Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
zostańmy przy tym że jest chory. i mniejmy nadzieje że niedługo przejdzie . właśnie napastuje mały smoczek 😁 trzeba go nakarmić zmienic pieluche i wymaltretować w pozytywnym sensie 😁 a wieczorkiem męza ponekać 🙂

🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
😁 😁 😁 😁 a niech śmierdzioli , moja właśnie zasnęła po zabawie na podłodze , a ja mam czas i odciągam mleczko. od wczoraj bolą mnie dziwnie piersi i nie jest to ból pełnych piersi mleka 😞 ale jakoś leci pokarm z jednej juz mam 100ml. 🙂 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Już wiem czemu tak pierdziała. AAaaaaaaaaaale kupę walnęła 🤪 I to już trzeciego dnia a nie piątego. Jupiiii 🤪
Właśnie zużyłam chyba z pół paczki chusteczek, żeby ją wytrzeć 😁 Nie kąpałam jej tym razem, bo jeszcze jej się pomyli i zaśnie po kąpieli 🤢 Niech jeszcze zaczeka 🙂
A jaka spokojniutka się zrobiła hi hi.
Ola mi też z jednej leci 100ml, ale z drugiej (tej która była chora) zawsze tylko ok.30ml. 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ola moja nie zostaje z Amelią, jak jest w domu to sobie śpi u siebie ale też nie wiem jak by było bo Amelia jest ze mną cały czas w salonie, więc jakby Luna nie bardzo ma okazję jej pilnować.
Tak czy inaczej moja jest bardzo młoda więc chyba byłoby za duże ryzyko.
Natomiast Luna nie jest traktowana jak dziecko tylko to jest nasze dziecko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzień dobry mamy. 🙂 u nas piekne slońce za oknem, mąż poszedł o 6 po swierzy chlebek i zrobił śniadanie, teraz on juz w pracy a my pojdziemy spać z maluszkiem bo obiad wczoraj przygotowałam na dziś już posprzatane wszystko wyprane i jeszcze wilgotne, inchalacja zrobiona juz 2 razy . pozatym ja nie śpie od 4 godzin a mały od 1,5 bo po jedzonku tylko zasnoł na mnie ale mi sie jakoś nie chciało 🙂

a zrobiłam półapke na gołębie na kwiatku 😁 ciekawe czy sie jej przestrasza i9 zostawią go w spokoju?? 🤔

życze wszystkim mamą spokojnego dnia pieknej pogody i duzo wypoczynku a dzieciaczka Krainy mleka i dlugich spacerków niech nadrobiom nasza juz prawie 2 tyg nie obecność na dworzu.
Buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam u nas podobnie jak u Kasenn za oknem słonko 🙂 ja już też na nogach , Majka obudziła się ok 7 z kupką 😲a w czasie przewijania dziecko mi na przewijaku zasnęło 😁 i śpi dalej 🙂.
co do pakowania rączek do buźki Majka robi to samo albo 4 paluszki zasysa albo pakuje całą piąstkę 😁 a jakie odgłosy ssania przy tym głośne są 😁 😁 😁

Kasenn co ty za polowanie robisz ? biedne zakochane gołąbki gdzie wychowają swoje maleństwa ? Ty juz jesteś mamuśka pomyśl o innych 😉 😉 😉 😉 😉 😁
Eliza pojechała z rana do ortodonty , a ja dzisiaj mam robotę muszę zrobić torcik bo na jutro zapowiedzieli się goście urodzinowi 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 🙂
Anulabku - miałam właśnie pytać , od kiedy Twoja Mała tak ładnie trzyma glówke ? Moja ledwo podnosi na chwile , fakt jest młodsza 🙂
Na jak długo kładziecie swoje dzieciaczki na brzuszek - moje tego raczej nie lubi i zaraz jest krzyk 😞 .
Mój Skarb właśnie zasnął , chyba , bo usiłowała to zrobić od dłuższego czasu. Ja zabieram sie za zupkę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Magdulka moja Mała też na początku nie lubiła tak leżeć. Ale powolutku małymi kroczkami zwiększałam jej czas leżenia na brzuszku i teraz to lubi. Poleży tak nawet z 15minut 🙂 Oczywiście jeśli bardzo się już zmęczy to kończymy. Zauważyłam, że cały mój problem polegał na niewłaściwym ułożeniu rączek. No i zawsze przed nią kładę coś na co może sobie popatrzeć, żeby się nie nudziła 🙂 albo sama się kładę. Powodzenia!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja juz tez tak wysoko podnosi główke i potrafi ją trzymac juz dosyc długo a od wczoraj potrafi sie przewrocic z brzuszka na plecy,jak raz sie jej to udalo to tak spodobalo ze potem z 10 razy pod rzad sie tak przewracala a smiala przy tym,jakie to jest fajne ogladac jak nasze dzieciaczki robią postepy 😉 jade zaraz na badanie bioderek a potem po wyniki moczu;/ a dzis moja Nadia ma 2 miesiące 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
najlepsze życzenia dla Nadii z okazji 2 mc 🙂
anulka dzięki za radę , ona niby lubi leżeć na brzuszku ale nie długo i się denerwuje 😉 po chwili , cieszę sie choć z takich postępów 🙂 też jej kładę zabawki z przodu aby sie interesowała i podnosiła główkę i sama leże z nią na podłodze ,a ona się uśmiecha 🙂
teraz grzecznie leży w łóżeczku i gaworzy z kubusiem puchatkiem 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widzę że tu też cisza 🙂
Moja leży na przemian w kołysce lub leżaczku i ogląda tv, ja już obiadek zrobiła a strasznie czasochłonny bo zupkę pieczarkową pieczeń wieprzowa w sosie własnym, młodą kapustkę oraz placuszki ziemniaczane, normalnie aż zaraz chyba wszystko zjem 🙂

Olu ptasie mleczko z serków i galaretek czy z białek?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
znalazłam przepis na opakowaniu herbatników 😉 z galaretek i mleka skondensowanego niesłodzonego
3 galaretki różne smaki i kolory (dwie rozpuścić w 250ml /każdą ) trzecia normalnie
1 puszka mleczka ( po pół do każdej tężejącej galaretki )
ułożyłam warstwowo , na dno pokruszyłam herbatniki, zalałam , do drugiej dodałam wiśnie , ana gore do samej galaretki dodam pomarańcze -ale to już mój pomysł z tymi owocami 🙂 no i nie bedę mogła tego jeść -super 😞 😞 😞 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...