Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Olu z koperkiem i zieloną cebulką hihihi.
Ja ptasie mleczko robię z serków homo, na dwa serki jedna galaretka( rozpuszczona z mniejsza ilością wody) warstw tyle ile chcesz a na spód albo herbatniki albo biszkopcik albo biszkopty ciastka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widzisz to kwestia nazewnictwa hihiih.
Jeszcze znam z białkami, tak samo jak z serkami tylko ubijasz białko na sztywno 🙂
Ila Majka śpi Ci w ciągu dnia??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Uff jak dobrze ,że ja galaretek,ptasich mleczek i serników na zimno nie lubie 🙃 przynajmniej nie żal 🙂 ale czekolady już żal, choć już sie kilka razy skusiłam na małe co nie co 🙂 🙂 🙂
Mała na szczęście dała mi zrobić zupkę na raty ale coś na obiadek jest 🙂 Podziwiam Wam za gotowanie 2 dań na obiad , po pierwsze za dużo roboty a po drugie ja bym tego nie zmieściła za jednym posiedzeniem. U mnie od paru lat gotuje sie 1 danie i jak mam w gościach zjeść 2 dania to dla mnie koszmar 😞 .
Anulka - dzięki , mam nadzieję,że Mała da radę 🙂 i się też tak ładnie wyćwiczy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny, znamy wiele stron gdzie możemy dostać próbki dla naszych kochanych Aniołków...
ale coś nam też się należy... znalazłam stronkę, gdzie wystarczy się zarejestrować aby dostać darmowe kosmetyki (próbki) między innymi do włosów... hihi mam nadzieje, że trochę pomogłam 🙂


http://polki.pl/uroda_wlosy_konkurs_rejestracja.html?userid=1389
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Was 🙂
Widzę, że apel Ani zadziałał 🙂 Już dawno nie miałam tyle stron do przeczytania z jednego dnia 🙂

Użalę się Wam. Byliśmy na obiedzie u teściowej i się z nią tak jakby pokłóciłam. Ja Zuzę w domu kłade albo do leżaczka albo na kocyk na podłogę i bawię się z nią, bądź ona sama się sobą zajmuję. Moja teściowa jak tylko ją zobaczyła to buch i na ręcę i chodzi z nią i nosi. No szlak mnie trafiał, więc jej powiedziałam, że z takim małym dzieckiem można również bawic się jak leży sobie grzecznie na łóżku. I pac obraziła się, że ja się wymądrzam i jej uniemożliwiam nacieszenie się wnuczką. To powiedziałm, że zapraszam o 2 w nocy jak mała będzie płakac i nie będę mogła jej uspokoic!

Druga sprawa. Od razu widac, że wychowywała chłopców. Przeijała ją i chusteczkami podciera od dupiny do góry, to jej mówię, że tak dziewczynek się nie wyciera, bo może dojśc do zakażenia cewki moczowej I ona znowu że ja się wymądrzam. Ona wychowała dwoje dzieci i ma większe doświadczenie!! I jeszcze jak mocno jej tą dupinusie wycierała. No nie mogłam patzrec. Więc powiedziąłm ,ze ja już to zrobię.

W sumie to moje dziecko i to ode mnie zależy jak będę je wychowywac, prawda?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cruella napisał(a):
[quote
Ila Majka śpi Ci w ciągu dnia??


różnie 😉 czasem 30min.a czasem nawet 1,5-2 godzin no i na spacerach 🙂 choć ostatnio się buntuje i zaczyna płakać w wózku , potem cichnie ogląda świat i ze zmęczenia zasypia. A przerwy miedzy spaniem też średnio od 1-2 godz.i kilka razy zdarzyły sie nawet 3-4 godz. 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Małgosiu tak to jest niestety, to że się wychowało dwoje dzieci nie znaczy że ma się doświadczenie, bo ani ilość dzieci ani wiek o tym nie świadczą.
Ja też wychowałam i co?? drugie jak pierwsze. Po za tym teściowe tak mają 🙂
Ja ucinam rozmowę z moją, proponuję to samo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
olamat doskonale cię rozumiem , ale takie to są te babcie , teściowe i nasze mamy też czasem 😞 moja teściowa też nosi mała na rekach kiedy ja podobnie do ciebie nie targam małej na codzień na rekach 🙂 one chcą sie nacieszyć , rozpieścić a potem my mamy problem .Tak było też z naszą Elizą teściowa miała ja tylko sporadycznie 2 razy w mc. ,a my cały czas i był problem ją potem przestawić na nasze zasady , spanie jedzenie wszytko było nie tak 😞z Majką już sie tak nie dam 🙂
a jutro mamy gości dwie babcie i mój brat z rodzinka już widzę jak Majke wyrywają sobie nawzajem z rąk 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moje kwiatki 😞
Ola ja rozumiem że gołąbki sie kochaja i woole ale zdala od mojego balkonu jak ja bede miała pranie wystawic albo małego puscic na balkon na materacu by sobie odpoczywał 🙂

a pozatym była u mnie położna 🙂 normalnie podniosła mnie na duchu okazało sie że mały ma coś bardzo normalnego na ten okres życia a dokładnie szybciej 🙂

ze tak rak cruella mówiła spływa to z noska a charczy mocno i kaszle bo sie tam zatyka . mamy zaczać chodzić na spacery ale zacząć od werandowania tak jak miesiac temu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
u mnie też gołąbki siadają i masz racje szkoda prania , ale ja mam pogromcę ptaków domu , nasza Saba pilnuje balkonu 😁 może siedzieć i wpatrywać się w daszek nad balkonem czy aby tam jakiś ptaszek nie siedzi , oczywiście jak nie jest zajęta pilnowaniem Majki 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasenn cieszę się że wszystko ok 🙂 w końcu zaczniecie normalne życie hihiih.
Osłaniaj tylko od wiatru i zakładaj czapkę a tak to świeże powietrze jeszcze nikomu nie zaszkodziło 🙂

Ola kolorem się nie jeździ.

Magdulka
ja sobie nie wyobrażam obiadu z jednego dania, jak Adrian był mały to się tak nauczyła żeby choć zupa była więc zupa to podstawa, ale zawsze robię dwa. Zwykle to jest tak że robię ze dwa albo trzy rodzaje mięsa do wyboru, dziś jako drugie mam filet kurczaka po węgiersku, Adrian woli takie na przykład 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej,blam po wyniki i u ordynatora i Nadia jest zdrowiutka 😉 i bylam tez na badaniu bioderek i lekarka mi powiedziala ze na wszelki wypadek zeby usg zrobic,takze w przyszlym tyg na usg bioderek.a jesli nadia zdrowa to jutro na szczepienie sie umawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ach dziewczynki nawet nie wiecie jak sie ciesze.
pozatym dziś załozyłam acie uciskowe i kurde w brzuchu prawie nic nie ściska a miedzy tyłkiem a udami sie wrzyna kurdeee zwariuje nie wiem co moge sobie kupić do ubrania bo jak w cyckach dobre to w tali worek 😞 spodni z materiału nie załoze jedynie w spódniczkach bąbkach bede chodzić .

Ola ja dla tego nie moe sie doczekać kiedy bedziemy miec kota 🙂 wielkiego norweskiego 😁
a mi brakuje tej normalności spacerów i wogole jutro pójdziemy sie przejsc z małym bo dziś tu tak wieje zę ehh choć pieknie słonko świeci
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kamis to super wiadomości 🙂
cruella też tak mowie o tym kolorze 😉 choć szczerze powiem białego bym chyba nie kupiła 😁 a co to za filet po węgiersku ?
ja już po obiadku ,Majka się właśnie obudziła 🙂 wypiła 140ml. mleczka i ma czkawkę 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ola my też nie chcieliśmy białego a właśnie taki kupiliśmy a potem się okazało że to ostatni krzyk mody hihhi.

Dziewczynki lecę do ortopedy z tym moim kolanem, trzymajcie kciuki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
olamat dziekuje a maja xs z cyckami E?? 😁
moj mały nie chce uparcie zasnac . zrobił wielką kupe po kąpaniu zjadł z obu piersi odbekneło mu się jak starej krowie po obierkach 😁 naprawde tak głośno mu się nie zdarzyło i długo 🙂
a teraz leży i sie patrzy a cichutki jest zastanawiam się czy dalej kupy nie produkuje 🙂
a jak tylko zasnie ja biegne zając sie moim biednym chorutkim męzem który gra w gierki na kapie ehhh
Ola co do koloru autka moj męzczyzna akceptuje tylko czarny , srebrny , oliwkowy ale to na naszym parchu i nic pozatym.

ooo ktoś mi kaszle ide na kontrole

a Wam życze spokojnych nocy dziewczynki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Olamat ja mam 7 smoczków 🙂 stosuje je na zmianę - wiec raczej mało są używane. wyparzam je czesto.

Zdaje mi się że smoczki wymienia sie jak pękna lub cos sie z nimi stanie podczas wyparzania, albo jak dziecko rosnie i juz nalezy smoaczek wymienic :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczynki :0
Wróciłam już dawno ale od razu na kąpiel.
A więc tak ( nie zaczyna się zdania od A hihiih) mam uszkodzone kolano, tzn łękotkę oraz jakąś chrząstkę, mam ograniczyć wysiłek tej nogi. Tzn nie mogę kucać , klękać, chodzić po schodach oraz jeździć dużo samochodem. Mam lekarstwa oraz jakiś taki spray. Mam też zabiegi ale to idę załatwiać od poniedziałku.
A jaki pan doktor..... miazga, wchodzę a gość się mnie pyta" Co się stało" a ja do niego " a więc tak panie doktorze, w zeszłym tygodniu poszłam na fitness...." a gość mi wchodzi w zdanie i mówi " a to miło ale zupełnie niepotrzebnie..." czujecie, to był początek, chyba będę do niego chodzić


A smoczki powinno się co 2 miesiące wymieniać te silikonowe 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...