Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
A MAJKA WCZORAJ W CZASIE KĄPIELI SIĘ NAPIŁA WODY MACHAJĄC GŁÓWKĄ W DÓŁ 😁 A JAK JEJ PIOTREK BUZIULKĘ MYJE TO ONA AŻ JĘZYCZKIEM PRZEWRACA ABY COŚ JEJ DO BUZIULKI WPADŁO , ŚMIESZNA JEST -O TO JEST POMYSŁ - JUŻ WIEM CO LUBI PIĆ MOJE DZIECKO 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzwonilam tam i wyniki beda dopiero jutro.moja wlasnie spi,a tak wogole to czesto w dzien tez spi,zazwyczaj to spi 3 godz karmienie,pobawi sie pol godz czy godzine i znowu spi i tak w kolko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kamis to masz fajnie, możesz coś zrobic. Moja Mala w dzien ma 3 drzemki po 10 minut i koniec! No chyba, że idziemy na spacer to cały przesypia. Martwię się, bo gdzieś wyczytałam, że niemowlak powinien spac 16 godzin na dobę i czuwac 8 godzin. Moja Zuza śpi w nocy w sumie 8-9 godzin i to byłoby na tyle 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Majka w dzien zasypia na 30-90 min.przerwy w spaniu na jedzonko i zabawe ok.1-1,5 godz.na spacerze mogła by spac chyba nawet 10godz. gdybym to ja dała rade tyle chodzić 😁 😁 😁,
a kojec chce kupic tez na allegro ale racze j z licytacji juz używany bo szkoda kasy mi na jeden rok tyle wydać 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc dziwewczynki 🙂

Cruella Ola - ja zalożyłam dzis pierwsze body na 62 i moj młodzieniec w nich się topi rekawy za dlugie i wogole ale 56 juz wiekszość za małe tylko faktem on ma dopiero miesiac z hakiem..

odnośnie przezieibenia małego ten dłui weekend był bardzo cieżki nie płakał tylko wtedy jak spał na mnie a tak to ciagle dzis w nocy myślałam ,że sie dusi 😞 ale to wszystko przez ta wydzieline na szczeście dziś koło 10 po wymasowaniu brzuszka mały zwrócił kosmiczna ilość zielonej tresci po czym tylko się uśmiechnoł i zaczoł gaworzyć 😁 teaz już od 20 min spi po zrobieniu kupki po same paszki ( po 2 dniach oczekiwania na nia)
na buzi zaczyna zanikać trądzik niemowlęcy i zaczyna taki śliczny sie robić 🙂


WCZORAJ Z WIECZORA COŚ CIĄGLE NAM GRUCHAŁO , MYŚLELIŚMU ŻE TO SĄSIEDZI MAJA AMORY :d ALE CO SIĘ DZIŚ OKAZAŁO _ WZIEŁAM KOŁDRE BY WYWIETRZYĆ NA BALKONIE I ŚCIAGAM PIEKNE KWIATY KTÓRE KUPIŁ MĄŻ A TAK CO W 3 DONICZKACH GOŁĄBKI OD WCZORAJ UWIŁY SOBIE GNIAZDA A TERAZ SIEDZA NA DACHU BLOKU NA PRZECIWKO I CZEKAJA NA SWOJ WIELKI POWRÓT. JA DAM TYM GADA TAK DBAŁAM O NIW A TU CO MASAKRA SPŁASZCZONE OD GÓRY EHHH.

CO DO ŁOŻŻECZKA TEGO "WCZOASOWEGO" TO MY JUZ KUPILIŚMY JAKIES 215 ZŁ KOSZTOWAŁO ALE ŁADNE I SPORE BO JAK JA BEDE JECHAŁA DO DOMU RODZINNEGO TO TRZEBA MIEĆ GDZIE MALUSZKA SPAĆ POŁOŻYĆ.

POZATYM NIE MOGE SIĘ DOCZEKAĆ KIEDY MOJ MAŁY ZACZNIE BARDZIEJ REAGOWAĆ NA ZABAWE ZAADYWANIE I WOGOLE BO JAK NA RAZIE NAJCIEKAWSZE SA LAMPY NA SUFICIE 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja też robi krótkie drzemki ale ona cały dzień leży w kołysce lub na macie i się bawi, więc ja nie mam problemu ze zrobieniem czegokolwiek w domu.
Tak że my się cieszymy, bo im mniej w dzień śpi tym lepiej w nocy 🙂

Kasenn mały prawdopodobnie zwymiotował katar który połykał, tym się nie przejmuj ale odciągaj mu jak najczęściej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej a wiecie co ,mnie sie tak podoba macierzynstwo i opiekowanie nadinką(do pracy mi sie wooogóle nie spieszy)ze tak jak myslalam przed porodem ze nastepne dziecko po 6 latach to zmienilam zdanie i za 2 lata bym chciala znowu zajsc w ciaze 😉 a wy??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasenn drogie to twoje łóżeczko było , ja chce coś tańszego szkoda mi kasy , a ta wydzielina raczej z oskrzeli była niz z płuc i niech odkrztusza jak najczęściej bo juz długo go trzyma ta choroba.
ja z Majką też raczej nie mam problemów z pracami domowymi juz sie coraz bardziej ja sama organizuje, a po za tym ona jest zajęta rozmawianiem ze swoimi zwierzaczkami na bujaku , albo leży na kocyku na podłodze i się stuka łapkami i pytkami w przyrząd gimnastyczny a jaką radochę ma przy tym..? 😁 no i z naszym psem ostatnio szuka kontaktu rozmawia z nim 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ola jak można zwymiotować z płuc czy oskrzeli??!!!!!!!!!!!!!!!!!

Moja Lunka codziennie rano sprawdza czy schodzę z Amelią, musiałam osłonkę z kołyski zdjąć bo Luna musi ją widzieć, ale moja chyba jest niedorozwinięta bo ona śmieje się do nas ale za psem nie szuka, zresztą macha łapkami biegnie i śmieje się ale nie gada w sensie dosłownym, raczej jest to śmiech albo takie kwilenie, typowo gaworzenia u nas nie ma 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Mamuśki!!!

WPadlam na chwilke bo nie wiem jak dlugo pospi moj maly kochany terrorysta 🙂 Maly Tymek jest wymagajacy i karze sie ciagle nosic na rekach lub wisi mi na cycu...My od samego porodu nosimy rozmiar 62 lub duze 56. Teraz czasami 67 takie mniejsze tez moze byc 🙂
Ja dalej walcze z laktacja..niby cos tam mam w tych cyckach ale to nadal chyba za malo dla niego bo ciagle sie domaga...doslownie co 20-30min chce jesc a czasami non stop :/ Moje biedne cycuszki...no ale co zrobisz...dajesz i juz 🙂
Mam problem z nim bo nie chce za bardzo spac w ciagu dnia....czasami walczy caly dzien i potem wrzeszczy wieczorem z przemeczenia i oczywiscie nie moze zasnac...oszalec mozna...no ale kazdy musi nauczyc sie spac... 🙂
Pozdrawiam!

P.S.
Biegne zrobic sobie kawe zbozowa bo maly zaraz sie obudzi a przy karmieniu musze miec cos do picia bo inaczej ja wariuje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ojj to jest tak mu jest cieżko od razu odksztusić i wypluc i połyka to a potem jak sie obje i zamiast mu sie odbić to zwymiotuje tym tak to jest z mojego obserwowania i racja że to jest z oskrzeli
a pozatym ma teraz jaka gęsta śline i ciagle bąbelki robi a teraz jak byłam u niego to cały zaklejony tym był 😮 wiec nie wiem co to ale ważne ,że już tak się nie męczy .

Ola tak kosztowało w sklepie kolo firmy i wzioł z tamtad a jest bardzo duże ale wymiarów konkretnie nie podam

ja właśnie ładnie posprzatałam poprasowalam i wstawiam kolejne pranka 🙂 no i wkońcu można kupic meble 😁 na allegro 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cruella twoja Luna to tez suka jak mój kundel 😁 czy tez jest opiekuncza do małej?bo nasza najpierw była zazdrosna a teraz wydaje mi sie ze mała traktuje jak swoje dziecko 😉siedzi przy niej i ją pilnuje , luzac by chciała i szczeka na mnie jak mała za długo płacze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Luna od samego początku zaakceptowała Amelię ale my jej robiliśmy szkolenie.
Tak więc pierwsze dni płakała razem z Amelią a w tej chwili jest spokój.
Codziennie natomiast sprawdza czy schodzę z Amelią, musi ją obwąchać i polizać, podrzucić parę razy głową ( Amelii, tak ją nosem trzącha)
Jak jest na tarasie a Amelia zacznie płakać to przybiega po mnie, natomiast nie siedzi przy niej 🙂
Moja luna to moje 3 dziecko, jak mówię do Amelii moja myszko to lulenka przybiega bo myśli że to do niej. Wieczorami jak Amelia już śpi Luna siedzi mi na kolanach cały czas, razem gryziemy je kostkę oraz pijemy np winko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no nasz też traktowana jest jak dziecko 😉 i jak Majka śpi to wykorzystuje nasz czas dla siebie, ale jest strasznie opiekuńcza do malej jak ja wychodzę z pokoju to ona jest już przy niej, na początku się bałam że jej zrobić możę krzywdę nigdy nie można ufać do końca zwierzakowi choć nasza jest łagodna ,a jeśli chodzi o lizanie to wylizałaby ja tak ze nie musiałabym chyba kapać malej 😁 ale jej na dużo nie pozwalam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...