Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
No to pięknie - ja też jak małej daje witaminy na łyzce to cała ja męmla.

A powiedz mi Cruella jak Twój syn reaguje na Amelkę ? Bo czasami dzieci są zazdrosne.
Ja wogóle zastanawiam sie jak June28 sobie radzi - bo ma Live ktora ma 3-4 latka i teraz malutkiego synka, a ja własnie planuje taka różnice miedzy dziecmi - tylko się zastanawiam jak NAdia tyle mi zajmuje czasu to jak ja dam rade z 2 dzieci no i dom i maż ?
Dajesz rade Cruella - jak to robisz ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
No to pięknie - ja też jak małej daje witaminy na łyzce to cała ja męmla.

A powiedz mi Cruella jak Twój syn reaguje na Amelkę ? Bo czasami dzieci są zazdrosne.
Ja wogóle zastanawiam sie jak June28 sobie radzi - bo ma Live ktora ma 3-4 latka i teraz malutkiego synka, a ja własnie planuje taka różnice miedzy dziecmi - tylko się zastanawiam jak NAdia tyle mi zajmuje czasu to jak ja dam rade z 2 dzieci no i dom i maż ?
Dajesz rade Cruella - jak to robisz ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Montusia Ty też dasz rade.
Mnie bez wątpienia jest łatwiej niż June bo ona ma dwójkę maluchów, choć jak posłucham mojego to też jak dziecko.
Niemniej jednak i małe i duże trzeba nakarmić oprać i oprasować, dopilnować lekcji, myślę że to kwestia organizacji 🙂
A też dużo robi to że Amelia jest od urodzenia w ciągu dnia bardzo grzeczna,ja naprawdę czasem przez cały dzień nie mam co robić hihiih.
To gotuje trzy rodzaje mięsa hihihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam wieczorową porą 🙂
pisałam dzisiaj do Kasenn nie odzywa sie w ogóle 😞
a ja po fryzjerze 🙂 w końcu 🤔 zostawiłam rodzinkę z Majką i jak wróciłam po 4 godz. to dzieciątko było wykąpane , nakarmione i nawet spało 🙂
ja tez daje cebion multi 3 kropelki dziennie
montusia ja sie strasznie bałam ze moje Eliza będzie zazdrosna o małą -taka duża różnica wieku myślałam ze źle wpłynie,ale nie miałam racji Eliza jest głupia za małą 🙂 bawi sie z nią ,całuje bez przerwy wie ze obie potrzebują nas ale w inny sposób i to szanuje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wyprostowałam włoski 😲ale wracałam w deszczu i już są lekko pokręcone 😁

oj powiem było mi trzeba takiego wyjścia , wiedziałam ze małą jest w dobrych rękach tylko najgorsze było to ze mnie cycki bolały bo nazbierało się pokarmu 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u Kasenn lepiej choć nadal płuca nie są dobre, mały dostaje antybiotyk i sterydy.
Ma inhalacje. Choć pani doktor nie bardzo zadowolona z poprawy zdrowia.
Może uda się jej zaglądnąć do nas 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oj niedobrze że Tymek cały czas bez poprawy 😞 ile te maluszki muszą przechodzić .
Majka się dzisiaj tez napłakała przy ekg ,a przy echu dałam jej butle to już była spokojniejsza 🙂

jutro może uda mi sie pstryknąć fotkę fryzury 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a powiem ci p. doktor kardiolog powiedziała mi dzisiaj komplement 😁 bo pielęgniarka przeprowadzała z nami wywiad rodzinny i spytała " czy Majeczka ma rodzeństwo?'' mówię ze tak "a w jakim wieku?'' ja że 17 lat 😉 na to p. doktor "to ile pani miała lat jak ją urodziła ? '' mówię ze 20lat ,a doktor 😲 😲 😲 i mówi ze nieźle wygalam mogę dalej rodzić dzieci, myślała ze jestem dużo młodsza 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Mamuśki, kurcze naskrobałyście 8 stron pod moją nieobecność. Nawet nie staram się tego nadrobić. Martynka była strasznie marudna i nie chciała spać po kąpieli, więc jestem wykończona...
W małym skrócie: zakupy bardzo udane, portfel baaaardzo wyszczuplony 😁 A co do tej suchej skóry to zdecydowałam, że jutro dzwonię po lekarza, niech ją zobaczy. Bo może to jakiś odczyn alergiczny a mi się wydaje, że tylko suchość...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mam wiadomość od June: nie ma czasu na forum z dwójką dzieci i ma dla nas przesłanie, żebyśmy starały się o drugie dopiero wtedy gdy pierwsze pójdzie do szkoły 😁 Marcel rośnie zdrowo i jest bardzo grzeczniutki. Oczywiście wszystkie Was pozdrawia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałam z June kiedyś , mówiła że nie ma czasu zaglądać do nas 🙂
Dziś wrzuciła zdjęcie Marcela, pięknie rośnie 🙂

Ania to super, my ostatnio spodenki ale po bluzeczki też trzeba będzie się wybrać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...