Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

anulab ja na poczatku tez stosowalam rozne plyny z olejkami do kąpieli ,potem ją jeszcze smarowalam a dalej miala sucha skore a teraz myje ją zwyklym mydlem bambino i niczym po kapieli nie smaruje(no czasem,choc bym nie musiala) i nie ma wogole suchej skóry. a ja biore tabletki antykonc. azalia ale tylko dlatego ze po porodzie (szczegolnie po cesarce trzeba odczekac z nastepnym dzieckiem) wiadomo zeby sie wszystko dobrze zagoilo i organizm odpoczał,jak by tak nie trzeba bylo to najchetniej to bym juz chciala zachodzic w nastepna ciaze i nastepnego dzidziusia miec ale w takim wypadku czekam 2 lata i zachodze z drugim(tylko oby nastepnym razem nie trafily mi sie blizniaki bo u mnie jest bardzo duze prawdopodobienstwo) hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początku używałam nivea ale dostałam próbkę hipp, teraz tylko hippa, wszystko, do kąpieli 2 w 1 czyli mydełko i szampon oliwka oraz balsam do ciała, są boskie , pięknie pachną w ogóle są naj ( wg mnie oczywiście )
A oilatum używam tylko wtedy jak jej coś wychodzi na skórze wtedy to ma sens bo to jest lekarstwo i nie powinno być używane jako olejek do kąpieli 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a my jutro wreszcie na pierwsze szczepienie(a ma juz 9,5tyg) a zaraz potem na usg bioderek(dzis dzwonili ze szpitala i znalezli do mnie wczesniejszy termin,czyli na jutro)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Dziewczynki 🙂

Uff 4 dni egzaminów i wreszcie chwila oddechu 🙂 Jeszcze tylko angielski w czwartek i koniec 🙂 Muszę się pochwalić że przytarłam nosa babce od fizyki która nie ukrywała tego że jak ja mogłam się przygotować do matury mając dziecko, głupia ci** 😠 Jak wyszłam z ustnego polskiego to ją spotkałam i nie omieszkałam się pochwalić wynikiem 90% 🙂 Tak jej się głupio zrobiło 😜 😜

Byliśmy w czwartek na szczepieniu, po powrocie biedny Nikoś pół dnia płakał 😞 😞 No a ja razem z nim 😞 Poza tym jest wszytko w porządku, waży 4880g, ma bardzo silny odruch wymiotny i dlatego czasami się przydusza ale pani doktor nas pocieszyła że nie jest jedyny i powinien z tego wyrosnąć.

Buziaki dla Waszych Maluszków 🙂 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a my po wiz. u kardiologa małej zrobili ekg i echo serduszka -za 3 mc kontrola.nie ma nic niepokojącego powinna wyrosnąć z tych szmerów 🙂
anulka gratulacje i powodzenia na zakupach. a co do odginania główki Maja robi to samo zawsze chce zobaczyć co jest u góry i za nią
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
My jutro idziemy na szczepienie! Chce młodą zaszczepic 5w1 Infarnix ipv i hib tylko wyczytałam na ulotce, że należy nią szczepic dzieci, które skończa 2 miesiące, a moja Zuza ma 7 tygodni i teraz nie wiem co zrobic. Poczekac jeszcze te dwa tygodnie, czy isc do lekarza i zobaczymy co mi powie? Jak myslicie??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a oto Ameliuszek w nowych bucikach i sukience
[URL=http://www.fotoo.pl/][IMG]http://www.fotoo.pl/zdjecia/files/2010-05/4ff30274.jpg[/IMG][/URL]

[URL=http://www.fotoo.pl/][IMG]http://www.fotoo.pl/zdjecia/files/2010-05/9337f7c8.jpg[/IMG][/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jaka Amelka jest już duża 🙂 Niedługo będzie trzeba większą kołyskę kupic 🙂
Wczoraj mnie wzięło na wspomnienia i obejrzałm sobie filmy z pierwszej kąpieli Zuzi i takie tam i dopiero wtedy zauważyłam jak ona urosła i jak się zmieniła 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No my obstawiamy ze wytrzyma jeszcze miesiąc w tej kołysce.
Teraz się cieszę że nie kupiliśmy tej kołyski Kolcraft bo tamta to prawie 700 zł kosztowała.
A wyobraź sobie że Amelia jest mniejsza od średniego dziecka hihihi, to kołyska byłaby już w odstawkę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No i wróciłam od lekarza 🙂))

Więc Nadia nie ma pleśniawek 🙂 to dziasełko tak jej wygląda - pomału dojrzewa do ząbków 🙂

Nadia wazy 5220 g jupi tyje na moich cyckach 🙂 a dopiero pamietam jak sie urodziła 2850 g hihi

Cruella to gdzies przeoczyłam że juz nie karmisz piersią - dlatego zdziwiłam sie ze bierzesz te pigułki. Ja już nie moge doczekac sie 4 mc 🙂 i wprowadzanie dodatkowego jedzenia i po mału ograniczanie cycka 🙂

Cruella piękna ta Twoja księzniczka ale ją stroisz 🙂 ja czesto wybieram spodnie lub jakies tuniki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Montusia gratuluje początku zębów 🙂
waga piękna czyli moja tez dobrze wazy 🙂 Ale czy Ty jak Nadia jest na piersi nie powinnaś później wprowadzać stałych??

Dziękujemy za komplementy, z sukienkami dopiero zaczynamy hihihi, przyszła pierwsza dostawa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No to pięknie - ja też jak małej daje witaminy na łyzce to cała ja męmla.

A powiedz mi Cruella jak Twój syn reaguje na Amelkę ? Bo czasami dzieci są zazdrosne.
Ja wogóle zastanawiam sie jak June28 sobie radzi - bo ma Live ktora ma 3-4 latka i teraz malutkiego synka, a ja własnie planuje taka różnice miedzy dziecmi - tylko się zastanawiam jak NAdia tyle mi zajmuje czasu to jak ja dam rade z 2 dzieci no i dom i maż ?
Dajesz rade Cruella - jak to robisz ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...