Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
a na Majkę pogoda dzisiaj działa usypiająco je,potem zabawa 30-60 minut i zasypia 😉 najlepiej jakby przespała jak będą goście ale to pewno niemożliwe bo łóżeczko jest u nas w pokoju 😞
jeszcze raz wszystkim dziękuje za życzenia 🙂 🙂 🙂 🙂 ach w końcu ta 18-nastka... 😁 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olu mówią że 18 obchodzi się tylko raz hihihi. ja obchodzę co roku 🙂

Moja też bardzo śpiąca pzrez tą pogodę.
A jaką mieliśmy wczoraj przygodę, przyjechała do nas moja koleżanka, nie było jej dwa tygodnie, wzięła Amelię na ręce i wyobraźcie sobie tak się dziecko wystraszyło że nawet kąpiel jej nie pomogła. Niwelet w nocy się obudziła. Szok.
Cioci ma oczywiście nakaz przyjeżdżania do nas dwa razy w tygodniu.
Nie wiem czy Wasze dzieci też takie strachliwe??
Moja np strasznie boi się mieszkania ojej teściowej, ale nie jej samej tylko mieszkania. Po wizycie u niej w mieszkaniu mamy nie przespaną noc, a w inne miejsca jeździmy i nie ma problemu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Muszę Wam coś napisać 😁

Mój mąż karmiąc butelką Martynkę poprosił mnie, żebym przyniosła mu wodę do picia, która stoi obok łóżka w sypialni, więc poszłam i podałam mu ją a on na to:
-bo wiesz, jak karmię to strasznie chce mi się pić 😁 😁 😁 😁 😁

Wariat! 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hihihi Ania ale chłopak ma świętą rację.
Mojego jak zaczyna karmić zaczyna wszystko swędzieć hihi, nos, ręka, noga...
Nie może karmić sam bo co chwila trzeba trzymać butelkę... bo musi się podrapać hihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz w ciągu dnia zjada 130 ml czyli wody 120 ml , ale miała dni już że robiłam jej po 150 ml wody czyli jedzenia 170ml ( różnica wynika z tego że zwiększa się ilość po dodaniu proszku ).
Na noc zjada 140 ml z tym że znów mi się budzi o 24-1 w nocy a potem rano ok 5-6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂
Dzisiejsza pogoda na moją dzidzię wpływa dziś masakrycznie - wcale nie chce spać ,zasypia na 15 minut i już nie śpi 😞
Moni - witaj 🙂 dawno Cię nie było . Moja też już nas terroryzuje rękami inaczej wrzask aż w uszach dzwoni , dziś dała popis jednej z babć 🤪 - babcia w szoku 🤪
Ale a propo zasypiania - to jak mam nauczyć swoje MAleństwo aby samo zasypiało ?? jakieś rady 🙂 poproszę 🙂
Aśka- powodzenia na egzaminach 🙂
Kasenn - dużo zdrówka dla Was , wracajcie szybko do domku 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anulka podają więcej wody jak trzeba maluch oszukiwać, tak moja koleżanka robi. daje 4 łyżeczki proszku ale 150 ml wody.

Magdulka nie pomogę bo moja od samego początku zasypia sama 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasenn wspolczuje ale trzymaj sie wszystko bedzie dobrze.

Maly juz wykapany i wlasnie juz z pol godziny bujam go w nosidelku i niby spi ale jak przestane to uchyla oczka, zaraz go zaniose do lozeczka to zasnie.

Ale mi sie buzka drze, zaraz zasne na siedzaco. Jutro szwagier ma urodzinki to sobie drinka wypije 🤪 bo jjuz nie karmie to moge 🙂 hihi

Dobranoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ola jak został kawałek ciasta to poproszę 😉
Moja Mała już śpi od godziny 🙂 Nie chcę zapeszać, ale nauczyłam ją zasypiać w łóżeczku. Nie noszę jej, nie bujam, tylko po kąpieli picie i do łóżeczka. Mówię "dobranoc", włączam karuzelę i wychodzę. Marudzi troszkę, ale zasypia. No chyba, ze zaczyna płakać to wtedy do niej idę, bo to zazwyczaj oznacza, że wypadł jej smoczek z buzi 🙂 Mam nadzieję, że tak już będzie zawsze usypiać, bo od 3 tygodni nam to wychodzi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mój skarbek też zasypia sam w łóżeczku, mamy od pierwszych dni życia taki sam schemat: kąpanie, karmienie i do łóżeczka, i póki co zasypia sam. Dziewczyny czy miałyście już chrzciny Waszych pociech?? Może polecicie jakąś firmę która szyje ubranka do chrztu, szykujemy się na 6.06. więc coś letniego będziemy potrzebować.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ania uciekła mi literka, bo napisałaś że po kąpieli piciu a ja chciałam zapytać czy małą po kąpieli ci pije czy je mleczko 🙂

Elwira nie mam pojęcia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...