowu pada 😞 więc my chyba na spacer dziś nie pójdziemy 😞 😞 😞 😞
Olamat - ja też na razie jem mało warzyw , ale pójdę za Waszym przykładem i będę eksperymentować, choć wiem ,że mojej to od razu jak coś to krostki na twarzy 😞 Zobaczymy jak będzie .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂

Dzis jade z Nadią do lekarza bo chyba ma pleśniawke w buzi 😞 nie wiem cos zauważyłam dziś z rana i odrazu chce jechac do lekarza aby się uspokoić.
Teraz poszła spać bo przez tą deszczową pogodę strasznie od rana mi marudzi 😞

Anulab gratulacje z sexu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie!!

Jak zdrowka mamuski?? Jak Wasze kochane skarby??

Moj maly kochany terrorysta wlasnie spi, az sie sama zdziwilam jak sam zasnal w lozeczku. Normalnie jest wrzask i bunt bo on chce tylko z mama byc... Moj klopsik wazy juz 5,5kg a ma dopiero 5 tyg! Nie wiem co ja mam w tych cyckach ze on tak rosnie 😁 Dzis idziemy na usg bioderek, mam nadzieje ze wszystko bedzie ok 🙂
Pozdrawiam i do nastepnego razu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jest normalne, ale dobrze że się zabezpieczyliście 🙂
Blokada pozostaje hihihiih, spoko jak Martynka podrośnie to strach minie, gorzej ze mną bo ja nie chcę już 3 dziecka, po za tym gdybym miała chociaż z 5 lat mniej to może...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cruella bierzesz Cilest ? A to można jak się karmi piersią ?

A powiem Wam że nawet biorąc pigułki boję się ciąży ale nie dlatego że nie chce drugiego dziecka ale że nei teraz bo nie dała bym rady tak jedno po drugim. Drugie dziecko chce za jakiś czas ale nei teraz.

Nawet Wam powiem, że myślałam aby kupić sobie test ciążowy i sprawdzic czy te pigułki działaja 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Montusia nie wiem bo ja nie karmię już 🙂
Myślę że nie można popadać w paranoje z ciążą hihihi, ale czy Wy się nie zabezpieczacie??
Ty jako karmiąca mama to chyba powinnaś jakąś wkładkę założyć, ja chyba wezmę mirena to hormonalną 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja też bym się nie odważyła, póki nie miałam tabletek to używaliśmy prezerwatyw, nie jestem też aż tak "odważna" aby jak Ola na "zdążę nie zdążę "
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja raz tak zrobiłam jeszcze dawno dawno temu , gdy jeszcze nie brałam tabletek a jakoś zapomnieliśmy o prezerwatywie no ale potem był mega stres jak się okazało ,że mi się spóźnia okres - teraz już tego nie powtórzę 🙂 🙂 🙂.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wyginanie głowki do tyłu jak dziecko leży na plecach nie powinno nas niepokoic jeśli coś je z tyłu zainteresuje, ale jeśli to jest takie napinanie mięśni i wyginanie główki to najlepiej to skonsultowac z lekarzem. Była u mnie siostra fizjoterapeutka i tak mi poradziła 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...