Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej Mamuśki. Jak Wasza nocka? U nas lekko pod górkę, ale wyszliśmy na prostą 😁 To znaczy Mała obudziła się już o 1:30 (jak nigdy!) i nie chciała spać. Ale jak już zasnęła to spała do 6 🙂
Monisiaczek największy problem jest nie w szukaniu ćwiczeń, ale w ich wykonaniu... nie chce się 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja te z jestem ale włoski myłam, 🙂
U nas pogoda fatalna, leje całą noc, a na tvn podawali że 20 stopnie słońce i burze, ciekawe gdzie hiihhi.
Monisiaczku an brzuszki polecam to http://allegro.pl/item1028417947_ab_rocket_space_lift_super_cena_tania_wysylka.html
Moja koleżanka to ma i jest super, zamówiłam sobie w poniedziałek powinnam już mieć w domu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam dużą mobilizacje, ponieważ nie mam w czym chodzić hihihi, mam dwie pary spodni w które się mieszczę bo sobie niedawno kupiłam, a tak to ja nosiłam rozmiar XS często nawet dziecięcych sklepach kupowałam ubrania a teraz??!! mam M/ 38 i czuję się z tym fatalnie.
Tylko niestety to moje nieszczęsne kolano w kość daje tak ze fitness na razie odpada, pozostaje w domu 🙂

Ja ćwiczyłam na tym parę razy u koleżanki i naprawdę jest fajne, znalazłam jeszcze tańsze tzn za 30 zł ale podejrzana sprawa po za tym koszty przesyłki drogie więc w sumie wychodziło prawie na to samo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to kochana na co czekasz hiihih.
Mój tak wczoraj za mną chodził no i wychodził.
Postarał się kochany bo było winko, wspólna kąpiel pokój cały w świecach hmm, baaardzo przyjemnie 🙂
Polecam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przejmuj się to normalne, ja nawet teraz mam jeszcze taki gdzieś tam niepokój, poproś męża by był delikatny i powolutku 🙂
To jest tak jakbyś traciła swoje dziewictwo 😁 😁 😁 😁 😁 wtórne 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam
anula powodzenia -ty chyba jako jedyna tak długo w celibacie 😉 😲
pogoda taka sobie ale zaraz idziemy na spacerek przewietrzyć bąbelka troszkę 🙂nocka ok. godz. 3 i dopiero 6.30 pobudka 🙂 także jesteśmy wyspani 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anulka powodzenia 🙂

Ja bardzo miło wspominam nasz drugi "pierwszy raz". Chętnie bym to powtórzyła 🙂

My wczoraj pojechaliśmy na działkę, Mała uwielbia tam przebywac. Cały dzień spała spokojnie w wózku, budziła się tylko na jedzonko. Takie wypoczęte i szczęśliwe dziecko. Teściowa miała tylko pretensjie, że jedziemy, bo chciała do Nas przyjsc do wswojej wnusi. Zamiast się cieszyc, że dziecko będzi ena powietrzu, anie siedziało w murach! Ach szkoda słów......
Dzisiaj nas chyba nawiedzi!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olamat współczuję wizyty teściowej, u nas też dziś jest choć ja na moją naprawdę nie narzekam.
Zrobiłyśmy dziś pyszny obiadek takie rogale z ciasta francuskiego z szynką, filetem z kurczaka , serem żółtym oraz suszonymi pomidorkami, do tego sałata lodowa ech same pyszności 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale tematy hehe ja moj drugi 'pierwszy raz' wspominam baaardzo miło.bylo tak ekscytująco hehe choc bylo dokladnie 8 dni po porodzie(a mi sie wydawalo jak by wieki minely) z tym ze ja mialam cesarke i tamte okolice mialam nienaruszone,takze nic nie bolalo bo pewnie jak bym naturalnie rodzila to dlugo bym sobie poczekala.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja swój pierwszy "drugi raz" to pamiętam że było sucho ale i tak było bardzo miło rzuciłam sie na męża hihi 🙂

A słuchajcie dziewczyny Nadia w środe kończy 3 mc i mam smoczki 0-3 czy już powinnam teraz jej wymienic na 3+ ? Czy mogę jeszcze z mc poczekac ? Co sądzicie o tym ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dzis robilam mielone,ziemniaczki mlode i salatka wiosenna czyli (salata lodowa,rzodkiewka,ogorek,pomidor,kukurydza,cukinia,papryka,kiełki rzodkiewki,marchewka i sos vinegret) a potem zjadlam w-zetke, a teraz strogonow od mamy,pyszny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi sie wydaje ze nic sie nie stanie jak chcesz jeszcze z miesiac poczekac. moja ma 2 ,jeden z nuka a drugi nie wiem jakiej firmy ale pisalo od 0-6 mies
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Montusia Nadia wypluje jak jej ie będzie pasował.
Moja Amelia ostatnio w ogóle nie chciała smoka długo spała bez a kupiłam jej teraz Awentu od 0-6 mc 🙂
Montusia ja też byłam baaaardzo spięta a teraz jest super 🙂
Ania tak narobisz ochoty że tym razem to ja zrobię nastrój, może jakaś muzyczka hmm... pysznie 🙂
Tak czy inaczej trzymamy kciuki 🙂

Kamis to same pyszności serwujesz 🙂 aż ślinka cieknie i jak tu wrócić do formy hehehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kamis ja się boje jeść kukurydzy 😞 jadłaś już wcześniej czy dzisiaj pierwszy raz? i czy Nadii nic nie jest po niej ?
montusia juz 3 mc....... kurcze jak ten czas szybko leci ,niedawno przeżywałyśmy że to czas porodu ,a tu nasze bączki rosną 🙂 na naszych oczach tak szybko.Mnie każda chwila z Majką przynosi tak wile radości, nie wyobrażam sobie że miałoby jej nie być .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ola kukurydze uwielbiam i jadlam duzo razy i nadi nic po niej nie bylo,zreszta teraz jem juz Wszystko i ani ją juz brzuch nie poboluje ani wysypek zadnych nie ma.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...