Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Maja nigdy 100ml. nie wypiła,na razie upałów nie ma wiec moze nie mam sie czym martwic, a może ona taka wybredna i jej nic nie smakuje? czasami jak mam ją na rekach szuka cycusia i wtedy popije chwilkę, a ten pierwszy pokarm to własnie jest dla zaspokojenia pragnienia wiec moze faktycznie w ten sposób sobie sama uzupełnia te braki. 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ola pokarm na początku w piersi masz rzadki, to jest właśnie picie dla maluszka, ale jak nie czujesz się pewnie to spróbuj jej podawać herbatki.
My mamy trzy rodzaje ale dopiero taka na uspokojenie jej smakuje, rumianek i na trawienie nie bardzo a wodą samą pluje dalej niż widzi hihihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
RACJA NA OP. HERBATKI JEST TAKI ZALECENIE, ALE WODY ?SPRÓBUJE JEJ ZAPARZYĆ RUMIANKU ALBO KOPERKU MOŻE JEJ PODPASUJE 😉
KURCZE DALEJ ULEWA, SZKODA MI JEJ, A PRZEBIERANIA I PRANIA CIUSZKÓW MAMY CO NIEMIARA, JUZ SIE ŚMIEJĘ ZE MAJA POWINNA CHODZIĆ W LATEKSIE 😁 ,MAM NADZIEJE ZE MINIE PO 4MC ZYCIA JAK POCIESZAŁ MNIE DR.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej,ja mojej wogole herbatek narazie nie daje bo pediatra mi powiedziala ze jak karmie tylko piersia to herbatki sa niepotrzebne.moja dzis jak zasnela o 21 to o 3 , 6 i 9.30 pobudka.nas jeszcze caly czas odwiedzaja goscie z nowieckami do malej,wczoraj tez byli to mala dostala pampersy '3',proszek lovela i pozytywke,do tatusia wino a do mnie bombonierke i kawe lattemacchiato,pycha.a sobote nastepni goscie a w niedziele nastepni i potem jeszcze sporo sie zapowiada,juz te opakowania po prezentach nie mam gdzie miescic. mam zamiar jak teraz skaczy mi sie paczka 2 pampersow(a mam cala paczke)przejsc na 3 bo moja ostatnio miala juz 5,200kg a 2 sa do 6 kg,ale te bobaski rosną 😉 dzis odbieram wyniki od nadi moczu zobaczymy czy juz wszystko ok,bo jak beda zle to do szpitala;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
KAMIS DAJ ZNAĆ JAKIE WYNIKI , A NA PEWNO BĘDĄ DOBRE , ALE WIEM ZE SIE DENERWUJESZ JA MIAŁAM PODOBNIE.WY JUŻ 3 BĘDZIECIE UŻYWAĆ JA DOPIERO PIERWSZĄ PACZKĘ 2 KOŃCZĘ 😉NO ALE MOJA MAJKA TO CHYBA NAJMNIEJSZA Z CAŁEGO MARCOWEGO TOWARZYSTWA 😁 W CIUSZKI WCHODZI 56-62 😲KRUSZEK MÓJ MAŁY.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ola herbatka jest z hippa uspokajająca, ja mojej czasem daję więcej niż 100 ml ale z kolei ja nie robię jak w instrukcji tylko na 100 ml wody daję pół łyżeczki, żeby się bardzo do słodkiego nie przyzwyczaiła.

Kamis to super że Was tak obrzucają prezentami, my też jeszcze gości przyjmujemy, z mniejszym nasileniem ale jeszcze hihihi.
Powodzenia przy odbiorze wyników, na pewno będzie ok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olu moja też na 56/62 ale w pampersy następną kupujemy 3, my w niecałe dwa tygodnie temu ważyłyśmy 4520 a potrafi zjeść nawet i 260 ml hihihiih.
W piątek idziemy znów do kontroli to się wszystkiego dowiemy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 🙂
Cruella - to Twója Amelka tak mało śpi za dnia?? 🙂 Wow
Ja się martwię jak moja utnie sobie tylko 1 drzemkę 2-3 godziną ,ale w sumie Twoja jest troche starsza.
Moja Mała wstała dziś po 8,oo i chciała potem spać i zaś nie wiedziała jak zasnąć i w końcu sama 🤪 zasnęła w locie na sofce, gdzie chciałam ją położyć i potem przełożyć do bujaczka leżaczka i śpi teraz na tej sofce zabezpieczona kocem grubym aby nie spadła 🙂 a już mówiłam do niej,że jak nie idzie spać to ją ubieram i na spacer i dziecko się posłuchało i zasnęło 🙂
KAmis - trzymam kciuki za wyniki 🙂
Ola - ja też swojej daje tylko pierś i też słyszałam ,że jak sie karmi piersią to nie trzeba tych herbatek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moja też jeszcze w 56/62 - i my jeszcze na 1 jedziemy , z tym ,że moja dzidzia to ma miesiąc zaledwie 🙂 🙂 🙂 🙂 waży jeżeli waga dobrze pokazuje ok 3,8 kg 🙂 A do lekarza my idziemy dopiero za 2 tygodnie na szczepienie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moja Kruszynka wchodzi w ubranka 50/56.

A propos książki Tracy Hogg "Jęzeyk niemowląt" to przeczytałam ją jak byłam jeszcze w ciaży i wtedy wszystkie jej rady wydawały mi się wręcz oczywiste i bezproblemowe do wprowadzenia. Niestety życie weryfikuje. Jej rada aby dziecko karmic piersią nie na żądanie tylko co 2,5-3 godzin i nieważne, że dziecko płacze i chce jeszcze. Trzeba je przetrzymac do określonego czasu. Nie oszukujmy się karmienie piersią żądzi się swoimi prawami i trudno włożyc je w sztywne ramy czasowe!

Ciekawa jestem ile moja Mała zjada. Wy karmiąc butlą macie wynik czarno na białym a ja nie mam zielonego pojęcia 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MAGDULKA ALE MAJKA JEST I NA PIERSI I BUTLI 😉
DZIĘKI CRUELLA BĘDĘ SZUKAĆ TEJ HERBATKI, JA TEŻ MNIEJ SYPIE ABY NIEBYŁA SŁODKA , ALE I TAK NIE MAM MOWY ABY WYPIŁA 100ML. 😜 AMELKA NIEZŁY APETYCIK DOSTAŁA 😲260ML.? MAJKA WIĘCEJ NIŻ 180 ML. NIE WYPIJE A TAK ŚREDNIE TO 120-140ML. A ILE JESZCE Z TEGO ULEJE...? 😠MAJKA 13 KWIETNIA WAŻYŁA 3900G A TERAZ NASTĘPNE SZCZEPIENIE W DZIEŃ MATKI 26MAJA I SIĘ OKAŻE ILE KLOPSIK WAŻY 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Małgosiu jak we wszystkim trzeba sobie pewne informacje przesiać.
Wasze szkraby wchodzą w 56/62 ale są prawie miesiąc młodsze od Amelii i Majki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No my już prawie się w kołysce nie mieścimy, proszę oto dowody 🙂

[URL=http://fotoo.pl/][IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-05/6d379139.jpg[/IMG][/URL]
[URL=http://fotoo.pl/][IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-05/eacc0961.jpg[/IMG][/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Amelka - przepiękna 🙂 🙂 🙂
Olamat - skąd ja to znam, moja w tak różnych godzinach je,że nawet jeżeli bym się starał wytrwać te 3 godziny to gdzieś po drodze to sie rypie 🙂 🙂 🙂 ale najważniejsze aby dziecko było najedzone 🙂 i w sumie też nie wiem ile zjada ale wygląda dobrze i na zdrową ( babcie przynajmniej tak mówią 🙂 ).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Magdulka ja też tak uważam, dziecko doskonale wie czy jest głodne czy nie i w donośny sposób potrafi nam to okazac 🙂

Cruella dokładnie należy przesiac informacje, i najważniejsze jest dopasowanie z Maluszkiem.

Ola i Cruella waszym pociechom to niedługo stukną 3 miesiące, to już takie słodkie bobo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
w porównani do tego jaka była po urodzeniu i potem jak spadła na wadze to teraz jest juz co trzymać 😉 jak ją biorę z łóżeczka to czuję to po swoich plecach 😁 a moja teściowa się cieszy ze Majka ma w końcu fałdeczki na udkach 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ola - to na pewno 🙂 🙂 🙂 trochę już się jej przytyło 🙂
Czy układacie swoje Maluchy na boczkach , moja lubi spać tylko na pleckach na wznak , przekręcam jej glówkę na boczki ale wiem,że ona i tak po chwili ją odkręca 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...