Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Ania ale co kolano cię boli?? 😁 😁 😁 😁 😁
Wyszłam z numerem komórkowym od niego hihihihi, bo oczywiście w poniedziałek mam dzwonić na dalsze leczenie tej nogi 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie Dziewczynki 🙂

W ogóle nie mam czasu do Was zaglądnąć 😞 Teraz przez te matury takie urwanie głowy mam że szok, a jeszcze jutro z Małym do szczepienia, w poniedziałek idę do ginekologa no a w czwartek zdaję ustny angielski. Masakra jakaś 😜 Na szczęście Mąż wziął wolne więc mam ogromną pomoc a właściwie to nic nie robię przy Małym tylko cyca daję bo jak tylko wracam z jednego egzaminu to się uczę na następny. Aż się stęskniłam za moim Synusiem 😜

Pozdrawiamy Was 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂

Kasenn wysyłam Ci link do tych pasów, tam masz podane rozmiary:

http://www.allegro.pl/item1016402326_pas_poporodowy_wyszczuplajacy_pani_teresa_s_gratis.html

Montusia i Cruella dzięki za odpowiedź a propos smoczków.

Miłego dnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien dobry

u nas noc jak zwykle super, o 20.00 kapiel potem jedzenie ( zjadl 120 ml) i o 21.00 juz spal w swoim lozeczku, obudzil sie na jedzonko o 1.00, 4.30 ( pampers, mleczko) i zasnal do 6.30 znowu jedzonko (120 ml) i od 7.00 spi juz ponad 2 godziy. juz powoli zaczynamy jesc systematcznie chociaz ciezko nam to przychodzi bo on czesto jest glodny i je male ilosci.

Ja zaraz musze opracowac sobie zagadnienia na historie bo w sobote mam ustny egzamin semestralny. a w tym semestrze jeszcze ani razu w szkole nie bylam, a historia to moja pieta achillesa 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ola wszystkiego najlepszego z okazji urodzin!!! Niech się spełnią wszystkie Twoje marzenia 🙂
Kinia trzymam kciuki za maturę 🙂

A u nas leje jak z cebra 😠 Jak te dzieci mają mieć stały rytm dnia jak raz wychodzimy na spacer a potem dwa dni nie... 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ola wszystkiego najlepszego spełnienia marzeń - jak najwiecej radosci z Twoich dwóch córeczek 🙂)))))))))))) sto lat

Cruella ja nie musiałam isc na fitness a od 2 tygodni mam blokade w kolanie 😞 tez nie mogłam zginac, chodzic po schodach i wogole było do d...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Montusia no mi wczoraj lekarz powiedział że to zbieg okoliczności ze akurat w trakcie ćwiczeń, kolano i tak by strzeliło i tak, tyle że po prostu przez ćwiczenie stało się szybciej.
Masz stabilizator na nie??
Ja zażywam jakieś leki, w poniedziałek będę załatwiać rehabilitację a dopiero wtedy ew stabilizator. 😞 😞 😞 😞


Olu wszystkiego najlepszego z okazji 18 tych urodzin 🙂

[URL=http://fotoo.pl/][IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-05/a5d3b745.jpg[/IMG][/URL]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂... ale deszczowy 🙂
Olu wszystkiego najlepszego zdrowia przede wszystkim 🙂
a ja mam jeszcze szwy kurde... 😞 widocznie te ostatnie nie były rozpuszczalne :/ położna jak do mnie przychodziła to mnie nie oglądała do lekarza idę w poniedziałek na kontrolę to mi je wyjmie ale to już 7 tyg po porodzie :/ ja je dopiero teraz zaczęłam czuć chyba coś tam się przesunęło :/mam nadzieję że nie będzie z tego kłopotów
miłego dnia życzę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 🙂
u mnie pogoda chyba jak u wszystkich do bani , pada ,zimno ,czyli ze spaceru nici 😞
Moja Malutka właśnie zasnęła ,choć bardzo czujnie więc może być różnie 🙂.
Ola - sto lat i dużo dużo zdrówka i mnóstwa radości z córeczek 🙂 🙂 🙂
Kinia - powodzenia na maturze 🙂 trzymamy kciuki 🙂
Co do ćwiczeń, moja sąsiadka czeka aż mi minie 6 tydzień i mamy biegać 🤢 ciekawe jak to będzie 🙂
Miłego dzionka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam i od razu zmykam 😜

Dzisiaj szybciutko w domu bo pisałam angielski 🙂 Pogoda taka że się wszystkiego odechciewa 🤢 A muszę poćwiczyć prezentację na jutro, no i na 13.30 do szczepienia. Aż się boję jak Nikoś to zniesie 😞

Ola wszystkiego dobrego z okazji urodzin, buziaki od Nikosia 🙂 😘 😘 😘

Zameldowałam się a teraz uciekam bo nauka czeka 🤢 Papa 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
na Majkę pogoda działa spala 3 godz. 😲 a teraz zabawa 😁 na szczęscie wszystko zdążyłam zrobić 😜
kinia a jak wrażenia po tych 3 dniach maturalnych ? pewno poszło ci super.A o Nikosia się nie martw zniesie szczepienie dobrze w końcu to facet 😉 gorzej będzie pewno tobie to przeżyć -tak już my mamusie mamy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...