Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Hej. Ja już na nogach, bo jak to ostatnio napisała Ola, jestem nieprzyzwoicie wyspana 😁
Moja córcia po raz kolejny mnie zszokowała. Jak zasnęła przed 21:00 to na pierwsze jedzonko obudziła się o 5:30 🤪 Teraz dalej śpi 🙂
Cruella yyyyy, a jaka jest różnica w piciu a jedzeniu mleczka? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
u nas kolejny dzień z serii mgła , deszcz, więc siedzimy w domku 😞 anulka zapraszam na ciasto i kawkę 🙂
u nas zasypianie wieczorne wygląda podobnie jak u cruelli i anulki kąpiel , butla i na dojedzenie czasem cycek , zasypia mi nawet na rękach albo sama w łóżeczku i też lubi pieluszkę mieć koło buźki ,czasem smok. 🙂
My będziemy chrzcić Majkę w połowie lipca czekam aż szwagier załatwi urlop i bilety na samolot do Polski 🤔

Kasenn wieczorem przysłałam mi sms Tymka kuli 3 razy bo nie mogli mu założyć venflonu 😞 biedulek mały ,dostaje antybiotyk, Kasenn ma łóżko jako matka karmiąca do spania 🙂 (ja też tak miałam ), dzisiaj się dowie na obchodzie ile poleżą ale myśli ze 10 dni
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja też już ochrzciłam Nadię ale ubranko kupiłam takie zwykłe ponieważ u mnie w rodzinie dzieci sie chrzci w becie, który jest przekazywany z pokolenia na pokolenie - ja tez byłam w nim chrzczona. Bet ma ponad 100 lat i jest ręcznie haftowany - zreszta z tego co mi rodzice mowili to kiedy tylko dzieci sie chrzciło w becikach od jakis paru lat wproadzaja te stroje sukeinki i garnitury dla dzieci.

przesyłam linka ze zdjeciami ze chrztu Nadii

http://picasaweb.google.com/montusia1/Chrzest#slideshow/5461877811742963090
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej hej 🙂
Ola - dołączam się do Montusi i proszę o przekazanie pozdrowień i dużo zdrówka dla Kasenn 🙂
Montusia - teraz dopiero obejrzałam zdjecia Twoje, Malutka jest śliczna 🙂 Powiedz czym jej smarujesz buźkę ? Mojej po leżeniu na brzuszku lub na klatce się wysusza 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pozdrowię Kasenn na pewno , prosiłam ją aby sie odzywała od czasu do czasu abyśmy wiedziały co sie u nich dzieje 🙂 Montusia ale z Nadii to kawał kobietki -jest śliczna 🙂 i chyba podobna do tatusia ,co?

czekam aż sie rozpogodzi może wyjdziemy na mały spacerek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc dziewczyny 🙂
Dzięki za ospowiedź nt becikowego, człowiek cały życie się uczy 🙂

Boże, Kasenn trzymaj sie Kobieto dzielnie 🙂

Moja Zuzka zaczyna interesowac się zabawkami, nareszcie! Największym hitem jest poduszka powleczona poszewką w różokolorowe paski 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Montusia -zdjęcia rewelacyjne a Nadusia boska 🙂 i dzieki za info w sprawie kremu 🙂 Czy to jest ten SOS nawilżający czy jakiś inny ?
Mnie sie udało wyjść na spacerek , uff , jak fajnie, choć miałam wrażenie w jednym momencie ,że mi deszcz lunie ale na szczęście nie i nawet się ładnie wypogodziło i zaczęło świecić słońce 🙂
Mój dzidzulek na spacerku zasnął i śpi jeszcze teraz 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a moja dzis jak usnela po 21 to obudzila sie na karmienie o 5 😉 a mam pytanie wasze dzieci juz mialy usg bioderek? ja bylam ostatnio na sprawdzeniu bioderek a usg dopiero 26 maja czyli jak bedzie mialo prawie 12 tyg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja kupiłam sobie gorsecik, bo dla mnie rozmiarowo cos dostać to cud 😲 Maja miała pierwszy spacer po deszczu. 😉

montusia śliczne fotki ,jak fajnie spi jak żabka Majka mi sie buntuje od niedawna jak ją tak chce ułożyć 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasenn dziękuje za pozdrowienia 🙂 Tymus ładnie śpi jej w szpitalu , martwi sie ze jest tam zimno i nie wie czy ma go kąpać ? dziwne ale mi Majkę z rana zawsze kąpały pielęgniarki ,
w końcu moja beksa zasnęła , zaraz przyjdzie mój mąż to pies się wyszczeka i znowu będzie koniec spania 😞 muszę zamknąć tego krzykacza gdzieś 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siedze na tym kompie i siedze,w tak ąpogode nie ma co robic,obiad zrobilam,posprzatalam i przesiaduje bo Nadia dzis prawie caly czas spi,nakarmie,przewine chwilke sie z nią pobawie i ta juz zasypia znowu 😉 jak czytam na innych wątkach ze ktos od poczatku nie chcial karmic naturalnie tylko wybral sztuczny pokarm bez jakiegos sensownego powodu to kąpletnie tego nie rozumiem!!ja tak walczylam o naturalne karmienie ,tyle sie przez pierwszy miesiac wycierpiałam zeby dziecko dostawalo to co najlepsze a ktos sobie od poczatku po prostu nie chce.bo nie mowie o tych dziewczynach ktore mialy malo pokarmu albo jakies z karmieniem problemy i dlatego karmia mieszankami ,to co innego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...